אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פייסבוק מתגרה בגוגל ועל הדרך פוגעת במשתמשים

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
בעניין קלינטון - הרבה שגיאות מיותרות
1. בכתבה של cnet שציינתם כמקור מצוין בפירוש שהיא התלוצצה. 2. כתוב במפורש גם שזה נאמר לפני חודש. בשבוע הבא נהיה שבועים לפני העונה החדשה של האקס פיילז - אני טרחתי לקרוא את הכתבה ב-cnet שכביכול ציטטתם ממני. אני לא מדהימה במתמטיקה אבל טעיתם בחישובים. 3. ואם היא לא התלוצצה והייתה רצינית - מה מגוחך כל כך במחוייבות לבדוק את נושא קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ? זו שאלה מדעית-ביולוגית לגיטימית וזו תהיה התגלית החשובה ביותר בהיסטוריה האנושית.
שרית | 05.01.16
4.
מקצועיות משהו
האמן שמשתמש בתמונות אינסטגרם היה מפורסם מאוד גם ממזמן, והוא נתבע כמה וכמה פעמים, הוא תמיד זוכה כי הוא עושה שימוש שמותר לפי החוק, תביעה נגדו כרגע כנראה תידחה כי אין בה חדש לעומת תביעות שקיבל בעבר בכל מקרה, כל זה קראתי במקום אחר, לא עשיתי מחקר עיתונאי בנושא, מסתבר שגם הכתב פה לא.
מקצועיות | 05.01.16
3.
קלינטון הנשיאה - תשמור האלה ותציל?
חשוב מה האלטרנטיבה... טראמפ... דבר אחד בטוח. ארה״ב יורדת מגדולתה כמו מדינה מסוימת במזה״ת, בגלל משבר מנהיגות נוראי. 16 שנה ברצֿף של נשיאים איומים ונוראים (כשגם קלינטון בראי ההיסטוריה נראה הרבה יותר חיוור ממה שנראה בזמן אמת) מורידים גם את המעצמה הכי חזקה שהייתה קיימת אי פעם לברכיים. ואצלנו? לא היה ראש ממשלה שרצה אשכרה בטובת העם לפני טובתו מאז רבין. תשמור האלה ותציל.
טל | 05.01.16
1.
פייסבוק אוספת ממני מידע במתק שפתיים על מנת להשתמש בו בעתיד נגדי
לדוגמא: כדאי לך לתת לנו את מספר הטלפון שלך לצורך גיבוי ושיחזור... כדאי לך לתת לנו את אזור המגורים שלך... פרטים על השכלתך... עיסוקך... הכל ישמש נגדי לניתוב פרסומות... או אולי לדברים אחרים בכדי לשלוט בי ובכספי.
פלוני | 05.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת