אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קנדה ישראל ואקרו נדל"ן הגישו ההצעה הגבוהה ביותר למתחם "כנרית" בקריה בת"א

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
מה קרה למחיר?
פשוט מדהים: קבוצת הרכישה שהתמודדה על המכרז מכרה מכירה מוקדמת את הדירות של 4.5 חדרים ( 120 מ"ר) במחיר של 3.6 מיליון ש"ח בקומה ה-34. כנראה שסברו שזה צריך להיות המחיר. מרגע זה הסקרנות להצלחת תהליך השיווק נכנסת להיכון: הבה נראה מי הם הפרייארים המוכנים לשלם 7 מיליון ש"ח + מיסים ( למעלה מחצי מיליון ש"ח) על דירת 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר ובאיכות בניה עלובה!!
חיים | 02.12.15
23.
מישהו יכול להסביר למה חייבים למכור ב6 מליון ולא ב4.5 ?
נניח קנו ב 2.3 את הקרקע (חכו שיקבלו הקלה של שבס עוד 20%) למה חייבים למכור ב 6 מליון ? בבנייה רוויה דירת 100 מ"ר עלות בנייה יותר ממליון שקל ? אני חושב שיעלה להם לא יותר מ3.5 מליון ויכולים בשקט למכור ב4.5 אלא אם כן אני מפספס משהו . משהו שמבין יכול לטרוח ולענות ? תודה מראש
אני  | 30.11.15
19.
היזמים יודעים כנראה משהו שאנחנו לא יודעים
מחירי הנדל"ן לא יירדו. אם היזמים יודעים שדירת 100 מ"ר תעלה 6 מליון ש"ח, אז הם לא מצפים להשאר תקועים עם דירות. כנראה שיוזמות השר כחלון, לא בדיוק מזיזות ליזמים. הם יודעים שכל נסיונותיו יעלו בתוהו ונתניהו רק מחכה לכישלון כחלון כדי למחוק אותו ואת מפלגתו מהמפה הפוליטית, כפי שעשה ליאיר לפיד. מה זה אומר עלינו ? שכנראה מחוסרי הדיור ימשיכו להיות כאלה. ומספרם רק יעלה.
עמרי | 30.11.15
18.
איך מאשרים בניית רב קומות כשמטר ליד מותר לבנות רק 6 קומות?
יצאה בכל תרועה תוכנית עיר שלכל רובע 4 מותר לבנות עד 6 קומות, וברובע 3 מותר לבנות עד 5 קומות הגישו התנגדויות, כולם נדחו בגלל שאונסקו רוצה בנייה נמוכה. כנראה שמי שמקורב יכול באמצע תל אביב להקים גם בניין של 100 קומות. שחיתות, אין מילה אחרת.
ארז | 30.11.15
17.
לכל התוהים, אין שום סיבה לדיור מוזל במרכז תל אביב...
...דיור למשתכן צריך להיות מחוץ לעיר כדי למשוך את האוכלוסיה *החוצה* מהערים הגדולות, שם המחירים בשמיים, כנראה, בצדק. במיקום PRIME לא בונים דיור ציבורי. לגבי טיב הבניה, אנשים שקונים דירות ב5 מליון ש"ח ומעלה כנראה לא פראיירים... ואם איכות הבניה תהיה ירודה - כנראה שזה מגיע להם.
רועי | 30.11.15
12.
אז מה יש לנו
מכרז שבו זוכה בצורה עיוורת הקבוצה שהציעה את המחיר הכי גבוה (מישהו שאל פעם למה יש פה יוקר מחיה? לאן העלות הזאת תתגלגל לדעתכם?) אין שום התייחסות במכרז לטיב הבניה או למחיר יעד עבור הרוכשים, משמע הבנייה תהיה באיכות ירודה ביותר והמחירים בשמיים. ותודה לרשויות הישראליות שפעם נוספת מזכירות לנו שאנחנו מדינה דמיקולו.
יאצ'ק | 30.11.15
7.
תגידו, כשיבנו את הבניין והפועלים יעבדו למעלה ותהיה רק מעלית פועלים והם יצטרכו לשירותים
איפה לדעתכם הם יעשו את צרכיהם? אם חשבתם שיהיו שירותים כימיים או דלי, אז אולי. לפחות אצלי בבניין לא היה ואת הצרכים הפועלים עשו על המרצפות החדשות והנוצצות של כולנו. ככה זה בנייה בארץ.
חומר למחשבה | 30.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת