אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ברגר קינג חוזרת מחר לישראל: "בונים את המותג מאפס"

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אתם באמת מאמינים למר בן שימול?
אתם באמת מאמינים לו? "אבל אנחנו משווים את המחיר של ברגר קינג בארץ לברגר קינג בכל העולם. המחיר הוא כמו במדינות בעולם וקרוב לזה שבארה"ב. " יש בברגר קינג בחו"ל ארוחות בפחות מ5 דולר וגם פריטים בין 1 ל2- דולרים. זה לא יקרא כאן לא משנה מה. חוץ מזה, אנחנו יוצאים מארוחה של המבורגר-צ'יפס-שתיה ממקומות כמו האגדיר עם חשבון של כ-80 שקל! זה מופרך לחלוטין! איך במדינה עם משכורות כל כך עלובות אנחנו נותנים להם לקחת מאיתנו כל כך הרבה?
אלון | 31.01.16
5.
למה לחזור לישראל?
פשוט מאוד, כי רק בישראל המחירון מתחיל ב 40 ש"ח - בכל מדינה אחרת זה חצי מציע לזכיין לחשוב שוב, בחודשיים האחרונים המכירות של בשר מעובד קפוא צנחו פלאים עוד לא שמעתי מה זה עשה למקדונלדס / בורגר ראנץ אבל לא נשמע לי זמן טוב לרוץ במלוא העוצמה עם מוצר כזה
צרכן | 31.01.16
2.
זה בולשיט להגיד שאם המחיר יירד האיכות תיפגע
פעם פיצה האט היו יקרנים בקטע רע, והיום מדובר בשחקן מחיר שהולך ופותח עוד ועוד סניפים. הפיצה היא אותה פיצה, ובמחירי המבצע שלהם אני מקבל מוצר מעולה ביחס למתחרים. בורגר קינג זה לא מסעדת המבורגר, זה ג'אנק פוד. בוודאי שאפשר להוריד מחיר, כי לייצר את המוצר לא עולה מעל 10 שקלים כולל הכל כשמדובר ברשת גדולה. אז אל תשחקו אותה מסכנים. תתמחרו ב40 ולא תראו לקוחות. מעדיף להוסיף עוד 10 וללכת לבלאק. או להוריד 25 וללכת למק דייויד.
אוהב שחקני מחיר | 31.01.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת