אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקוסם הסיני

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אפילו אם נקבל את כל מה שאמרת... עדיין יש מקום לסינים!
מדוע? עובדה שהשיטה עד עכשיו הובילה לקטסטרופה, גזל ושעבוד המונים. האם כל הקבלנים (ושאר העסקנים בשרשרת יצירת הדירות) הם מושלמים תמיד, והרווח שלהם תמיד מינימילי כדי לתת מחיר מינימלי לצרכן? אם לא (וגילוי נאות: אני חושב שלא) - שווה לנסות את הסינים. תנו להם לנסות! במדינה הזאת יש כלל - כל פעם שיש אפשרות לשינוי מפחידים אותנו שאמנם עכשיו גרוע, אבל שינוי יביא למצב איום ונורא. וזה עובד בדרך כלל! (אחסוך מכם דוגמאות) אבל הפעם, אני לא מפחד. ואתם?
אזרח | 28.11.15
4.
מבנה חברתי
הבעיה היא המבנה החברתי בישראל, הכול שפיט, התקנים דרקוניים, הרוכש הישראלי קונה דירה מקבל מפתח ורץ למהנדס הקרוב ולעורך דין להגיש תביעה כדי לקבל את הכסף בחזרה, העיריות מוכות שחיתות, היתר בנייה ללא שוחד הוא פלא הנדסי, וכאשר תופסים קבלן גנב, או מהנדס מושחת, או פוליטיקאי נוטל שוחד, העונשים מגוחכים!
אבי | 28.11.15
1.
כמה פופליזים
הכל לשם שמירת השמנת אצל החתול-קרי הקבלנים הישראלים. ממתי כזה אכפת לכם מתנאים סוציאלים לפועלי הבניין,מהותכם היא הרווח הרב יותר,אך לפתע שיגיעו עובדים זרים שלא יהיו תחת ניהולכם הרי שנהפכים לפתע לסוציאליסטים. יתר על כן עקב צימצום בפועלים המגיעים מן השטחים יש לספק חלופה נאותה לשם המשך תהליכי הבנייה שאתם לרוב מקבעים שנים קדימה.
דני שפטל | 27.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת