אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מינהל הכנסות המדינה: 54% כלל לא מגיעים לרף המס, 1% משתכר 500 אלף ש' בחודש

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למגיב 1 החכם :
כל פליט אריטראי יכול לעשות עבודה של מנקה רחובות והסיבה שמהנדסים לא עושים אותה היא שיש להם אופציות הרבה יותר טובות להרוויח כסף. אבל שוב.... רוצה לשלם 10,000 שח מהכיס שלך למנקה רחובות ? בבקשה, רק על תדרוש ממני לעשות זאת והכי חשוב, לא צריך להתבייש בשום עבודה אבל באותו זמן לא צריך לשכוח מי אתה ומי אתה לא.
הייטקיסט | 08.02.16
3.
איך כל כתבה כזאת הופכת בסוף להסתה נגד העשירים
יש פה מיעוט שנושא את כל הוצאות המדינה על גבו אבל עדיין כל התקשורת תוקפת אותו כאילו זה שההיטקיסט מרוויח הרבה זה הגורם לכך שהקופאית בסופר מרוויחה מעט. בפועל הקשר הוא הפוך, השכר של ההיטקיסט לא מוריד משכר הקופאית וכנראה שאם לא היה את ההיטקיסט או את המנכ"ל עם השכר הגבוה המשרה של הקופאית בכלל לא היתה מתקיימת ולא היו גם תשלומי מיסים להעסיק את העובדת הסוציאלית בעירייה או את המורה בבית הספר. תפסיקו להתמקד בפערים בשכר אז אולי אפשר יהיה לפנות קצת זמן לדיון רציני באיך מביאים לצמיחה שתסייע לכל שכבות האוכלוסייה.
משלם מיסים | 08.02.16
1.
הליכוד הביא אותנו למצב הזה - צריך שכר מקסימום = פי 15 מהמינימום
חצי מהעם נדפק במדינה - 54% צריך לשנות את המדיניות שגורמת לאפליה שנים על גבי שנים גם להיות מנקה רחובות זו עבודה קשה שאף מהנדס לא יוכל לעשות לכן צריך לתת שכר מינימום של 10000 זה יפתח את המשק- כי אנשים יקנו ויגרום לתוספת מקומות עבודה המחשבה המקובעת שישנה עד עכשיו היא למדו אותה באוניברסיטה לפני 30 שנה זה מיושן - תחשבו ביצירתיות ולא בקיבעון
חברים | 08.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת