אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאייר חוגגת: מסיבות ב-7 מיליון דולר ואוכל ב-108 מיליון לעובדים

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
12 - כנראה אתה לא מכיר את משרדי ההייטק המפנקים באמת
כי בדר״כ במשרדים כאלה לא מקבלים רק ארוחת צהריים, אלא גם ארוחת בוקר וגם ערב (ולפעמים גם דברים בינהם כמו עמדת סנוויצ׳ים, שייקים וכו׳). בנוסף לכך אתה צריך להוסיף לתקציב את עלות ההפעלה של הקפיטריות (זה לא קייטרינג) - טבחים, עובדי נקיון וכו׳. כמו-כן אני מניח שבתוך המספר הזה גם הכלילו את כל החטיפים, השתייה, הקפה וכו׳ שמסופקים כדרך קבע לכל עובד.
איתי | 15.12.15
15.
ממתי בעלים של חברה נותן יד חופשית למנכ"ל ?
מי זה בעלי המניות של החברה ? איך קוראים לפרייאר ? כל הוצאה, קטנה כגדולה, צריכה לעבור דרך בעלי המניות. מי זה הפראייר הזה שמאפשר לעובדים שלו (אין הבדל בין מנכ"ל לבין כל עובד אחר) להכניס את היד לכיס שלו ולפזר את הכספים על ימין ועל שמאל ? ממתי מנכ"לית יכולה לפזר כספים על מסיבות וצמידים על חשבון הכסף של בעלי המניות ? לפעמים בעלי המניות האלה הם אנחנו, הפנסיה שלנו מושקעת בחברות האלה.
 | 15.12.15
14.
לעדי, תגובה 12. בתור אחד שעובד בהיי-טק, אנחנו מקבלים 3 ארוחות ביום
הגעת למסקנה שעולה 26 מיליון דולר לשנה עבור ארוחה אחת ביום. מאחר ואני מניח שמדובר ב 3 ארוחות ביום כבר מגיעים ל 78 מיליון דולר לשנה. משום מה גם המפחתת 20% מכמות העובדים. מבלי להתעלם מהפחתה זו כבר מגיעים קרוב ל 100 מיליון דולר בשנה. כנראה שיש גם סטייה בעלות ארוחה, ולכן אני חושב שאתה טועה, ההערכה של 108 מיליון דולר בשנה נשמעת הגיונית.
 | 15.12.15
13.
בזבוז??? לא! הכסף עבר מכיסי החברה העשירה הזו לנותני שירות
זו מהות הכלכלה - להניע את גלגלי המשק - חברות הקייטרינג שמספקות אוכל לעובדים מפרנסים שרשרת של ספקים, מובילים, עובדי מטבח, חקלאים, חברות סיטונאיות... הכנסים שלהם החברה נותנת חסות מפרנסים מאות אנשים, עובדי אולמות הכנסים, בתי מלון וכל העסקים בסביבה - כל הוצאה כספית שנרשמת כחוק מכניסה מיסים למדינות המארחות ומשם לרווחת הציבור (בעולם אידיאלי...) - מה עדיף?? שהכסף היה יושב בבנק או משמש להעלאת השכר של מספר בכירים מצומצם וישב לו בשקט במקלט מס?
אחד | 15.12.15
3.
אין שום משמעות למספרים ללא בנצ׳מארק
האם 108 מיליון דולר היא הוצאה גבוהה או נמוכה? (לפי חישוב גס שלי יוצא כ-35 דולר ליום). כמה גוגל מוציאה פר-עובד? כמה אמאזון? כמה חברות מובילות אחרות מוציאות על מסיבות סוף השנה שלהן? אולי אכן מדובר בבזבזנות אבל אין שום דרך לדעת מהמצגת. אותו הדבר לגבי נתונים אחרים כמו אחוזי נטישה של עובדים מצטיינים וכו׳.
עופר | 15.12.15
2.
אולי מספיק כבר עם על המכתבים של קרנות הגידור השורטיסטיות ?
כל אחד שיש לו כמה שקלים בכיס קונה אחוז מהחברה ונהיה מנכל בעיני עצמו. ראינו שכל קרנות הגידור זה חרטה ברטה . נופלות אחת אחרי השניה . אם הם היו מנהלים כאלה גדולים הם לא היו נופלים. פתאום יש לו מצגת . 99 שקופיות - לא פחות. שמעו על קרל אכנר אחד וישר כולם התחילו להעתיק אותו עם המכתבים שלהם והאחוז וחצי מניות.
רוברט | 15.12.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת