אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אולמרט הודה והורשע בשיבוש מהלכי משפט

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לדני - מספר 4
אינני מכיר בתרומה של האנשים למדינה. הם רצו עמדות כח והשפעה וקיבלו. שכרם שולם מידי הציבור לכל אורך התקופה. שכר שמן, לשכה, רכב, ביטוח בריאות, פנסיה ממלכתית שמנה. יותר משאהוד אולמרט תרם למדינה, המדינה תרמה לו. שלא לדבר על התרמות נוספות שביצע ועליהן הורשע.
חיים | 04.02.16
6.
6 חודשים חופפים לעונש בהולילנד?
במלים אחרות - אין ערך לשיבוש הליכי משפט? למה חפיפה? פרקליטי המדינה, שהם שכירים, חוששים מעימות ונרתעים מעבודה קשה. המשכורת בסוף החודש - היא פשוט אותו דבר. למה לעבוד קשה? זה קשה מאוד, זה שוחק. לעומתם הפרקליטים העצמאיים של הנאשמים - שכרם ופרסומם נגזר מהצלחתם. ולכן הם אנרגטיים ומלאי מרץ. והם מביסים את פרקליטי המדינה בקרבות רבים.
חיים אבגד | 04.02.16
5.
אות קלון למערכת המשפט
היחס של מערכת המשפט לאולמרט חשף את ערוותה . אולמרט שסעד עם שופטים ועורכי דין מקבל הקלות רבות מאוד. בארה"ב על אותם פשעים הוא היה מקבל לפחות 15 שנה בכלא, ותשכחו מעונשים חופפים. הפרקליטות כאילו התאמצה להרשיעו , בפועל הוא נענש על אולי 5% ממה שעשה. למה רשות המסים לא הצטרפה לחקירה לחקור אם שולם מס על הצעיוקים שאישתו מכרה לקבלני ירושליים בעשרות אלפי דולרים. מפילוח הרשימות והסכומים אפשר היה לראות שהכספים הללו היו ניסיון להבלבין כספי שוחד. עונש חופף על שיבוש הליכי משפט והדחת עד? רק על זה צריך לקבל שנה וחצי מאספר בלי חפיפה. המערכת המשפטית עושה שמיניות באויר להוציא אותו במינימום עונש גם מצד הפרקליטות.
הצופה מרחוק | 02.02.16
2.
"מה שקובע אצל האדם, זה הסוף שלו".
לא מעט אנשים בעולם שהגיעו לתהילה ולגדולה, סופם מר מאוד היה. נתחיל בסדאם חוסיין, מוות בתלייה, קדפי נרצח ונזרק לרחוב, מובראק נשפט ויושב בכלא, קצב יושב בכלא, אולמרט, נשפט והולך לכלא, היטלר התאבד, ניקסון נאלץ להתפטר ועוד.. תאוות הממון, תאוות הבשרים, תאוות הכוח והשררה העבירה אותם על דעתם. חולשה קטנטונת אחת, רסקה ענקים שבענקים.
סמי | 02.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת