אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מגה עסק משפחתי: קרובי המשפחה של דודי ויסמן ורותי שטרית בקבוצת אלון

75 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
הכרתי את מורן היטב. היא שווה הרבה יותר מהסכום שכתוב בכתבה.
איפה תמצא בוגר טכניון שעובד ב10 אלף ש"ח?! במקרה של מורן היא שווה הרבה יותר. בחורה מוכשרת מאד. ולא אין לי קשר למגה או לויסמן או לכל הסיפור הזה. אבל הכתבה מציגה את העובדות עם נימה שלילית וזה לא בסדר. לגיטימי להעסיק אנשים שאתה סומך עליהם ועל מי תסמוך יותר מאשר על בני משפחה. אם הם מוכשרים ואם השכר שלהם הוגן אז אין פה כל בעיה.
משולב | 27.01.16
72.
חברה בע"מ.......פשיטת רגל ידועה מראש-חברה האם חלבה את סניפי מגה
מאיר שטרית - האיש שדחף מאגר ביומטרי מסוכן נגד כל חוות דעת של מומחים ושכל ישר, אשתו של מאיר שטרית רותי כהן קיבלה 18,000,000 תוך 4.5 שנים... חברה בע"מ.......פשיטת רגל ידועה מראש: נוסף לחוסר האטרקטיביות לצרכן ע"י מחירים הגבוהים של המוצרים, סניפי מגה שילמו דמי שכירות פי 3 מהמקובל בשוק לחברת האם... זה לא כשר, זה מסריח וזה פלילי עפ"י כל דין...הרמת מסך ולשלוח את הפושעים לכלא..! לתבוע את הכסף מחברת האם ולהפריד את מגה מחברת האם... טריק דומה היה כשהאחים עופר ספנות חלבו את צים ופשיטת רגל של סטימצקי... איפה רשות המיסים ? איפה המשטרה ? איפה הפרקליטות ?
כלכלן | 26.01.16
69.
להערכתי סכום העתק ששולם לרותי שיטרית לא היה רק עבור יחצנות
יש להניח שסכומי הכסף הגדולים ששולמו "ליפייפיה" (שלא נדע) לא היו רק עבור שירותי יחצנות אלה לשירותים אחרים שלה או של מקורביה לדודי ויסמן........... משפחת שיטרית מוכרת ביבנה כמשפחת "צדיקים" משכבר הימים
תושב וותיק | 26.01.16
67.
רגע רגע, מה עם בעז בירן?
הבן של שרגא בירן, שמוטט חברה שנקראת "רוזבאד" נדל"ן באירופה. שכחתם את ההתרסקות והחובות ושרגא ודודי, היו צריכים להכניס יד לכיס לפני כמה חודשים בשביל להשתיק את העליהום על "רוזבאד". כמה כסף עברו בצינורות ממגה המקרטעת ועד "רוזבאד"? למה לא פותחים בחקירות? למה?
צ'יקובסקי | 26.01.16
65.
עבודה עיתונאית שטחית! את הכסף הגדול שאב מהחברה שרגא בירן שמשרדו
קיבל תמורות מופרכות על פעולות משפטיות שהיה ניתן לעשות בחצי מחיר..... בנוסף בנו המוכשר, בועז קיבל את ניהול החברה הציבורית - רוזבאד שהגיע לחדלות פרעון (אג"ח) ואבא נאלץ (הוכרח) להביא הרבה כסף מהבית ע"ח הירושה של הבן "הנהדר"
קפלנ | 26.01.16
64.
לתגובה 60: עצבנת! אף אחד בארץ לא עובד עד 16:00, נו אז?
מה אתה מקשקש? גם להיות מאסטרנט על מלגה של 3000 ש"ח במדעי החיים זה לעבוד משמונה בבוקר עד שמונה בערב, ולנשים עם ילדים זה לעבוד עד ארבע, לחזור הביתה לילדים ולהמשיך לעבוד מהבית מתשע בערב עד שתיים לפנות בוקר. נו אז? אז מנכלים עובדים 10 או 12 שעות ביום ואולי יותר. ממש אוי אוי אוי. מכיר מישהו שעובד פחות?
יעל | 26.01.16
59.
הגב שטרית כמה כסף צריך כדי להתקיים?
הגב' רותי שיטרית! אני בושה ונכלמת לנוכח הסכומים ש"גרפת" במגה גם אם עבדת... איפא החמלה לחלשים? איפא יכולת ראיית החלש זה שאין לו לשלם משכנתא ולהאכיל את ילדיו בעוד את מסתאבת בסכומי עתק??? כמה דירות עוד את צריכה (הכסף מספיק ל12 דירות סבירות) איך את לא מתביישת להוציא את אפך החוצה כשאת יודעת מה קורה במגה כדי להחזיר את כבודך אנא החזירי חצי מהסכום לפחות לקופת המפרק כדי שפחות עובדים יפוטרו ואז תצאי בנאדם ויפה שעה אחת קודם!!!
לילי רביב | 26.01.16
51.
זו חברה, זכותם לעשות מה שהם רוצים
אנשים במדינה שוכחים שלא כל חברה היא חברה ממשלתית. אז נכון שזו חברה ציבורית אבל זה עדיין לא אומר שהיא חייבת לפעול לטובת הציבור. זכות המנהלים והבעלים לעשות מה שהם רוצים במסגרת החוק והחוק לא אוסר להעסיק משפחה או לתת להם שכר מופלג. תתפלאו. אם מחר אחד מכם היה מקים עסק מצליח לא הייתם מכניסים את הילדים שלכם לתפקידים בכירים לדאוג להם? סופרמרקט זה לא הממשלה. הבעלים יכול לעשות מה שהוא רוצה. חברות בגודל הזה לא קורסות בגלל משכורת של כמה מאות אלפים. זה לא עוזר אבל זה לא הגורם. סתם צהוב.
יובל | 26.01.16
46.
למה? כי הם יכולים!
די עם הצביעות וההיתממות. אנשים מקימים עסקים וחברות כדי להרוויח. זה מה שמניע הכלכלה. כל אחד היה עושה ככה ואפילו יותר. בשביל מה להקים חברה אם לא להתפרנס ממנה ולפרנס את ילדיך? ואם כבר עיתונות חוקרת- למה לפרסם דברים ידועים רק לאחר הקריסה?? למה לא לכתוב עכשיו על כל החברות בבורסה שמקבלות מאיתנו כסף והרבה כסף של החסכונות שלנו דרך כל הקרנות למיניהן ( שגוזרות הרבה רווחים על ההשקעות בחברות הללו) מי מהן משלמות שכר מטורף למנהלים יחצנים יועצים וגם לילדים של בעלי השליטה? וגם לאחר מכן האם לנו כציבור יש בכלל זכות לומר לקרנות שמנהלות לנו החסכונות האם להשקיע או לא בחרות כאלה? בקיצור זה המצב והוא רק ימשיך ויחריף ויעלה כל פעם מחדש בכל קריסה של חברה ותספורות כאלה ואחרות ומי ישלם? הציבור ישלם!!!
מישו | 26.01.16
43.
למה אתם לא כותבים על רמי לוי שזו חברה צבורית וכל המשפחה ממלאה תפקידים
רמי לוי יכול בחברה פרטית לעשות מה רוצה. אבל רמי בחר להפוך לחברה ציבורית. תבדקו ותראו מי קבל תפקידים? האחים, הבת, החתן, , האחיין. בני משפחה הם ספקים לרשת !!! בני משפחה הם זכיינים !!! איפה נציגי הציבור בדירקטריון? איפה המוסדיים?
וניגודי אינטרסים | 26.01.16
40.
חייבים לעשות הרמת מסך ולתבוע את כל המעורבים בגזלת הכספים ממגה
בית המשפט חייב לאשר הרמת מסך לכל המעורבים המושחתים שהשאירו את הקופה של מגה ריקה ולחייב אותם להחזיר את הכסף / השכר הלא הגיוני שגזלו מרשת מגה , מהעובדים ומהספקים פשוט הפקרות לשמה הם חייבים לעוף לכלא - זה יותר גרוע משוחד , מגזל
רובי | 26.01.16
38.
הדלפת נתונים לא נכונים
במסגרת מלחמתו של שרגא בירן הוא משגר באמצעות שליחיו נתונים שגויים : 1. השכר של כל העובדים היה בפועל נמוך בצורה קיצונית מהסכום בכתבה. 2. שרגא בירן רוצה לברוח מאחריותו לקריסת הרשת , לפני מספר חודשים דחה הצעה למכירתה לפי שווי 850 מיליון ש״ח. 3. משרד בירן שימש כמשרד של הרשת , כל ההסכמים נעשו דרכו , עבור שכ״ט גבוה. 4. שרגא בירן הכניס עובד שלו אלי לוינזון כמזכיר משפטי של החברה.
עדי | 26.01.16
19.
שאלות לא נכונות של הכתבים
השאלות שנשאלות למה 300,000 ש"ח לחודש לא נכונות: מי הקים את תחנת הדלק הראשונה ביבנה? - נכון - דור אלון - ומי היה אז ראש העיר ??? שטרית מי קיבל 4 תחנות דלק בכביש 6??? - נכון - דור אלון - ומי היה אז שר התחבורה??? שטרית צרוף מקרים ???? אז אתם מתפלאים על שכר הטירחה
יעקוב | 26.01.16
17.
מה זה קשור לסכומים של המשכורת ?
זה נפוטיזם בהתגלמותו. למי שכתב שהמשכורת של הבת נמוכה אז קודם שילך לבדוק כמה מרויחה מהנדסת מתחילה בשוק הפרטי ויבין שזה לא משכורת נמוכה בכלל. אם זה לא הייתה חברה ציבורית אז המשכורת שלה הייתה פי כמה וכמה המזל שזה לא חברה כזו . גם הבן שלו התקבל לעבודה בזכות קשרים ולא כישורים אפילו אם יש לו כאלה. הממונה על ניירות הערך לא היה צריך להסכים למינויים האלה בשום פנים ואופן . זה לא שונה מהמינויים בחברת חשמל או ברשות שדות התעופה . יש לאסור על כך בחוק . הסכום השערוריתי ששולם לאשת יחסי הציבור מעלה ריחות של שוחד עובד ציבור . הסכום ללא פרופורציות להצלחה ולתרומה של הגברת , היו צריכים לשלם לה לפי ההצלחה ואז היא עוד הייתה צריכה לשלם להם למרות שהיא יפה כפי שהיא מכנה את עצמה , רק מראה כמה שהיא לא יודעת לעשות יחסי ציבור אפילו לעצמה .
יהודה | 26.01.16
13.
חחח חחחח חחח - בירן ואבגידור לא מוצאים יותר איך ללכלכך עלינו
שלום לכל מי שקורא את הכתבה ואת התגובה. בסך הכל כתבה של כתבת חצר, שקיבלה מידע מעליב ומנסה להציג אותו בצורה של שחיטות ונהנתנות.... אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק. מספרים עצובים האמת ברורה לכולם חבל שעיתונאים ממשיכים לתת יד לשטויות הללו ולא חופרים בעובדות הברורות: 1. דודי הציע לקנות את החברה בסכום דמיוני - כי הוא האמין בחברה 2. תחת האמונה בחברה הוא לא פיטר שום עובד , כי ידע שחברה מצליחה צריכה עובדים מצויינים 3. הוא היה קרוב להבאת שותף שהיה קונה את מגה בסוף , והיה מביא עבודה לכולם - אך בירן כבר רצה לסגור את החברה ולקחת כסף הבייתה 4. בירן מסכוסך עם כל מי שלא מסכים עם דעותיו 5. אבגידור בא לפרק את החברה 6. אביגדור בא לפרק את החברה 7. עובדה - הנאמנים מצליחים בקלות - ללא קיצוצים ללא פיטורים להחזיק את החברה 8. אביגדור התחיל את מסע סגירת החברה בנאום באוניברסיטה בחיפה (הנאות שהתחיל את כל המפולת) די להיגרר לקרב ביבים, תציגו את האמת
ב בי ביר בירן מאומן  | 26.01.16
11.
למגיב 4
מה שהסתתר בכתבה זה שהיא הרוויחה ב-2009 שכר התחלתי של 12500 לתפקיד לא מוגדר כאשר כל שנה הקפיצו לה את השכר ב20%. זה יוצא ב-2010 15000 ב-2011 18000 ב-2012 21600 ב-2013 25920 ב-2014 31104 ב-2015 37324 אני מניח שבאיזהשהו שלב חתכו את העלאות האלה - לא כתוב בכתבה. הקיצר, תפקיד פיקטיבי (לא אמרו לאיזה תפקיד היא מיועדת) עם העלאות של 20% ובונוסים. - למישהי רק עכשיו יצאה מהאוניברסיטה.
 | 26.01.16
9.
לא לקנות במגה עד שיוחלפו הבעלים החזיריים
היום יותר מתמיד היגיע הזמן שבעלי חברות ציבוריות ובכלל נושאי משרה ידעו שהציבור לא אדיש והכל שקוף ומכיון שכך על הציבור להחרים קניה באותן רשתות בה הבעלים מרשים לעצמם ללא בושה לגנוב מכולנו לאור יום בלי דין ובלי דיין. מדינת ישראל הפכה למדינה של עבדים לא של עובדים הבושה לא קיימת והכל בחסות החוק. די לשחיתות ולציבור יש לומר תפקחו עיניים ותדירו רגליים מכל אותם מקומות נגועים ומושחתים.
 | 26.01.16
4.
בלה בלה בלה, תסתכלו בסכומים תורידו מסים ותבינו שהכול הגיוני וסביר
חוץ מחוסר הפרגון והריצה אחרי הכותרת הבאה הבת של ויסמן הרוויחה 12500 עלות שכר בחודש , זה משאיר בערך 7000 בכיס, לא סביר נמוך מידי תורידו את מסכת הצביעות ותגידו אם לאבא שלכם עסק של מיליארדים ואתם מקבלים בו 7000 בחודש מה קורה (אני יגלה לכם אתם לא מדברים איתו) תרגיעו בבקשה ותבדקו לפני שקופצים
אבי | 26.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת