אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הייתם קונים מהאפליקציה שלהם מכונית משומשת?

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
אקזיט חזק של ביפי גם בארץ הרעיון יכול
אקזיט חזק של ביפי גם בארץ הרעיון יכול לעבוד בגדול העתק של ביפי .אני מכונאי ובוחן רכב בשלבי הסמכת אוטו-טק .וכמוני יש כ8000 בהכשרתם -יהווה כח עבודה וערך מוסף לתעשית עסקאות הרכב .אני מיתרשם וכבר מעונין לעשות רלוקשין לעבור לארה"ב לעבוד ולחיות ....יהודים מובילים בעשיה נתברכנו.
Button | 05.10.16
31.
רכב בארה"ב עולה חצי מאשר בארץ, וההכנסה בערך כפולה מאשר בארץ
במונחים של הכנסה, זה אומר שרכב איננו מוצר כל כך יקר בשביל אמריקאי. רכב משפחתי שעולה אצלנו 120 אלף ש"ח שווה להם רק 30,000 ש"ח, ורכב משומש שווה עוד הרבה פחות במונחים מתואמים. כך שבארה"ב קניית רכב יד שנייה היא בעיקר התעסקות של עניים. מי שקצת מבוסס קונה חדש, ואת הרכב הישן משאיר לסוחר שיתעסק איתו במקום להתרוצץ. מניסיון.
ולצערנו זה | 06.12.15
23.
אם כבר הייתי קונה מהמתחרה שלהם כיוון שהיא לוקחת את הרכב מהמוכר מיד לאחר הבדיקה
הרי יכול להיות שאחרי הבדיקה משהו משתבש ברכב ואולי אפילו עובר תאונה. אבל האמת שלא הייתי קונה רכב משומש ועוד בארץ זרה ובטח שלא דרך האינטרנט. גם לא מבינה למה מישהו שיש לו כסף לעשות MBA בסטנפורד צריך לקנות מכונית משומשת. וגם אם כן, אז,למה לא לקחת אותה לבדיקה? בודאי שיש בארה"ב מוסכים שיעשו לך בדיקה. בקיצור, חכמים גדולים הם לא.
 | 05.12.15
14.
נכון יש מכוני בדיקה בארץ אבל בערבון מוגבל
וגם שאלה לביפ: מה כוללת בדיקת הרכב ובאילו כלים (מכניים ואלקטרוניים) נעשה שימוש? מהיכרותי של שוק הרכב המשומש והבדיקות במוסכים הבדיקות כפי שציינתם מגלות טפח ומסתירות טפחיים. ומין הסתם ההכנה שלכם כוללת גם טסט לרכב לא כן? בארץ יש בעיה אחרת והיא העובדה שמרבית המכוניות יד 2 נפלטו משוק הליסינג
 | 04.12.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת