אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לעבור מקום עבודה או להתקדם באותו הארגון: מה תורם יותר לקריירה?

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
בארה"ב יש תאגידי ענק עם עשרות אלפי עובדים. בישראל חברות שנחשבות גדולות
בארה"ב יש לך באמת אפשרויות קידום אמיתיות בתוך אותה חברה, כי יש בארה"ב חברות ענק, ולצידן חברות שנחשבות בינוניות והן כוללות אלפי עובדים. בישראל חברות בינוניות וחברות גדולות הן חברות קטנות במושגים אמריקאים ולכן היכולת להתקדם היא רק באמצעות מעברים. חברות קטנות נקלעות לקשיים וסובלות מאי יציבות ויש בהן קושי להתמקצוע בניהול ולקדם פנימית כמו שצריך את מי שראוי. אין להשוות לתאגידי הענק שבהם אם אתה מוכשר אתה יכול להתקדם בתוך הארגון ולהתמודד על מישרות מחוץ לקבוצה שלך (אבל בתוך אותו הארגון) שזה שקול ערך ללחפש עבודה בחוץ. בארץ אדם שנשאר במקום עבודה לא יציב או עם מצוקה מסויימת פשוט הולך אחורה. בעידן שלנו אנשים חייבים לעבור מקומות עבודה בשביל התקדמות מקצועית.
לא רלוונטי לשוק בישראל | 07.02.16
14.
המחקר רלוואנטי לאירופה, ארה"ב ואולי אולי אולי לשוק במזרח
אין קשר בין המציאות הישראלית למחקר, למה? נורא פשוט יש משפט בעברית שלא ניתן לתרגם לאף שפה אחרת "מי צריך קומבינות כשיש קשרים?" ומה אומר המשפט? למשל, אם שם המשפחה שלך הוא אלוביץ' - את/ה מתחיל מתחיל את הקריירה בדרכת סמנ"כל אם שם המשפחה שלך הוא דנקנר- את/ה מתחיל את הקריירה שלך בדירקטוריון אם שם המשפחה שלך הוא תשובה - אתה מתחיל את הקריירה שלך כאשר חברה בע"מ הוקמה על שמך(ע"ע אלעד מגורים) בקיצור, תפסיקו לקרוא מחקרים ותדעו עם מי להתחתן, אחרת זמנכם יתבזבז בקריאת מחקרים הזויים נטולי כל קשר למציאות. כמוני.
אלי כהן | 06.02.16
13.
סליחה על התגובה הבוטה אבל פשוט קשקוש לא רלוונטי
אני עובדת בארגון גדול (ארצית אלפי עובדים) ״הקידום״ בעיקר הכלכלי אותו אני מקבלת שווה מאות ש״ח במקרה הטוב ביותר. כלומר 15 שנה כמעט באותו מקום כלום קידום כלום משכורת. בן זוגי החליף ב 15 השנים הללו 4 מקומות ובפעם הראשונה הכפיל את שכרו אח״כ שמר עליו וקודם ואז קפץ בעוד 25% וקודם משמעותית. בקיצור מחקר לא רלוונטי לחלוטין ומתאים לימים שחלפו מן העולם.
ג'ואנה בנינאנו | 06.02.16
10.
נראה לי שפעמים רבות עובדים לא מתקבלים לעבודה עקב גורמים שאינם תלויים בהם
המעסיקים שופטים את המועמדים על פי עובדים שהתקבלו לעבודה אצלם ובארגונים אחרים. הם כבר רואים שאם מישהו טרח והתאמץ להשיג לו משרה זה לא אומר שהוא יעריך את מה שהשיג בעמל רב, ושלא יעזוב תוך זמן קצר כי העבודה משעממת אותו.
עמית | 06.02.16
5.
אין ספק שאם אתה צעיר עדיין ומאמין בעצמך, הנדידה עדיפה מכמה סיבות
קודם כל אם אתה בשוק הפרטי ,אתה יכול לרווח שנים אותה משכורת ההתחלתית מבלי שלבעל הבית יהיה איכפת מה עוד שאין מה שמחייב אותו, הקידום יכול להמתין שניים, בינתיים אתה רכשת ניסיון בעבודה או במקצוע והערך ההתחלתי לא מייצג אותך עוד, בנוסף הזמן עובר וככל שאתה מתקרב לגיל 40-45 ערכה של עבודתך יורדת כתוצאה ישירה מהגיל ומקשה עליך לחפש מקום או פרנסה אחרת, לכן אם אתה צעיר שמאמין בעצמך , תנדוד ותדאג שכל החלפה יביא ככרות לחם נוספים תחת בית צחי, אדם מנוסה וצעיר מתפס בכל פעם שעושה קפיצה כי הו חדש ובמקום ומסתורי ביכולות שנצברו.
ראובן | 05.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת