אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתרבים סימני השאלה סביב מכרז הקרונות של נתע

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
יאיר שמיר "תפס תחת" שהיה שר ומרשה לעצמו יותר מידי.....
עם האוכל בא התיאבון.....עם פירוק הממשלה היה אמור להעלם ולחזור לחברה שלו אבל הוא רצה יו"ר אחרי ש ברק זרק אותו מתפקיד היו"ר של התעשיה האוירית. חיידק השררה נדבק בו והוא עושה שטויות... חבל חבל הוא בפנים בחור טוב....מקוה שלא יגמור כמו פואד או אולמרט.
יצחק | 30.11.15
46.
ניגוד אינטרסים בוטה של יאיר שמיר - מקים קרן הון סיכון עם משקיעים סינים
כמובן שיתן עדיפות לחברה סינית במכרז שנוגע לכל תושבי מרכז המדינה... העיקר שיזכה בנקודות למיזם הפרטי שלו ושל הקרן שהוא מקים, ולעזאזל הבטיחות, האיכות והעלות של הרכבת (או שמא הרקבת) הקלה של גוש דן שכבר מזמן הפכה לביב שופכין של שחיתות, משרות לאנשי מרכז הליכוד, ואנו רק בהתחלה... דרך אגב מישהו שואל את יאיר שמיר מדוע העגבניות שלנו עולות 15 ש"ח לק"ג? הוא היה שר החקלאות שתחתו קרסה החקלאות הישראלית, ולידיו מפקידים פרויקט הרקבת?
 | 30.11.15
45.
איך אפשר לסלק נציג ממשלתי מדיון , ואהם אפשר לסגור החלטה בלי נציג ממשלתי ?
אם כן , אז יש כאן בזיון גדול של התנהלות ,כשל מערכתי ,מנהלי ,ממשלתי ומשילותי. כמו שאמר אחד השופטים החכמים בזמן הקדום : "בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה"
שולי  | 30.11.15
38.
לא כשלים - שחיתות של ממש !!
יש להשליך את שמיר לכלא עד שהתבררו כל העובדות. באם יימצא כי הוא לקח שוחד או היטה את המכרז בכוונה תוך כדי התעלמות מהאינטרס הציבורי והפקרת בטיחות הציבור - יש להוציאו להורג בירייה בראש. נמאס לנו מפקידים מושחתים! מדיע לעם ישראל דיקטטור שישליט פה שררה במנהיגות הבכירה ! הוצאות להורג - עכשיו!
אילן לוי | 30.11.15
37.
אנשים מןשחתים שמקבלים משכורות עתק בעמדות מפתח שלא פוחדים מעונשים !
גם אני הוברחתי מיהשתתפותי בוועדת חקירה של תאונת הדרכים של מישפחת אטיאס שבה ניספו שמונה בני מישפחה אחת גם בגלל מחדלי מישרד התחבןרה שלא בדק את הדבק אשר השתמשו להדבקת שירטי הבלמים אשר התפרקו,כל אנשי הוועדה עשו את הכל בכדי להשמיד ראיות ולהסתיר את האמת,כאשר היתברר להם שאני מפריע להם הדוקטור שניהל את הישיבה שאינו מבין כלום ברכב הראה לי את הדלת ,בסופו של דבר המסקנות השיקריות פורסמו אחרי שנה, כל אנשי הוועדה צריכים לעמוד למישפט, אבל יש מי שמחפה עליהם , דומה למה שקורה עכשיו אולי בקשר לרכבת הקלה ! צריכים לעצור עכשיו ולחקור האם יש ממש בטענות , אני מוכן לעשות זאת חינם,
ווידסלבסקי יוסף | 30.11.15
16.
מצוין. לא צריך לאפשר לחברות מאירופה האנטישמית לזכות במכרזים בישראל
לידעתכם, חבורות של חוליגנים אירופים עוברים מחנות לחנות בערים מרכזיות באירופה (זה קורה (בברלין, פריס, ברצלונה, לונדון וערים אחרות), נכנסים לחנות ומחפשים מוצרים ישראלים כדי לסמן אותם. היו מקרים בהם החוליגנים גם ניצלו את המהומה בחנות כדי לגנוב מוצרים ישראליים ממנה ולגרום נזק כדי שבעל החנות לא ינסה למכור שו מוצרים ישראליים. מזכיר את שנות ה 30 של המאה ה 20. לא הייתי רוצה שחברה צרפתית או ספרדית תזכה במכרז כל כך גדול של הרכבת הקלה בת"א. הסינים עדיפים כל יום, גם על חשבון איכרות הקרונות. עדיף לקחת סיכון לבעיות איכות בקרונות, ולא לתת כסף לאנטישמים.
הסינים עדיפים כל יום | 30.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת