אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יפעת בן חי שגב: "שירותי טלוויזיה צריכים בכלל להיות חינמיים"

73 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

69.
תשובה מ-17 ל-24 והסבר על השוד
זה מה שכתבתי. שכל מי שרוצה ספורט יוכל לשלם עליו מחיר הוגן. כיום המחיר של ערוצי הספורט לא הוגן בגלל הדואופול המסריח. כי הם מוכנים לשלם על הערוצים 130 מליון ובלבד שסלקום וצופי-סרטים-מהאינטרנט יחנקו. בשוק נורמלי המחיר של שידורי הספורט היה צונח. וגם הדואופול (המסריח) היה צונח. יש כאן שחיתות של מטות מליוני ש"ח. ומענין אלו מושחתים בנה אלו וילות ובזבזו על ימין ועל משאל בלי לתרום לכלכלה דבר (מעשית זה שוד).
ישראל  | 10.01.16
68.
כמו בכל דבר בארץ (חשמל, גז, מים) - הכול יקר מדי ואין חלופות
וגם הגברת הזו, אומרת מה שאומרת בשביל למצוא חן בעיני מישהו ולא תעשה שום מהפכה. כמו שירדו מחירי הסלולריים - גם הכבלים יכולים לרדת אבל היא לא תעז להתנגש באימפריית הכסף. במקרה הכי טוב היא תחלוב איזו הבטחה שהמחירים ךלא יעלו שנה ותעשה מזה חגיגה כאילו נצחה את הטייקונים. מאוד פשוט, שבי עם אנשים חכמים, תבקשי טלביזיה רב ערוצית ב- 99 שקל לכל החיים ותראי איך יש מלא דרכים לעשות את זה, עם ערוצי ילדים, ספורט וסרטים. כשזה יקרה, יס והוט יישרו קו וימשיכו להרוויח, בדיוק כמו שקרה עם אורנג' וסלקום ודומיהם
דנידין | 10.01.16
63.
חזרה לשידורים האנלוגים, באירופה המזרחית ואף המערבית.
יותר ויותר מדינות בעולם, חברות הטלקום המקומיות, מכניסות מערכות שממירות את השידורים הדיגיטלים, חזרה לשידורים האנלוגים הישנים. וכל זה אך ורק, עבור הקבוצה של הזקנים ומיעוטי היכולת. עבור השידורים האילו, לא צריך עוד ממיר, הם יכולות להקלט בבמקלטים הישנים, לא צריך עוד שלטים, שממילא, הזקנים והילדים מתקשים לשלוט עליהם
 | 10.01.16
56.
הוט גם ממשיכים לגבות תשלום לאחר התנתקות ואז שולחים עו"ד שיאיימו בתביעה
לא רק שכמעט בלתי אפשרי להתנתק מהוט (והם דואגים בכל דרך אפשרית לא לאפשר לך להודיע להם על ניתוק- אין פקס שבאמת מקבל את הפקס, לא עונים בטלפון וכו'), אלא שלא כאן מסתיים העניין. לאחר הניתוק, הם מתחילים לשלוח אליך נציגים שמציקים לך גם כשאתה מבהיר שאתה לא רוצה לשמוע מהם. הם ממשיכים לגבות ממך תשלום וכשאתה מתנער מהתשלום הם מציקים לך שוב ושוב שתשלח את ההוכחה לכך שהתנתקת. גם אחרי שטרחת ושלחת אליהם שוב ושוב נציגים ממשיכים לטרטר אותך ובמקביל עו"ד מתקשר ומתחיל לאיים עליך שהוא יפגש איתך בבית המשפט ושאתה לא באמת התנתקת וחייב להם כספים. רק על העיקרון שלא לשלם שקל מעבר ליום שבו התנתקתי הייתי מוכן להוציא כספים ואנרגיה כדי להדוף פעמיים את עורך הדין שלהם בשיחות טלפון. לא לכל אחד יש חברים עורכי דין, זמן וכוחות לשלוח להם שוב ושוב הוכחות שאתה התנתקת ולא מפחד ללכת איתם לבית משפט. לא כל אחד שומר טוב את כל האסמכתאות ומתעד כל שיחה מציקה של הנציגים שלהם. זאת ביריונות והתשה לכל דבר והמדינה היתה אמורה להגן על צרכנים מהתנהגות כזאת. לא רוצה לדמיין מה עושים עולים חדשים, קשישים או סתם אנשים שנלחצים מעורכי דין ומאנשי ומנהלי מכירות אגרסיביים.
ג | 10.01.16
55.
קחי מ-HOT את הזיכיון, בגלל אי עמידה לכאורה בתנאיו
אם רוצים ללחוץ על HOT, אפשר לעשות זאת רק באמצעות איום בביטול הזיכיון, בגל שלא עמדו לכאורה בתנאי הזיכיון, כמו פריסה ארצית מלאה. HOT גם מפרה את החוק באי עמידה בתנאי חידושי המנוי וההסכמים עם לקוחות. אז הגיע הזמן לעשות מעשה. כל השאר "קומוניקטים" של יחסי ציבור.
ריינבאו | 10.01.16
53.
הוט ויס סוס מת ! הם ממשיכים לגנוב כי נותנים להם , גם האזרח וגם המדינה
לדורות הבאים יהי יותר קל לא לצרוך את הוט ויס לכן רבותי הם סוס מת והם יודעים זאת . הם כנופיה שפועלת בחסות המדינה וזה ממש בושה , מי שמלשם להם על ערוצי הספוט ממש אבל ממש טיפש , לא היה אכפת להם לשלם סכום ומופרז ודמיוני לכל הדעות , בידיעה שהאזרח ישלם וישתוק . נושא עידן פלוס זה כבר ממש בושה איך המדינה משתינה ישר לפרוף של האזרח , תנו לאזרח זכות בחירה תנו לו שרות של עידן להכניס הבית שידור TV של הערוצים הראשים מי אחרי זה יהיה מנוי של יס והוט ?????? אני התנתקתי מהם לא משלם להם , יש קודי ברוך השם , יש נייד מחובר לטי וי ורואה הכל חופשי ערוץ 2 דרך האינטרנט והנייד צפייה ישירה . תנו עידן פלוס עכשיו ושידור איכותי שלו . ותראו איך הכבלים נשארים תקועים עם הספורט שלהם .
 | 10.01.16
52.
רדיו וטלוויזיה מוצר בסיסי? מדוע הממשלה גובה אגרה מהתושבים?
אם כל הביקורת שיש לי על HOT ו- Yes, הן חברות מסחריות ושאיפתן להרוויח כמה שיותר? הביקורת היא לממשלה הגובה מאתנו תשלום אגרה ששכרו אינו בצדו. רק לאחרונה התבשרנו שראש הממשלה בדאגתו לאזרח, חיזק את בזק מול מתחריה. עכשיו, תואילי להסביר לנו על מה את מדברת?
אחד העם | 10.01.16
49.
ל 45 , אולי חינם אבל לא חוקי
אני לא מדבר על קודי כפלטפורמה אלא על חלק ההרחבות שמאפשרות תוכן. עכשיו כשמתחילו אלטרנטיבות בתשלום סביר וברמת איכות גבוהה יהיה נחמד אם אנשים יעצרו שניה לחשוב. זה לא קשור להאם זה אפשרי או כמה זה קשה או קל. שרותים לגיטימיים תמיד יעלו משהו (או יהיו חינם עם פרסומות) ולא יכולים להתחרות בהורדות הוא צפייה ישירה בכל מיני פלטפורמות עלומות. הגיע הזמן שכצרכנים נבין את זה. לא הכל צריך להיות חינם. מה שלא חוקי (גם אם נפוץ) הוא עדין לא חוקי. ואם יותר אנשים יעברו לפלטפורמות אחרות השרות יהיה טוב יותר וזה יעודד עוד חברות להציע כאן שרותים. היום כמעט כולם "לא פראיירים" אבל משלמים ליס והוט אלפי שקלים בשנה.
צ | 10.01.16
32.
סלקום TV אינו מהווה תחרות מול HOT ומול Yes
סלקום TV משיקה תכנים מהאינטרנט לממיר VOD או סטרימר וזה מעט יותר איטי, וגם אין ערוצים סגורים כמו בשתי חברות מונופול הגדולות של תשתית הכבלים ולווין. צריך שחקן, שני שחקנים שיקומו השנה ובהקדם עם פחות מנהלים, פחות בכירים כדי לחסוך בעלויות מופרזות, משרד אחד שיתחלק בכמה דלפקים ותפקידים, ולשדר בלווינים או כבלים את השידורים בהתאמה אישית (יס התחילה עם זה), התאמה אישית כלומר, כל לקוח ייבחר ערוצים שהוא אוהב, וכמות ערוצים וישלם לפי זה, בלי לדחוף ללקוח חבילות מיותרות כמו שפות מכל העולם, אנחנו לא דוברים 120 שפות אז בשביל מה לדחוף חבילות השפות בתשלום? אפשר ערוצי סרטים סגורים, ספורט HD1 וגם HD2, ערוצי עידן פלוס, ערוצי סדרות סגורים.
אזרח | 10.01.16
31.
חשוב לטיפול מיידי
כאשר מבקשים ניתוק זמני לדוגמא עקב נסיעה לחול- הוט מוכנה להקפיא רק רק לחצי שנה שלאחריה על המנוי לזכור לבקש שוב הקפאה לחצי שנה. במידה והמנוי שכח או לא יכול היה עקב שהיתו בחול הוט מתחילה לגבות 354 שח יש להפסיק לאלתר מנהג זה - על החברה לחייב רק שהיא נותנת שרות למנוי ולא בדרך זו לעשות קופה
 | 10.01.16
29.
בשלב זה אני בוחן אך ורק מעשים והגברת נתנה אך ורק דיבורים
הרי לא חסרות לציבור הבטחות ממגוון סוגים. אם היינו יכולים לפרוע אותן הרי היינו כולנו עשירים, מאושרים, בטוחים, חיים בשלום ובריאים לנצח :). תראי לנו תוצאות ואז תעשי כתבת יח"צ. אני מבטיח להגיב בהתלהבות ולשתף.
יובל | 10.01.16
24.
בהמשך ל 18 .. ול 17
ברגע שמישהו שילם 130 מיליון שקל על שידורי ספורט מישהו צריך לממן את זה ... הדרך היחידה להתמודד עם הדבר הזה הוא לאפשר או לעודד שרותי VOD באינטרנט של כל מי שמאפשר (יורוספורט, ליגת אלופות ועוד ועוד). YES והוט לא ישנו את דרכיהן ככה סתם .. ככה זה, אין מה להאשים אותן. כמו שחברות הסלולר לא עשו שום דבר ומשרד התקשורת אסר להתנות תשלום מכשיר בהתחייבות על שרות , ניוד קל ותחרות. רגולציה צריכה להתערב במקומות בהם האיזון של כוחות השוק מופר. וזה הרבה יותר חשוב מהפקת דוקו או הפקת מקור כזו או אחרת.
ל | 10.01.16
21.
אז יש אובר רגולציה וצריך עוד רגולוציה?
לא ברור מה ההיגיון של היו״ר מועצת הכבלים והלווין. מצד אחד היא מודה שיש יותר מדי רגולוציה ובאותה נשימה היא דורשת רגולציה לשירותי אינטרנט. פשוט בדיחה. אז אם יוטיוב יתחילו לספק תוכן בתשלום יכריחו גם אותם להשקיע בתוכן מקורי? האינטרנט שינה לחלוטין את כללי המשחק. אין דבר כזה יותר ״טלוויזיה״ ואי אפשר להכריח שירותי אינטרנט לעשות שום דבר. נטפליקס למשל היא חברה אמריקאית שמזרימה וידאו מחו״ל. הם בסך הכל איפשרו את היכולת של ישראלים לשלם ולקבל את השירות. מועצת הכבלים והלווין זה דינוזאור שזולל כסף שכבר מזמן אין לו מקום. ממש מדינה קומוניסטית שמחליטה מה מדינת ישראל יכולה לצרוך.
ג׳וני | 10.01.16
18.
חברו את ערוצי עידן פלוס לאינטרנט
1. יש לחבר את ערוצי עידן פלוס לאינטרנט. זה יחסוך את הצורך בממירים וינגיש לכל אחד את הערוצים. 2. לעודד עוד שחקניות מחו"ל לאפשר בו מודל VOD . במיוחד בתחום הספורט בו כמעט הכל חסום פה. לדוגמא אני רוצה לקנות שידורים ישירים של פורמולה 1 והם ענו לי שבשל מגבלות רגולטוריות בישראל הם לא יכולים להציע לי את השרות (שכמעט כל אזרח בעולם יכול לקנות) 3. לאסור על הסכמים בלעדיים בתחום התוכן. לא יתכן שאם אני לקוח של יס ורוצה לראות "סקנדל" לא אוכל אלא אם אתחבר להוט. ואם אני לקוח הוט ורוצה לראות "בית הקלפים" אצטרך להתחבר ליס .. היום רואים עד כמה המצב הוא הזוי .. כשנטפליקס בעצמם לא יכולים להציע כאן את בית הקלפים. אפשרי לתת עדיפות בזמני הפצה אבל צריך להיות אסור לאפשר בלעדיות. 4. להוריד רגולציה .. כי עודף רגולציה בסוף בולמת תחרות וגורמת להעלאת מחירים. אני לא ראיתי ביס סרט תעודה אחד השנה (לא כי אין .. אלא כי לא צפיתי) למה אני צריך לשלם על זה ? 5. לנסות ולהפריד את שידורי ה VOD מחבילות הפרימיום .. היום אי אפשר לעשות VOD בחבילה המצומצמת ולכן אף אחד לא קונה אותה ... 6. רגולציה על נטפליקס ? אנחנו פסיק קטן בעולם וצריך לומר תודה שהם בכלל כאן ... גם ככה אנחנו עם שמאז ההשקה רק מתלונן כמה זה לא שווה וכמה עדיף קודי .. הרבה אנשים מוכנים להמשיך לצרוך תוכן לא חוקי ולא לשלם כמה שקלים בחודש ...אני לא רואה איך נטפליקס מסכימה לקבל תכתיבים .. יותר פשוט מבחינתה פשוט לא להיות פה. וזה יהיה מאד מאד חבל.
מ | 10.01.16
17.
מחיר הוגן לשידורי ספורט מחוץ לדואופול המסריח יפתור בקלילות את הבעיה
גם סלקום, גם לעדין וגם לעצמאים שאינם זקוקי בכלל חברת תכני טלויזיה (האינטרנט עם קודי מספיק מעל ומעבר, להפך אפילו זה כבר יותר מדי). שידורי ספורט בזמן אמת הם מצרך עממי שבנשמה של רוב המשפחות. גם ה-60 ש"ח לחודש שערוריתים, אבל השערוריה הגדולה יותר היא שהם מחייבים את חמס הדואופול. המסריח.
ישראל | 10.01.16
11.
קומוניסטים נמאסתם !!
תפקידך הוא לא להחליט מי חזיר ומי לא , וגם חמדן היא מילה בעייתית . מי את שתחליטי מה גבול החזירות ? את לא מחנכת בכיתה ב׳ , וכאן זה לא האקדמיה . אם יש כשל שוק צריך יותר תחרות ולא עודף רגולציה . בסלולר זה עבד נפלא והמחיר התרסק . נטפליקס וסלקום זו לא הבעיה , זה הפיתרון . לא כל אחד חייב 300 ערוצים . אפשר להסתפק גם בעידן פלוס ולהוסיף את סלקום או נטפליקס כשהם יוסיפו תוכן ותרגום בעברית .
קפיטליסט | 10.01.16
10.
ההורים שלי קשישים ואין להם כסף לכבלים - לכן לא רואים טלויזיה
אין אצלם בבית קליטה של עידן פלוס. הם חיים מקצבת זקנה, אין להם כסף לכבלים ולסרטי קולנוע, והם גם מתקשים בהליכה. אם היתה להם טלויזיה הם היו יכולים לשמור על ערנות אינטלקטואלית, להיות מעודכנים בחדשות ובנעשה בארץ ובעולם. לקשישים מעל גיל מסויים, הטלויזיה צריכה להיות חינם.
טלויזיה חינם לקשישים | 10.01.16
4.
חברות הכבלים
יור מועצת הכבלים עוד עדינה בביקורת שלה על יס והוט . 1).המקור הכמעט יחיד שלהם הוא תוכניות הריאליטי. 2). המחירים שהן גובות שערוריה 3). כמעט מחצית מזמן השידורים מוקדש לפרסות . אי אפשר כבר לראות תוכנית כמו שצריך . אפילו לא חדשות אז איפה הבקרה ? קנסות של כמה אלפים לא מטרידים כאשר כל פרסומת מכניסה הרבה יותר כסף.
מני | 10.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת