אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איראן וסין הרחיבו את הסכמי המסחר ביניהן ל-600 מיליארד דולר ב-10 שנים

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מדובר בנצחון מוחלט של אירן על ישראל
ואם זה לא ברור למישהו ... הכנסות של 60 מליארד בשנה וממדינה כה חשובה באסטרטגיה העולמית. אירן הולכת להפוך לשותפה אסטרטגית של סין - מה שסעודיה לא הצליחה. זה לא רק הפסד של ישראל, זה הפסד של העולם הסוני (וסעודיה בראשו) כולו שיידרס תחת האלימות הסינית. אירן תתחיל לצמוח בקצב של 10% בשנה ועם כל הצעירים המשכילים שם (מיטב האוניברסיטאות בעולם) היא תהפוך לאחת הכלכלות הגדולות בעולם. כידוע לא צריכים אטום כדי לנצח , צריכים שכל - ומתקפת החיוכים האירנית ניצחה את האנטגוניזם שמייצר ביבי בכל העולם.
אמיר | 25.01.16
6.
שיחק אותה אובמה, האירופאים הרוסים והסינים נהנים, האירנים נהנים, ולמי לא נשאר לארה"ב
ומי יצטרך לנקות אחר כך את הכשלון הזה שאיראן גרעינית עם אמביציות עולמיות תתשלט על המזה"ת רמז לא האירופאים הרוסים והסינים, יאנקי דודל יבוא לנקות את הבלגאן העולמי שוב, מי יחטוף את הרקושטים וישלם בדם על הריצה לרצות את האירנים ללא שום תרומה, במקרה הזה יהיו עוד שותפים לארה"ב וזה אנחנו ושאר המדינות הסוניות באיזור, ההסכם של אובמה הוא מצוין לאיראן וזה רק ההתחלה, הסכם עם סין של 600 מליארד דולר הסכם מטורף, בו נראה את ארה"ב עכשיו נכנסת בין איראן לסין לרוסיה לאירופה וסיר הבשר איראן, זה לא יהיה מפליא עם יהיה מדובר פה בסכומים שעוברים את הטרליון דולר\יורו שיחברו את כל העיסקאות האלו יחדיו, גם סעודיה בצרות רציניות כי מחירי הנפט לא יעלו למעלה הדבר היחידי שיכול להרוס את החגיגה זה כוהני הדת השיעיים הפנטים.
אזרח | 24.01.16
3.
הסינים רעבים לנפט והאיראנים רעבים למזומנים
הסינים דואגים לאספקת נפט סדירה, הן מאיראן הן מסעודיה. כך, שאם האחד יסרב, תמיד יהיה השני שימלא את מקומו. איראן לאחר עשור של שיתוק, רעבה למזומנים ועושה הסכמים עם כל הבא ליד. איראן עוד עלולה להפוך למעצמה כלכלית אזורית. אך בגלל הצד האפל והמכוער שלה, תמיכה בטרור, הסתה נגד הסונים, הבחישה במדינות שכנות, היא תישאר במצב של קיבעון תמידי. אין שכל אין דאגות.
יהודה | 24.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת