אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הבור של שרי אריסון בניגריה: 100 מיליון דולר

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
SBI לא גרה כאן. ראו מקרה בר רפאלי!
SBI מנהלת פעילותה ורשומה בחו"ל. ליתר דיוק, בשווייץ. תבדוק רשות המיסים (ואולי גם תחקור באזהרה את שרי אריסון) האם SBI משלמת מס בישראל? כל הכתבה - גיבוב של שטויות. מי שחישב את כל שברי האחוזים של פעילות SBI כחלק מפעילות שיכון ובינוי המציא מספרים בכדי שיהיה במה למלא את הכתבה.
יוסף הצדיק | 01.02.16
34.
ניגריה לא ביקשה הלוואה כי היא צריכה כסף!
קראו "מסע ההרס של המתנקש הכלכלי" באתר זה, כתבה שנעשתה על הספר: CONFESSIONS OF AN ECONOMIC HIT MAN ותבינו שארה"ב הדורסנית מאלצת מדינות לקחת הלוואות גדולות כדי לשעבד אותן ולהשתלט על משאבי הטבע שלהם. מנהיגים שלא מסכימים לכך - מפילים אותם בהפיכה! ההפיכה נעשית באמצעות הסתת האזרחים נגד המנהיג תוך שהם מפיצים שקרים אודותיו (כך למשל, ארה"ב הפיצה שמועה שמוסאדק, מנהיג איראן בשנות ה-50, הוא מרגל רוסי! הוא הופל בהפיכה, הוכנס למעצר בית עד יום מותו, והשאה הועלה במקומו).
מפוכח | 01.02.16
23.
ל-18 מנבל הפה- בנק הפועלים הוא בבעלות הציבור אז הכניסה על חשבוננו הבנת?
מאחר והבעלים העיקרי של הבנק הוא הציבור אז אנחנו ממנים את ההטבה ולא אריסון. בנוסף חצוף, בנק לא אמורה לחלק נדבות כאלה והוא מחוייב לבעלי המניות ולא למממן כרטיסי מוזאון מהעמלות של הציבור. הדיבורים שלך גסים, חצופים ובכלל בניגוד לחוק החברות. אם רצית לברך יצאת מקלל.
חוצפן אלים | 01.02.16
18.
מה אתם רוצים?
מה יש? מה כואב לכם???? תענוג, הא? סופסוף העשירים "נדפקים". קנאים צרי עין. כאשר בנק הפועלים מאפשר לכם ביום העצמאות לקחת את כל המשפחה לכל מיני אתרים, שביום אחר עולים כסף, על חשבונו, אז אתם הולכים בשמחה, נכון, חלאות???? ומי לדעתכם מאפשר את החגיגה שלכם??? מיהו בעל השליטה בבנק הפועלים? ואם לדייק: מי היא בעלת השליטה??? מוכר לכם השם "שרי אריסון", או שכבר שכחתם, חבורת צבועים????
רם | 01.02.16
11.
הטייקונים: לבייב, אריסון, עידן עופר, פישמן - לא לומדים לקח
הון תועפות שהם מרוויחים בארץ - משקיעים במזרח אירופה, (רוסיה, רומניה, בולגריה) ובאפריקה (ניגריה ובטח עוד) בבניית קניונים, שכונות מגורים, ומפסידים בענק - וההפסדים מרקיעי שחקים - על חשבון אגרות החוב שלנו - שנקנו בכסף טוב ואמיתי, וכשמגיע מועד התשלום - במקרה הטוב - תספורת - ולפעמים - אובדן מוחלט!!! לא יכול להיות - שישקיעו ויסכנו כספים של אגרות חוב (כסף שלנו) בארצות אחרות. שישקיעו בישראל!!
אבי | 01.02.16
5.
שרי לא לבכות. עד היום שיכון ובינוי הרוויחה רק מניגריה
את מי זה צריך לעניין? היכן מקבלי ההחלטות שהחליטו להשקיע בניגריה? היכן ההנהלה והדירקטוריון? הנהלה שחושבת רק להרוויח היא בפנטזיה נוראית שרי שמעת פעם על ניהול סיכונים? תבררי אצל המנהלים שלך.
שרי תלמדי ניהול סיכונים | 01.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת