אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות ההגבלים לא תעצור את העלאת המחירים של yes ו-HOT; "זה לא מסמכותנו"

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
אזרחים בואו ניקח את החוק שאין בו שימוש ונעשה צדק...
יצא המרצע מן הביוב - זו התשובה שאזרחים מקבלים כשמתלוננים על שחיתות, "אין בסמכותנו להתערב בנושא" לדוגמה, נציב תלונות על שופטים, לשכת המבקר, לשכת היועץ, לשכת השרה רגב, מבקר ברשות ועוד... אז למי פונים? אולי כל אזרח יעשה דין לפושעים?
פושעים מסוכנים לקיומינו | 30.11.15
30.
פריירים.. בואו תשמעו איך יס והוט קונות לי כל שנה כרטיס טיסה לניו יורק
מאז שהתנתקתי אני חוסך כל חודש בממוצע 300 ש"ח = 3600 ש"ח בשנה. מגוון האופציות התחליפיות כל כך רחב- שאין שום תירוץ להישאר אצל הגזלנים. אל תאשימו את החברות, תאשימו את עצמכם שלא מוכנים לצאת מאזור הנוחות. גם אני הייתי לרגע בהלם כשבאו לאסוף את הממירים ולנתק. מנסיון- הכל בסדר :-) ברשימת האופציות החלופיות: עידן+ קודי צלחת לוויין פרטית שידורי אינטרנט ואגב, תשמעו סיפור- אחרי שביקשתי להתנתק הציעו לי כל מיני מבצעי שימור. כיוון שבאמת רציתי להתנתק - סירבתי. ביום שהטכנאי בא לנתק הוא הציע לי מבצע של 129 ש"ח על כל הערוצים כולל פרימיום וVOD במקום 300 ששילמתי עד אז.. אני סירבתי אבל רק שתדעו שיש כאלה שמשלמים הרבה הרבה הרבה פחות...
רם | 29.11.15
23.
מנותק כבר מעל 3 שנים . אין תלונות. יש תוכן מעבר למה שאפשר לראות.
אפשר היום לקנות מיני פיסי של אנדרואיד או חלונות ולהתקין תכנה בשם ל kodi . לאחר התקנה של שני תוספים אולי , יש את ערוצי הטלויזיה כך שלא צריך לקנות אפילו עידן פלוס - סתם מכשיר שלא קולט כלום. יש הכל - טלויזיה סרטים - חדשים לא לפני 17 שנה - סדרות חדשות - בקיצור הכל. חפשו קודי בגוגל וביו טיוב ותתרשמו.
אבי | 29.11.15
15.
החברות האלו צוברות כסף עכשיו...
זה רק עניין של זמן עד שייכנס מישהו חיצוני לשוק הטלוויזיה, ממש כפי שקרה בסלולר עם גולן טלקום, ויפיל את כל המחירים בשוק. חברות Yes ו-Hot יודעות את זה ועושות הכל עכשיו כדי לאסוף כמה שיותר הון עצמי ליום בו ייפלו המחירים. איך אמרו פעם - "תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר". מי ששילם 300 ש"ח בחודש, ימשיך לשלם גם 320 ש"ח בחודש, ומי שזה מלכתחילה יקר לו מדי - יש אלטרנטיבות שונות, חלקן חוקיות יותר וחלקן פחות, אבל זולות הרבה יותר. יומו של המונופול הזה ליפול (זה הרי לא ממש דואופול - החברות האלו מתנהגות כמו יחידה אחת ושולטות בשוק אחד) - מתקרב.
יגאל | 29.11.15
12.
לא נורא .. עוד קצת ...
כבר היום יש הרבה שנוטשים ... כי לא עומדים במחירים או כי מצאו חלופות זולות או אחרות. ויש הרבה כמוני, שאוהבים את השרות והתוכן של YES .. יכולים לשלם , אבל בשניה שיש פה VDO חליפי נורמאלי ... יגידו בי בי .. אווו איך אני מחכה לטלפון הזה .. פשוט מתנהגים כאילו הם מנותקים מכל מה שקורה בעולם. נכון ... אצלנו דברים מגיעים באיחור של שנים .. אבל בסוף זה יקרה.
נ | 29.11.15
4.
בושה וחרפה ליס והוט העלאת מחירים
סלקום TV הפלטפורמה הכי משתלמת והכי מומלצת כיום בשוק הטלויזיה זולים טובים תכנים טובים מה עוד צריך לא צריך אל יס ולא הוט יקרנים מאוד משכנתא צריכים לקחת מהבנק לשרוד את. המחירים שלהם .שימשיכו ליקר את השירותים שלהם יאבדו לקוחות מיידית .
סלקום TV | 29.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת