אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הממונה שלא מתכוונת להכריז על מונופולים

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

53.
תחמניהו מסדר קומבינות לפי צרכיו.מישהו שמע על ניגוד עניינים?מינהל תקין?
רק איילת המתלוננת , שרת המשפטים הצדקנית דואגת למשילות.נראה שכך נראים המינויים בממשלה ובמשרדים-שמור לי ,שמור לך.יד לוחצת יד. אין פלא שישראל במקום "מפואר" במדד השחיתות.רק מעניין באלו תחומים אין לגברת הנכבדה ניגודי עניינים?
רפובליקת הבננות | 29.01.16
44.
מי שלא הבין עד היום - אז שיבין- ביבי ממנה רק חותמות גומי
מי שלא חותמת גומי, ניזרק ומפוטר. עם משונה אנחנו ,עיניים להם ולא יראו, אוזנים להם ולא ישמעו=יקשיבו. לא רוצים לראות את האמת שממול העיניים כי זה לא נוח. אזור הנוח=נוחות הוא אזור מסוכן, כי נישארים שם כי זה נווח למרות שזה לא טוב
מושיקו | 28.01.16
41.
באמת שאני מהצד הימני במפה אבל זו נראית סוחרת ולא עו"ד
כדי לעסוק בכל כך הרבה דברים הזמן שמוקדש לשיווק עצמי חייב להיות שלילי. מה לעשות ומי שיכול לגעת בהרבה דברים הוא מנהל של קונצרן או פוליטיקאי. נראה לי שמדובר בגברת אולטרא פוליטית ולא בעלת קונצרן. חבל החבר ביבי, כי אם לא יחסמו אותך בועדות הנחש יכיש את היד המושטת.
נעם | 28.01.16
39.
אני קורא את התגובות ולא מאמין
1] מה רציתם ש"יבחרו" במועמד או מועמדת "שראש הממשלה לא יוכל לעבוד איתו? 2] מה רציתם שיבחרו במועמד./ת ללא שום ניסיון וידע בתחום? 3] ושוב מאיימים בפניה לבג"ץ - אז בואו נפזר את כל הגופים וניתן לבג"ץ לנהל - הרי בבגץ יושבים "אלילים" והם יודעים הכל.
אילן | 28.01.16
37.
מה בסך הכל רוצה ראש הממשלה , שמסביבו יהיו גמדים ולקקנים
יעשו את דברו זו שיטה אצל ביבי , מה יותר גמד כך יותר קל לקבוע עבורו עבור מקורבים . האיש הזה הרס כל שלטון לא שמענו מעולם שראש ממשלה בוחר את המנהלים באופן אישי לפי רמת הליקוק והחולשה שלהם אני יכול להגיד בשקט אחרי 66 שנות חיים , הורדנו את המדינה הזו לרדידות ושחיתות ללא גבולות .
טל | 28.01.16
32.
ראש הממשלה ושר הכלכלה בנימין נתניהו הכריז מלחמה נגד מעמד הביניים ונגד השכבות הח
ראש הממשלה ושר הכלכלה בנימין נתניהו הכריז מלחמה נגד מעמד הביניים ונגד השכבות החלשות בניסיון אחרון להשמיד ולהפוך את כולנו לעבדים מודרניים שעובדים בשביל הון ושלטון - מלחמה דורשת מלחמה – אנחנו נילחם בחזרה על העבודות שלנו, על הזכות לקנות דירה, על משכורת בכבוד, על הזכויות הבסיסיות שלנו – כהרגלו בשקט חותר נגד מעמד הביניים – הנה עוד תפקיד חשוב שהוא נותן לתומכת נלהבת של הון ושלטון – תומכת של מונופולים וטייקונים כמו ראש הממשלה עצמו – עו"ד מיכל הלפרין
שגיא | 28.01.16
4.
אין ענף במשק שבו תוכל לעסוק!
כל החלטה של הגבלים עסקיים מטבעה אינה נוגעת דווקא לחברה ספציפית אלא לענף שלם. היא לא תוכל לעסוק בבנקאות או בביטוח או בקמעונאות מזון, או במוצרי חלב או מוצרי בשר. או אבטחת מידע, או פרסום באינטרנט או סוגיות של חברות אינטרנט גלובאליות. או מוצרי חשמל ביתיים או ציוד חשמל למפעלים או בתעופה וכל מה שמפשפיע על מחירי הדלק. במה לעזזל תוכל לעסוק?! נתניהו לא היה מרוצה שממונה ההגבלים העסקיים הקודם עשה את עבודתו ולכן מינה מישהיא שלא תעשה דבר.
מאיר | 28.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת