אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אדם בעקבות גורלו

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
ישראל של פעם כבר לא תחזור ולאנשים המיוחדים שבנו את הארץ היחידה שלנו .....
התחושות של הכותב משקפות הרבה אנשים של פעם, אבל צריך להמשיך הלאה להתפתח ולהעביר הלאה כמה המדינה חשובה לעם היהודי ושיפור תחושת השייכות לדורות ההבאים כמו קרבה אחווה עזרה כבוד בין האנשים .
אהרון | 05.02.16
32.
גבעתיים נהדרת
מהרגע שסיפריות הוידיאו וחנויות הצילום בכצנלסון התחלפו בפאבים, בתי קפה ומסעדות העיר הפכה לשוקקת חיים. זו לא עיר בינונית, אלא עיר ששינתה את פניה. כמה ערים אתה מכיר שעשו זאת? ראש עיריית ראשון לציון פרסם השבוע את אחד הסטטוסים הבודדים שראשי ערים בישראל פרסמו, אם בכלל, על חדקונית הדקל, יצור מזיק שנפוץ ברחבי המדינה ופגע בדקלים ההיסטוריים של ראשון לציון. אם זה לא רגש, אז מה הוא רגש עירוני ואוהב חיים? למדת כלכלה בעברית ובמקום להיות נער אוצר מקושר ומקומבן הפכת לכתב כלכלי? תפתור את הבעיות שלך במקום אחר.
אני | 05.02.16
30.
יקירי- הריקנות והחידלון נובעים ממך ולא מעיר מגוריך.
בליל כזה של השתפכות נרקסיסטית ויומרנות חסרת כיסוי מעידים על כך שכנראה יקר מדי להעסיק כותבים איכותיים עם תוכן אמיתי ולכן מעסיקים, בלשונך, אי-אדם. עיר מגוריך, מעניינת ככל שתהיה לא תהפוך אותך אי פעם לאדם מעניין, זה יקרה בעתיד רק בעזרת הנדסה גנטית.
איתי | 05.02.16
26.
ואל תשכח שבזכות מכירת בית ידיעות אחרונות, מובטחת לך פרנסה...
..ובכלל, מה היה כל כך מעניין בבית ידיעות אחרונות (עם מבוך המסדרונות שאני מכיר) בפינת בגין-מוזס ? הקירבה לפרחיאדה בקניון עזריאלי, או האוויר המזוהם ממאות אלפי הרכבים השועטים ברובע ?בראשל"צ, אתם יכולים להתארגן בהפסקת הצהריים לקפיצה תוך 5 דקות לחוף הים. מנסיון בימי צילום רבים על החוף, 15 דקות של ישיבה מול הכחול של הים וניפגש באופק עם השמיים, עושים טוב לגוף ולנשמה. ממש טעינת בטריות. ברכות למעבר לבית ידיעות החדש.
ריינבאו | 05.02.16
19.
פילוסופיה אורבנית של גיל מעבר, כלשהו
ואכן יש אמת סובייקטיבית שהיא האמת הכי אמיתית בדברים, ואכן הזהות התל אביבית והזהות הירושלמית הן ככל הנראה המחודדות שבין הזהויות העירוניות בישראל ורוב הערים האחרות הן גיבוב חסר חן שהשנים הסדירו כך או אחרת (השנים האחרונות הסדירו ריצוף 60X60 מקרמיקה בז') ולב פועם בעוצמה לא תמצא שם. על כן טובה המסקנה שהאדם, המתבגר, הצובר לפנסיה, המביט אל בית קברות (של בת ים), הנוסע במכונית משפחתית כמעט חדשה, מייצג את הזעיר בורגנות השכירה החדשה, אך את ליבו אמיתי, זה הכורע תחת נטל אכזבה לא ברור, יהיה עליו לעטוף ולהפעים מתוך הסדר או אי הסדר הפראי שלו עצמו.
 | 05.02.16
13.
מילים כדורבנות. כל הערים בארץ (כן, *כל* הערים) תוכננו בלי מחשבה
תחילה. כן, גם תל אביב. לפעמים זה אפילו פשע לומר שהן תוכננו. בליל של בתים, מגדלים, כיכרות וחנויות. סעו לניו יורק - תראו איך מתכננים עיר. סעו לסן פרנסיסקו - תראו איך מתכננים עיר. סעו ללונדון - תראו איך מתכננים עיר. ערים שכיף לחיות בהן. תראו לי עיר אחת שכיף לחיות בה פה? הכל ערימות של בטון וסירחון. בלי אופי ובלי יופי. וכל המגיבים שלא מבינים מה כותב הטור רצה לומר - אני מניח שאתם מאלה שמאוד גאים בעיר שלהם (ע"ע "אני בת ימי גאה", "אני חולונית גאה"). מה יש להתגאות בערים פה? פחי אשפה אורבניים ותו לא. אגב, המצב במושבים ובקיבוצים לא יותר טוב. סעו לעיירות קטנות באירופה, בארה"ב - תראו איזה יופי. ירוק, מטופח, נושם. פה? בכניסה לכל מושב יש או מפעל בטון, או שער פלדה אימתני ומחליד, או ערימות של פסולת בניין בשולי הכביש, שהקבלן ששפך אותה שם לפני 40 שנה - עדיין לא פינה. מדינה פח. הלכתי להקיא.
השפוי האחרון | 05.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת