אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעקבות השורט הגדול: הוויכוח על המשבר של 2008 נפתח מחדש

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
It's a feature movie, not a documentary
זה סרט בידור ולא סרט תעודתי ולכן אין לצפות ממנו ניתוח מושלם של נפילת הכלכלה ב-2008. אך מה שמוצג בסרט הוא לא חסר אמת, אם כי אולי לא כל האמת. ובכל זאת הסרט מעלה מחדש את הנושא לדיון נוסף בציבור הרחב - דבר שאולי הוא זמין בשנת בחירות לנשיאות. תוספת רגעים קומדיים עוזרת להחזיק את הצופים מעוניינים שהוא אתגר כאשר הנושא הוא ניתוח של בעיה כלכלית. אך יש לי תלונה נגד הכתבה: מדוע יש שימוש כה רחב במילים אנגליות שעבורן קיימות מילים עבריות מוכרות ונפוצות, ועם כך אז איזה מין שם זה ''מכונת הכסף'', שאין לא שום קירבה לשם המקורי The Big Short?
yk | 03.02.16
5.
ל-4 אתה כנראה קצת גזען וטועה בענק!!!
הבעייה לא התחילה בזמן אובמה אלא אצל הנשיאים לפניו. כאשר נותנים ריביות מתחת למה שנותן הבנק המרכזי ויחד עם זה ישנו מיתון אז זה בדיוק מה שקורה. אין מי שישלם את המשכנתא. ואז הבנקים למשכנתאות מתחילים ליפול ואיתם כל המשקיעים בנושא. כאשר מורידים רגולציה על דברים כאלה אז הכלכלה עושה כלכלת שוק ולא לפי מה שצריך. עובדה שבעיית משכנתאות הייתה רק אבל רק בארה"ב. קנדה לא נפלה בנושא הזה. אז די לקשקש בכלב. זה בנוסף לשאר הבעיות כמו נושא רכב, בנקים, חברות ביטוח וכולי. מה שנותר לאובמה לעשות זה בדיוק מה שהוא עשה. תראה את הסרט ותקרא מאמרים בנושא ואז תתחיל לדבר לא לצעוק שטויות גזעניות. בחירת אובמה היא החלטה של אזרחי ארה"ב
ישראלי בקנדה | 03.02.16
4.
ברגע שהיה נשיא שחור הכל נפל, כולם פחדו על התחת שלהם.
ככה זה.... משה גודל על ידי אצולת פרעה כדי לצאת מנהיג ולא לצאת עבד, כפי שהיו שאר עם ישראל. מי שגדל להיות עבד לא יכול למשול, אותו דבר זה השחורים בארצות הברית, אפילו נשיא שחור הוא רפסן וחלש הכל נובע ממאות שנים של עבדות שמוטמעת בו.
דיסקו קיד | 03.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת