אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש מטה הדיור: "בשנה הקרובה נראה קפיצה בהיקף התחלות הבנייה"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מר יצחקי - קרא בפנים זה חשוב
מר יצחקי איך בדיוק יהיו התחלות בניה בשנה הבאה - אם אתם לא מסוגלים לקדם תוכנית בניה של 4000 יח דיור בנחלת יהודה צפון התוכנית כבר 5 שנים אחרי התנגדיות , אז איך בדיוק תקדמו תוכניות תן לאחד מעוזריך לבדוק תוכנית רצ 50-51-1 ןתראה שאני צודק צריך לזעזע את הפקידים שלא עושים כלום לעזור להגדלת התחלות הבניה . פשוט אפסים חשבתי שכחלון ואתה תצליחו יותר אך לצערי זה לא המצב בדוק בבקשה .
רפי | 02.12.15
4.
פרשנות
מה שהוא רוצה לומר זה כך: בשנה הבאה אני כבר לא אהיה כאן כי אתקדם לג'וב המרופד הבא. בשנה הבאה כנראה יהיו בחירות ולך תדע מה יהיה אחריהן. בשנה הבאה אמצא מישהו להפיל עליו את הכשלון של התכנית. עד השנה הבאה אתם תשכחו את ההבטחות שלי ואני אוכל להמשיך למכור לכם בלופים. קאפיש?
מומי | 02.12.15
3.
הפיתרון הוא לבטל לחלוטין את וועדות התכנון והבניה המקומיות והמחוזיות
הבעיה העיקרית בתחום הבניה בארץ היא ועדות התכנון והבניה. הן מתנהלות להן בעצלתיים, ואף פעם אי אפשר לדעת אם הבקשה תתקבל או לא אחרי שהושקעו בה כבר מאות אלפי שקלים בתכנון ובמנהלות. הן גם אינו תורמות לתכנון העירוני שכן הקריטריון העיקרי לאישור או אי אישור בניה רוויה הוא שוחד לחברי הוועדה. לכן צריך לבטל לחלוטין את הוועדות האלה, ובמקומן לקבוע בחוק מה מותר ומה אסור לאדם לבנות על הקרקע הפרטית שלו. מי שבונה על פי החוק לא יצטרך היתר בניה כלל, ומי שלא יהיה אפשר להרוס לו בדיעבד בדיוק כמו שהורסים היום למי שבונה ללא היתר (למעט ערבים ומתנחלים).
אלון | 02.12.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת