אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ותיקי ענף המזון מכוונים את האש למנהלי מגה: "כשיש מנהלים שלא יודעים לנהל, הבעיה גדלה"

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אריק ריכמן מסר לשרגא בירן את הטיפול בשוק הסיטונאי בחינם
יש לחקור היטב כיצד אריק ריכמן בהיותו מנכ"ל תנובה , מסר את הטיפול בכל הקרקעות של השוק הסיטונאי בתל אביב , בחינם , מסירה ששוויה עשרות מיליוני שקלים ע"ח בעלי המניות מהקיבוצים והמושבים של תנובה., לשרגא בירן.יש לחקור היטב את העמלה אותה קיבל אריק ריכמן מאייפקס בגין התיווך במכירת מניות תנובה בנזיד עשים מהמושבים והקיבוצים לתנובה , עיסקה שה איפקס ושמיר הרוויחו מיליארדי שקלים.
ניר | 20.01.16
3.
אני אובה את העצות של האנשים אחרי המעשה
זוכרים קלאב מרקט ? זוכרים את דודי בורוביץ ? אף אחד לא למד דבר מהקריסה שלהם, כולם רצו לשכוח ולהמשיך להדפיס כסף "שאין לו ערך" כל הספקים שלא דרשו את החוב המגיע להם בזמן אשמים , אם היו דורשים הסיפור לא היה מגיע לרגע הזה, הוא היה מתגלה מבעוד מועד, כולל הבנקים שאיפשרו את המצב הנוכחי.
אוהב | 20.01.16
2.
הרבה בולשיט הוצג כאן
מה שנאמר בכתבה זה מבוא למנהל עסקים חלאס עם החרטא מגה קרסה בגלל סיבה אחת ענקית המחיר ללקוח הישראלי מעניין את התחת ניקיון וכל הדברים מסביב תן לו מחיר טוב ושירות טוב הוא ישלם לך כמה שתרצה לעניין של מגה מזמן יש בדיחה על המותג המנהלים לא השכילו לשנות את שם המותג השם מגה נתפס כמוצר יקר להחריד, לא יעליל , במילים אחרות כמו פקיד עירייה וגם בזה אני מצטער להעליב פקידי עירייה שלפחות הם יודעים מה הם עושים
shay | 20.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת