אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אולמרט לשופטים: "הקדשתי חיי למדינה עשרות שנים שבהן לא התעשרתי"

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
בית המשפט העליון נותן הנחה רק לאלה שהם מהגוורדיה שלו....משפטנים
סלבים....לא לבוזגלו ולאלאחרים....אני לא הבנתי למה אולמרט הסתובב חופשי שנה לאחר שנגזר דינו ולאחר מכן הורידו לו ארבע וחצי שנים בטענות הזויות....עכשיו פתאום מי שקיבל שוחד והתעשר שלא במשפט טוען שלא התעשר...אין לרחם עליו . יש למצות איתו את הדין ובחומרה.....
שלמה כ | 19.01.16
9.
לא התעשר על חשבון המדינה !
התעשר על חשבון אזרחי המדינה כי עבור שוחד שלקח פגע בזכויותיהם של אזרחים. גרם נזקים עקיפים וישרים לאזרחי המדינה. קבל החלטות שפוגעות באזרחי המדינה עבור בצע כסף. היטיב עם עצמו תוך גרימת נזק לאחרים . ובעזות מצח מנסה לתאר את עצמו כאדם ששתרם למדינה? רוב פעולותיו אם לא כולן היו ממקום של תרומה לעצמו משפחתו ומקורביו. המדינה ואזרחיה לא עניינו אותו מעולם וגם לא עכשיו............
א | 19.01.16
5.
העדפת בכירים לא נפסקת
הכול שפיט נכון אבל לא כולם נענשים באותה מידה. הרב פינטו חטא וקיבל עונש מאסר בפועל. אולמרט פשע פי כמה גם כראש ממשלה וגם כראש עיר וזכה להקלה משמעותית בעונשו. מסקנה מתבקשת כדאי להיות פוליטיקאי גם מקבלים הרבה כסף ואם יתפסו אותי יקלו איתי מאוד. בכל זאת הייתי גם ראש ממשלה לא רק מושחת.
אוריאל כהן | 19.01.16
4.
למה לתת לאולמרט הנחה??? הרי ירד לו 4.5 שנים מלשבת בכלא מקומבינת בג"ץ האומללים.
בג"ץ במקרה הזה מסרס את שלטון החוק וההרתעה מפושעי צווארון לבן ובעלי תפקיד ציבוריים ומאפשר להם להמשיך לפשוע פשעים קשים בציבורים שלמים. חבל שהתכנסו לעסקת טיעון. היה צריך להילחם באולמרט בלי שום עסקת טיעון ולתת לו לאבד את כל כספו שגנב במשך עשרות שנים בכל שלבי התקדמותו בחיים הציבוריים.
מה לא עושים בשביל חברים? | 19.01.16
2.
אין על אלי זוהר. יש לו דיבור עם השופטים.
אלי זוהר תותח. הצליח להוציא לפועל את עסקת טננבאום. בזכותו סוחר הסמים קיבל טיפול של מחלקת שבויים ונעדרים כמו רון ארד. גם את עיסקת אולמרט הוא יצליח להוציא לפועל. אין עליו. יש לו דיבור עם השופטים שאנחנו הקטנים לא מבינים. הם כולם בכיס שלו.
אנדי | 19.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת