אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מפורטוגל ועד פנמה: המדינות הכי טובות לחיות בהן בפנסיה

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
כל האזרחים ממדינות מרכז אמריקה רק רוצים לברוח לארה"ב, ופה מתארים את המדינות שלהם כאטרקטיביות....
בארה"ב יש גלי פליטים מכל מדינות מרכז אמריקה ומקסיקו בעקבות קרטלי הסמים שהשתלטו שם על כל המדינות האלו, ועושים שם טרור כמו דעא"ש. לכן כל שנה מגיעים כבר מליון ילדים ממדינות מרכז אמריקה. זה בנוסף להגירה "הרגילה" של מבוגרים (בני 18 +) ממקסיקו ומכל מדינות מרכז ודרום אמריקה. הם כולם בורחים מהטרור של קרטלי הסמים. לכן לדרג את המדינות האלו כמו מקסיקו + מדינות מרכז אמריקה כמקומות אטרקטיבים לפרישה זה לעג לרש או עיוורון מוחלט.
איפה המציאות ואיפה מה שכתוב פה | 09.01.16
23.
עדיף בישראל!, ראיתם בסעיף 10 כמה חם באקוודור?
. בקואנקה למשל הטמפרטורה לא עולה מעל 222 מעלות צלזיוס ומתחת ל-10 מעלות בפנמה הכל באחוזים, לעומת זאת יש מקומות באפריקה ששם הכל חינם, מגורים במלון אלפי כוכבים, אפילו האוכל בחינם, אבל צריך לרוץ מהר כדי לתפוס אותו.
בתנור שלי קר יותר... | 08.01.16
19.
בספרד לא קיימת ויזה נוחה לפנסיונר
רק עם מדינות איתן הגיעו להסכם בילטרלי, כמו ארה"ב, ומדובר באשרה שדורשת הכנסה חודשית גבוהה מאוד, הרבה יותר מהפנסיה הממוצעת בארץ. ול-1: שירותי הבריאות בספרד מעולים, חייתי שם יותר מעשור ואני גר כעת מספר שנים בגרמניה, ואני יכול לומר לך שרמת הרפואה והנגישות גבוהים שם יותר מכאן (אנחנו מתגעגעים לפעמים למערכת שם, ואשתי בכלל גרמנייה). כשהיה לי חשד למחלה מסוימת, אושפזתי תוך שבוע וביום השני לאשפוז עברתי MRI ראש ו MRI צוואר ומספר מבדקים נוספים. כעבור חודש גם עשו לי MRI פתוח של דרכי הראיה. כך שכנראה הסיבה שונה, אבל שוב- אין אשרת פנסיונר נוחה, מניסיון.
גיא.קט | 08.01.16
14.
אני מתכוון לעשות את הפנסיה שלי בישראל
הכתבה הזאת מתייחסת לפנסיה כמו נופש. חוץ מפורטוגל וספרד כל המדינות שהוזכרו הם ברמה רפואית ובטחונית של עולם שלישי. מישהו שרוצה לראות את הילדים והנכדים שלו לא ממש רץ לעזוב הכל ולעבור לקצה השני של העולם. בישראל יש רמת שירותי בריאות מהטובות בעולם ומזג האוויר נעים והתשתיות ברמה גבוהה. לא סתם הרבה מיהדות אנגליה וצרפת בוחרת לפרוש לפנסיה בארץ. מרבייאה היא לא מקום נחמד בכלל, שורץ מיליונרים רוסים ונורווגים, הספרדים בדרום ספרד מדברים רק ספרדית והם ממש לא נחמדים וסבלניים , ולא זול בכלל. פורטוגל אולי. הדבר היחיד שטוב בפורטוגל וספרד בהשוואה לישראל הוא שבגלל שיש שם אלפי בתים ודירות יוקרתיים ריקים אפשר לקנות דירה או בית קטן מאד קרוב לים ומאד נחמד ב50,000 יורו. היגיע הזמן שיתחילו לבנות בישראל יותר שההיצע יעלה על הביקוש.
גר באירופה | 08.01.16
13.
הכי טוב במזרח והטובה ביותר היא תיאלנד
שירותי הבריאות בתיאלנד הם הכי מפותחים, המזון מדהים, יש מסיבות, אירועים וחופים מהממים, מחירי המזון מאוד זולים, אם אוכלים במסעדה פשוטה משלמים עד 100 באט ואפשר לאכול בשווקי אוכל של הסופרים הגדולים כמו BIG C שם אפשר לאכול אפילו ב 50 באט או דג ב 60 באט שהם 7 ש"ח והעיקר לא לשכוח את שיש נשים והרבה שמוכנות לצאת עם גברים מבוגרים
רפי | 08.01.16
9.
על פי הכתבה, אדם צריך לשכור דירה במדינה אחת, לערוך קניות בסופר באחרת, ללכת לסרט
בשלישית, ולהתאשפז לניתוח ברביעית. לו הכתב שפרסם את הכתבה היה כתב רציני היה עושה, לסיכום איזה שקלול ומציג ממצא סופי. וכאילו משהו שלא מדבר את שפת המקום יכול להתמקם במקום הזול ביותר. זאת, מבלי להזכיר את הוצאות ההעברה. זה רציני ?
אבי | 08.01.16
6.
לא יודע מי האתר הזה אבל לקדם את מלזיה וקמבודיה?
כשעונת התיירות כאן בתאילנד בשיאה והרבה מאוד מהתיירים ארוכי הטווח הם בגיל הפנסיה כשתאילנד לא נכללת כלל ברשימה נראה לי שדעת האתר מוטה. מלזיה מדינה מוסלמית שאי אפשר להכנס אליה עם דרכון ישראלי וקמבודיה עוד צריכה לעבור קיברת דרך עד שתגיע לדרגת תאילנד.
אפרים | 08.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת