אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי בעד חיסול הדמוקרטיה?

82 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

80.
נו שמאלנים טמבלים, חושבים שאפשר להדיח את ביבי בקלות
חבר'ה, אלטרנטיבה ראויה לביבי נתניהו צריכה רזומה שווה לו אם לא טוב יותר. משמע- קצין קרבי ביחידה מובחרת, בוגר מכללה מובחרת(ייל/ הרווארד/ פרינסטון/ אוקספורד ודומותיהן, בטח לא אונ' ת"א), ממשפחה מיוחסת וכדאי מאוד שיהיה בעל דרכון אמריקאי. אם הבנאדם לא מועמד מובחר להשתלבות בצמרת עולם העסקים הבינלאומי- אין לו מה לחפש בכלל להתמודד מול נתניהו. אלו הדרישות בתכלס ממנהיג ישראלי, בעיקר בימים קשים. תנפיצו בחור כזה ותראו איך כל בוחרי ביבי מחליפים מועמד.
הג'וקר | 12.02.16
79.
מי שפוגע בדמוקרטיה זה אלו שלא מקבלים את התוצאות
הבחירות ובכל פעם מציעים להחליף את העם ... או שפוגעים בנבחר מחפשים אותו או משפחתו ,למי שלא טוב לו שילך אף אחד לא בכח פה .אנחנו פה בגונג׳ל סביבנו מדינות שלא מבינות דמוקרטיה ונלחמים בשם האלוהים שיבחרו כבר איפה יותר טוב .
בני | 12.02.16
78.
לחקור תרומת המיליונים מהתע"א לפריימריס השר חיים כץ ראש הועד לשעבר
השר חיים כץ ניצל במערכות הבחירות האחרונות לכנסת, במעמדו כמזכיר ארגון עובדי התע"א, את עובדי התע"א, משאבי התע"א ומאגרי המידע שלה, לפריימריס שלו בליכוד, והסיע אלפי עובדים לקלפיות הפריימריז בליכוד, תוך השבתתם מעבודה וגרימת נזק עצום לתע"א בגודל 210 מיליון ש"ח, בחישוב לפי דברי חיים כץ בנאום פרידה מהעובדים, כי יום עבודה קלנדרי אחד של התע"א ערכו 70 מיליון ש"ח. מבקרי המדינה לינדנשטראוס ושפירא כתבו שהנזק האדיר עקב השבתת התע"א, והשימוש בעובדיה ומשאביה לצרכיו הפוליטיים של כץ, יכולים להיחשב כתרומה עצומה בשווי-כסף מתאגיד, האסורה לפי החוק, אך ח"כ חיים כץ והנהלת התע"א "ציפצפו" עליהם. ראוי כי המשטרה, הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה יחקרו את השחיתות החמורה הזו, כפי שח"כים אחרים נדונו למאסר על עבירות בחירות! יש להם חומר רב על כך מהתקשורת וממקורות נוספים! להשוואה: ח"כ לשעבר נעמי בלומטל נדונה למאסר על 12 אלף ש"ח בלבד שתרמה לחברי מרכז הליכוד שבחרו אז את הח"כים, באירוחם בבית מלון!
לחקור שחיתות פריימריס הליכוד | 12.02.16
74.
זה מה שה"עם" בחר
אם תומכי נתניהו מהפריפריה, שרצו בליל הבחירות מאימת האוטובוסים השמאלנים שמסיעים ערבים לקלפי,נהנים מהמלך שהכתירו,זה מה שמגיע להם ולנו. למה לנו?כי החרשנו ונתנו למגלומן חסר מעצורים להוביל אותנו לשם. נתניהו לא טיפש,ויודע היטב לאן הוא צועד,החלפתו תבוא רק עם יתחולל מרד חצר נגדו ברשימתו ומעט השפויים שנותרו שם, יעשו את הצעד הנבון ויגרמו להדחתו.יפה שעה אחת קודם.
דוד | 11.02.16
73.
ל-52, דמוקרטיה היא שלטון הרוב לא עריצות הרוב, בבקשה ממך אל תתבלבל.
אני מכבד את בחירת ברוב אך ורק בתוך כללי המשחק של השלטון הדמוקרטי. לאף שלטון שנבחר בצורה דמוקרטית אין הזכות לפגוע בדמוקרטיה ו\או להחליש את ערכי החוק והמשפט במדינה. כמי שגדל בארגנטינה אני חושש מאות מהחלשת הדמוקרטיה ומהחלשת שלטון החוק אני יכול להעיד שאין בהיסטוריה האנושית אף דיקטטור\שליט יחיד שעולה לשלטון באופן דמוקרטי ויורד מהשלטון באופן דמוקרטי. כמי שמאמין בישראל ציונית, דמוקרטית וחופשית אני חושב שנתניהו הוא ראש ממשלה מסוכן שאת נזקיו נצטרך לתקן לאורך שנים רבות.
דניאל | 11.02.16
71.
לפי הציונים של התגובות, נכנסו לכאן המון שמאלנים
כל מי שכתב משהו בעד נתניהו מופיע עם מלא מינוסים, ומי שכתב נגדו, עם כמה שיותר שנאה, קיבל מלא פלוסים המצחיק הוא שרה"מ נתניהו הוא בכלל שמאלני. הוא תומך במדינה פלסטינית. הוא הגה את הרעיון של מניעת בנייה ביהודה ושומרון ואף אוכף זאת כבר 10 שנים (במקור הוא הבטיח שזה יהיה רק ל-10 חודשים). הוא אפילו מונע בנייה בירושלים הבירה! אומנם מדי פעם הוא יוצא בהצהרה ימנית, אבל נדיר מאוד שהוא אח"כ מקיים אותה
אחד | 11.02.16
70.
נו? ומה הם עשו כל אותם אמיצים מהימין? שתקו כמובן
לדבר אתך זה דבר אחד, ולפעול באומץ מול הקיסר והקיסרית המטורללים זה משהו אחר. כל עוד הם לא יצאו החוצה וידברו אמת לציבור - האמת המבהילה שאתה יודע אותה - אנחנו נמשיך להיות תחת שלטון של אדם מופרע הנשלט ע"י פסיכופטית, ומתחזק ע"י המון נבער של אומרי הן, אוכלי ג'ובים, ומצביעים שוטים ומפוחדים
מומי | 11.02.16
66.
מגש הכסף
לפי הכתבה ולפי תגובות הציבור אין ספק שבזכות ביביו וקן הקוקיה שבנה נהפכנו להיות המדינה הערבית הטובה במזרח התיכון{בלי לפגוע בערבים}. חייבים להמשיך למחות,להפגין וביום הדין{בחירות}לא לשכוח להצביע מתוך דאגה חברתית ומתוך דאגה עמוקה לדור האבוד שגדל כאן.האיום האמיתי הנו האיום החברתי לא איראן לא חיזבאללה וגם לא דאעש מסוכנים כמו המצב אליו מובילים אותנו בבית הקוקיה...בכל פעם שיש מחאה כזאת או אחרת דואג המלך ביביו הפרנואיד למשוך לאיום בטחוני כלשהו הוא מיד מבצע ספין וכבר מצטלם ברמה"ג או בגבול עזה,מצרים וכו ושוטח את משנתו הבטחונית שמאוימת מאויבים רבים[חלקם הגדול דמיוני],אז בבקשה מכם אנשים יקרים נא לא ליפול לספינים של הקוסם..תודה רבה
אזרח ישראלי | 11.02.16
63.
ממשלת נתניהו נבחרה כחוק, לפי כל כללי הדמוקרטיה ??
לא ידעתי שבדמוקרטיה מותר לשקר ולהונות את הציבור ,ולהסית כנגד ציבור אחר, בכל מדינה דמוקרטית אחרת אנשים כמו נתניהו ורגב היו נעמדים לדין ולא מקימים את הממשלה,היה בהחלט ראוי לשלול את הזכייה של הליכוד כי היא הושגה במרמה והסתה ולתת למפלגה הגדולה השנייה להקים ממשלה אבל, זה בדמוקרטיה אמיתית ולא ברפובליקת בננות כמוו אצלנו.
ניר | 11.02.16
62.
צריך שתהא אלטרנטיבה אטרקטיבית מבחינה אלקטורלית
מפלגת העבודה שאמורה להיות האלטרנטיבה המובילה נמצאת או לפחות היתה בעבר הקרוב, לטעמי, במגמת נסיגה. זה התחיל כששרון ז"ל הקים את קדימה וחלק ממובלי העבודה פרשו והמשיך עם פרישת ברק (ועוד). אני חושב שכדי שהעבודה תוכל באמת להיות אלטרנטיבה, היא צריכה להביא אנשים שרוב הציבור הרחב יהיה מוכן לבחור בהם. היא צריכה, שוב לדעתי, אם ברצונה לשוב לשילטון כמפלגה מובילה למקם עצמה במרכז (לא רק בנושא הסיכסוך ערבי-ישראלי) אולי עם נטייה קלה שמאלה. חשוב שתהיה אלטרנטיבה ריאלית ללא קשר לדעות הפוליטיות. אני חושב שזה הא"ב של השיטה הדמוקרטית.
אלטר נתיבי | 11.02.16
58.
למה לקח כל כך הרבה זמן להבין את זה?
מי שהכיר את ביבי עוד מתקופת כהונתו הראשונה יכול היה לדעת שיום אחד זה יגיע. ההצהרה שלו - נבחרנו למשול מעידה על הכל - המטרה של ממשלה היא למשול, לא חס וחלילה להביא בטחון, שלווה, שפע, חיים טובים, מקום מכובד בקרב העמים בעולם שאפשר יהיה לטייל לכל מקום, לא חס וחלילה צדק חברתי, לא חס וחלילה הזדמנות לעבודה וכל זה כמובן לכל האזרחים של המדינה שאותה הממשלה מנהלת. התפקיד הוא למשול, ואם צריך לצורך זה להשניא חלק גדול בעם על החלק האחר, אין בעייה, אם צריך להפחיד את המטומטמים חסרי הבינה בדחלילים כאלו ואחרים זה בסדר, אם צריך להמשיך ולקיים את הסכסוך ברמה מסוימת לתמיד כדי שתמיד יהיה את מי להאשים חוץ מאשר את השליט זה בסדר, אם צריך לעשות כל מה שצריך כדי שלא יהיה פה שקט, כדי שמדי פעם תהיה פה התפרצות שתאחד אותנו באבל ושכול, גם זה בסדר, העיקר שהוא ימשיך להיבחר כדי למשול. עד שלא נבין שזו שיטה מתוחכמת, עד שלא נבין שלצורך זה הוא ישתמש בכל מה שעומד לרשותו, מתנחבלים, בנטים סמוטריצ'ים, חמאס (למה שישמיד אותו, הוא חייב אותו חי קצת יותר וקצת פחות) סכינאים (רק לאר יותר מדי, במידה) חוטובלית שתעלה להר ותכריז הכרזות דביליות יחד עם שותפיה ההזויים, כל אלו משרתים את המטרה העילאית - לשלוט לא נוכל לשנות כלום. את מי אני לא מבין? את בני בגין, את ישראל כץ, את סילבן שלום, את אורלי לוי אבקסיס בתו של דוד לוי שהערצתי מהרבה בחינות גם בימים שלעגו לו, אלו שרידים של הימים בהם הצבעתי לבגין כי האמנתי שהוא אמנם ימני אבל אדם חכם, ישר הגון, דמוקרט אמיתי ויהודי אמיתי , לא המזויפים האלו של בנט. שרידים אלו הולכים ונעלמים ונשאר לנו רק החזנים, לוינים, וחבריהם. אני לא מבין מה הם עוד עושים שם? איך הם שגדלו על מסורת דמוקרטית אמיתית, על ברכי חרות האמיתית לא המפלצת שיצר ביבי מהמפלגה הזו, מה הם עוד עושים שם? איך הם קמים בבוקר ושותים את כוס התרעלה שמשקה אותם ביבי וחבר מלחכי הפנכה שלו ועוברים את היום? יודעים למה הוא רצה מטוס של המדינה - כי כך הוא יוכל להתקין מיטה זוגית קבועה ולא יצטרך להסביר למה להוציא 300 אלף על התקנת מיטה זוגית במטוס אל-על. מטוס של המדינה - עאלק, איירפורס 1 של נשיא ארה"ב. יצחק שמיר טס לדרום אמריקה הרבה שעות ונתן את המקום שלו בביזנס לשומר ראשו כדי שיוכל גם לנוח. מיטה זוגית, טפו גועל נפש. אז זהו, יש לנו מלך ואנו עוד לא יודעים זאת. כנראה רק כאשר תתרחש כאן קטסטרופה בסדר גודל ענק ולא יהיה ניתן להאשים את הסמולנים כי הם כבר יוכחדו, רק אז העם הזה יתעורר ואולי יעשה את מה שצריך. אם לשפוט על פי חכמתו של העם בעבר הרחוק, כנראה שזה יקרה רק אחרי חורבן מוחלט כמו שהיה לנו אחרי המלכים של העבר, ואחרי שרבי עקיבא המהולל תמך במרד בר-כוזיבא נגד הרומאים באמונה שאלוהים יילחם עבורנו - רק שכנראה אלוהים היה עסוק באותו זמן ושכח להציל אותנו והתוצאה גלות אכזרית, הרס שארית היישוב היהודי (די גדול למען האמת) בארץ ישראל.
גבי | 11.02.16
57.
ל-52, דמוקרטיה היא שלטון הרוב לא עריצות הרוב, בבקשה ממך אל תתבלבל.
אני מכבד את בחירת ברוב אך ורק בתוך כללי המשחק של השלטון הדמוקרטי. לאף שלטון שנבחר בצורה דמוקרטית אין הזכות לפגוע בדמוקרטיה ו\או להחליש את ערכי החוק והמשפט במדינה. כמי שגדל בארגנטינה אני חושש מאות מהחלשת הדמוקרטיה ומהחלשת שלטון החוק אני יכול להעיד שאין בהיסטוריה האנושית אף דיקטטור\שליט יחיד שעולה לשלטון באופן דמוקרטי ויורד מהשלטון באופן דמוקרטי. כמי שמאמין בישראל ציונית, דמוקרטית וחופשית אני חושב שנתניהו הוא ראש ממשלה מסוכן שאת נזקיו נצטרך לתקן לאורך שנים רבות.
דניאל | 11.02.16
52.
לא יעזור לכם, ביבי ישאר - אלא אם כן תציעו אלטרנטיבה!!!
אתם העיתונאים, לא יותר מחבורת בכיינים. אתם הרי יודעים שאף ישראלי - ואני מתכוון אף אחד בישראל אפילו לא אתם, ממש אף אחד, חוץ מהממליצים הדימיוניים שלכם - לא יצביע לאדם שמראש מתכוון לחלק את ירושלים ולהעביר את קו הגבול במרחק 15 ק"מ מהים התיכון. השמאל רוצה לחזור לשלטון? אין בעיה, אבל לא השמאל של ציפי ובוז'י. השמאל של בן גוריון, של דיין, של גולדה - זה השמאל שיכול לחזור לשלטון. השמאל של ציפי ובוז'י ישאר באופוזיציה לנצח. אז בבקשה - שימו בראשכם את אשכנזי והתנערו מיד מהזיית השלום ואולי אצביע לכם. לא בא לכם? אוקיי, אז אם אתם כ"כ אוהבים להיות באופוזיציה, שבו בשקט באופוזיציה. ונא להתרגל, כי תישארו שם. הימין רוצה להחליף את ביבי? בבקשה! אבל שיציע אלטרנטיבה. ליברמן אלטרנטיבה? ממש לא. מה בדיוק האפסנאי השמן, יכול להציע? בנט אלטרנטיבה? בחייאת, האיש הזוי לגמרי וגם מסוכן - כלומר, הוא היחיד שבכלל יכול באמת לחלק את ירושלים. מי האידיוט שיצביע לו?.. אז כרגע, בקונסטלציה הנוכחית - אני מצביע לזחאלקה. כי רק זחאלקה יכול בכלל, לדרדר אותנו למלחמת אזרחים עקובה מדם - שבסופה, הערבים בירדן והעולם שותתתקקק. הוא האיש היחיד בפוליטיקה הישראלית, שבכלל יש לו את הסחורה הזאת.. וחוץ מזה, אין למי להצביע.
ואני מציע שתעשו את זה! | 11.02.16
48.
הכותב היקר שכח כי "הפצצה בדרך מאיראן לישראל" ואדות זריעת הפחד בשלטון הנוכחי
וכאן לדעתי הכותב פספס נקודה חשובה: השלטון של ביבי מושתת על פחד. לאף אחד לא אכפת מיוקר המחיה, עלות הדיור, זכויות מיעוטים והמסים ההזויים כשמונחים על הכף חייו וחיי משפחתו שעלולים להיפגע או ללכת לעולמם. זאת המומחיות של ביבי, לזרוע פחד ולגרום לאזרח לוותר על כל דבר אלמנטרי אחר, העיקר שיהיה לו ביטחון.
יוגב | 11.02.16
47.
התנהגות משפחת נתניהו לעובדי המעון, מעידה יותר מכל על אופיים
ביבי אינו גאון כלכלי ובמעשיו ומחדליו הביא את הציבור במדינת ישראל אל עברי פי פחת. שירותי הבריאות, ביטוח לאומי, שירותים סוציאליים נפגעו. השכר במגזר הפרטי נשחק. תעשיות מסורתיות ברחו למדינות אחרות ללא חלופה של מקומות עבודה (המגזר הציבורי גדל והפרטי קטן, מזכיר את יוון). השחיתות בכל המערכות גדלה מפני שהמנהלים רואים ולומדים שלאף אחד לא איכפת. הדיור בשמיים והדור הצעיר קורס. מעניין שביבי המתיימר להיות בעל תפיסה "אמריקאית", מזכיר בשאיפותיו את מנהיגי האזור יותר מאשר את מנהיגות המערב. ציבור הימין הבוחר אוטומטית בליכוד בגלל "עוולות" שלכאורה נעשו לו, אינו חש נפגע כי לכאורה הם המנצחים. בפועל ציבור הבוחרים של ביבי, הוא הנפגע העיקרי ממעשיו ומהתנהגותו. אמינים עלי דבריו של מני מנחם, איש ליכוד שחש נפגע ונבגד מהתנהלות ראש הממשלה ואשתו.
אחד העם | 11.02.16
46.
למצביעי הליכוד-תחשבו שוב
ביבי שם את אורי אריאל לגנוב כסף לשטחים ולמוטט החקלאות, מוטט את משרד החוץ והשגרירויות בעולם, שם את דני דנון הדביל העילג להפסיד בכל ויכוח באו"ם, בונה לשרה בית+מטוס במילארד (מילארד!!) שקל, הפסיד 3 'מערכות' לחמאס (בעוד תושבי הדרום מתמוטטים כלכלית בטווח), מפסיד אינתפיאדת מספריים לילדים בני 14, שם חיילות שהיו חודשיים בצבא להישחט במחסומים, הביא עלינו את מעודדי הפילוג והשנאה בעם - רגב, מיקי זוהר, סמוטריץ' ובנט, השניא אותנו על עולם שלם, ממוטט את מערכות הסעד והטיפול הסוציאלי...להמשיך בבון טיפש, או שכבר השתכנעת להצביע לו שוב?
טונגו | 11.02.16
44.
בכל שנות שלטונו לא עשה כלום למען הציבור, יום אחד נתעורר ונראה שכל חלקה טובה כבר
נהרסה וכולנו נצטרך לברוח מכאן אבל ביבי יהיה הראשון שיברח עם שרה לחו"ל וישאיר אותנו בתוך הבוץ שהוא הביא עלינו, ועד אז ימשיך להסית ולגרום לקרעים בעם למען כיסאו הקדוש שכל בבוניו מאמינים לכל מה שהוא מוכר להם ומלהיב את רוחם בשקרים.
שששש | 11.02.16
43.
ועוד איך גנבו את הבחירות עם "המצביעים הערבים נוהרים בכמויות אדירות אל הקלפי"
ועם המסרונים "שיעור ההצבעה במגזר הערבי גבוה פי שלוש מהבחירות הקודמות". עבירת הגניבה מוגדרת בחוק העונשין בסעיף 383. ההגדרה מופיעה כך: " אדם גונב דבר אם הוא נוטל ונושא דבר הניתן להיגנב, בלי הסכמת הבעל, במרמה ובלי תביעת זכות בתום לב, כשהוא מתכוון בשעת הנטילה לשלול את הדבר מבעלו שלילת קבע". במרמה ובלי תום לב בכלל הוציא נתניהו עשרות ומאות אלפי מצביעים שמאסו בו אל הקלפי (כפי שמעידים נתוני ההצבעה לפני ואחרי הפצת השקרים). וכפי שאתה כותב בעצמך, היתה לו כוונה לשלול מהם את הזכויות הדמוקרטיות שלהם שלילת קבע. לא גניבה?
בכיין פיקח | 11.02.16
41.
במה שונה נתניהו מארדואן ?
נתניהו וארדואן קיבלו מדינות דמוקרטיות. נתניהו וארדואן מרכזים את הכח בידיהם הניגוד לכללי המשחק בדמוקרטיה. נתניהו וארדואן פועלים לשינוי כללי המשחק הדמוקרטי כדי להישאר בשלטון. נתניהו וארדואן מנצלים משחקי כבוד ופחד כדי לבסס לשמר את ישבנם על הכסא. שניהם דיקטטורים.
דניאל | 11.02.16
39.
התנהגות נתניהו דווקא כן מחזקת את הדמוקרטיה. וכמו כן המאמר כתוב בצורה מתלהמת.
נכון ש-9 דיירים לא רשאים להתעלל בדייר ה- 10 , אבל זה רק תחת ההנחה שהדייר ה- 10 איננו גיס חמישי ואיננו רואה בכל ה- 9 ישות קולוניאליסטית כובשת פשיסטית ובלתי לגיטימית שיש לגרש אותה מכאן (או צאצאי קופים וחזירים, אם הדייר ה- 10 הוא דתי). נכון ש-9 דיירים לא רשאים להתעלל בדייר ה- 10 , אבל זה רק תחת ההנחה שהדייר ה- 10 איננו חותר תחת ה- 9 ואיננו מקבל כספים מממשלות זרות. נכון ש-9 דיירים לא רשאים להתעלל בדייר ה- 10 , אבל זה רק תחת ההנחה שהדייר ה- 10 נכנס לכאן באופן חוקי או שהוא או אבותיו גרו כאן מימים ימימה, שילמו מיסים ושירתו בצבא. הימין והמרכז בישראל מבינים את גודל הצרה עם הדייר ה- 10 , ומנסים לחוקק בהתאם. אך בג"ץ עוקף את הפוליטיקאים כי הוא חושב שהוא יותר חכם מהם. והוא ממש, ממש אבל ממש - לא.
א | 11.02.16
37.
מרבית מצביעי הליכוד מחזיקים בגישה השגויה של "אין אלטרנטיבה"
רוב מכריע של קהל הבוחרים בביבי (אלה שבזכותם בליכוד טוענים שקיבלו מנדט מהעם למשול), הצביעו כך לא משום שהם מזדהים עם האידאולוגיה שלו או של הליכוד (זה קצת קשה כשאין מצע ואין אידאולוגיה), אלא פשוט כי אין אלטרנטיבה סמכותית לכהן כראש הממשלה. זו הבעיה - ביבי דאג לנפח את תדמית ראשות הממשלה כך שהתפקיד נראה לכולם כמו קיסרות, ולכן אין תחליף פרט לקיסר עצמו. מתווסף לכך שילוב מדהים בין העובדה שביבי מחסל בשיטתיות כל אלטרנטיבה במחנה הימין (כולל את בנט וליברמן, וכמובן בתוך המפלגה שלו), ושבמקביל בעבודה לא מצליחים להתנתק מהמריבות הקטנוניות שלהם ומהסהרורים הקיצוניים שכבשו את הסיעה שלהם. מחזיק אצבעות ללפיד שיצליח להקים מחנה מרכז שפוי (ואולי כחלון יקבל שכל ויחבור אליו, או שביבי ישתגע ויפטר גם אותו). זה הסיכוי היחיד להפטר מהקיסר.
-ליאור | 11.02.16
35.
כתבה יפה ומעניינת
חייבים להעיף אותו בבחירות הבאות ודבר ראשון לחוקק חוק כהונה לראש ממשלה עד 2 קדנציות בדיוק כמו לנשיא של ארה"ב היפה והמנוהלת נכון. כשראש ממשלה יודע שהוא יכול לכהן כל חייו, אז הוא עושה את כל מה שהוא יכול כדי לשמור על כסאו ופחות מתעסק בסיבות שהביאו אותו לכסא. חבל שהרבה אנשי תקשורת מחרישים בימים אלו וקולם לא נשמע מלבד כותב כתבה זו. כנראה שהפאשיזם עובד פה שעות נוספות במדינה לכן אנשים פוחדים להתבטא ולדבר ולבקר את השלטון, שמא יתייגו אותם כ'מסיתים'.
שי | 11.02.16
31.
תחקור למה שרי השמאל מעיפים כל שכיפה לראשו ולא בשמאל הקיצוני
בדקת מה שרי השמאל עשו בשלטון? איפה היית כשאלוני ויולי תמיר העיפו את כל מי שכיפה לראשו ולא בשמאל הקיצוני. למה בתקופת תמיר במשרד החינוך העיפו את המפמ"ר לאזרחות שכל חטאה שגרה מעבר לקו הירוק? איפה היית כשאלוני שהיתה אחראית על רשות השידור העיפה את מנחם מיכלסון מרשת ב שהגיש תכנית ביום ששי לקראת שבת והביא פסוקים מפרשת השבוע? איפה היית שהעיפו מדען ממשרד החינוך כי כיפה לראשו? לא שכחנו שרבין אמר "המפגינים יכולים להסתובב כמו פרופלור". זו דמוקרטיה בעיניך? נראה אם תפרסמו את התגובה או בשם הדמוקרטיה תצנזרו
אתה צבוע | 11.02.16
25.
מגש הכסף
אמת ויציב כל מילה נכונה... אין מנוס חייבים לעשות מהפכה תודעתית לציבור.. "הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם.."זהו שיש גבול ש"המשיח" חצה,עבר. מתכתב בעיתוי מתאים עם פרשית מני נפתלי..הצירוף של פרנויה ומחלת נפש באותו הבית הוא קשה ולא נעים אבל כאשר הזוג הזה שולט במדינה וקובע את האין עתיד של כולנו..חברים תתעוררו עדיין ניתן להציל משהו הכח נמצא בידיים של העםץ חזק ואמץ
ישראל צבר | 11.02.16
18.
וכמו בדמוקרטיה אמיתית אתה כותב את דעתך נגד רוה"מ
ואף אחד, כמובן, לא סותם לך את הפה. וגם לא לאף אחד אחר. כולם יכולים לומר הכל. כל הזמן. ובעוד 3 שנים או פחות, תוכל ללכת לקלפי ולהחליף את רוה"מ. ולשיטתך, לחזור למשטר נאור. אך אם תפסיד שוב ..... זה רצון הרוב ואין מה לעשות. רוה"מ מממש את מה שבוחריו הצביעו עבור, ואם לא כך היא, הוא יוחלף.
שלומי | 11.02.16
17.
דברים קשים
לדעתי אתה מגזים. ואם אני זורם בכיוון שלך, הכל באשמתו של בוז'י הרצוג. שמשתלח בממשלה ובנתניהו במקום ללכת לממשלת אחדות. אם בוז'י היה מסכים לאחדות, נתניהו היה יכול להיפטר מהקיצוניים נתניהו היה מתמתן מעט. אל תאשימו רק את ביבי, בוז'י אשם באותה מידה בהרכב הממשלה הנוכחית.
 | 11.02.16
13.
ביבי ושרה היקרים
תמשיכו להתעמר באזרחי המדינה, באותו האופן שבו שרה התעמרה במר מני נפתלי (כפי שקבע אתמול בית המשפט). המשיכו לראות בכולנו עובדים-עבדים שלכם ואנחנו נמשיך להצביע ליכוד ולמחוא כפיים לכם, למירי רגב, לישראל כץ, לצחי הנגבי, לגלעד ארדן, לסילבן (המציק) שלום... אה, לא לסילבן, ערוותו נחשפה ברבים והוא ברח כמו עכבר מהפוליטיקה. נמחא כפיים גם לבנט ובוגי מומחי הביטחון הגדולים שבזכותם אנחנו חיים בשלום עם 3 פיגועים ביום ברחובות ובדרכים. מושחתים נמאסססססססססססססססססססססססתם ! בבחירות הבאות אתם עפים - וזה ממש, אבל ממש, לא משנה מי יוביל את המחנה שנגדכם. הוא יקבל את הקול שלי.
שבתאי | 11.02.16
12.
שלטון נתניהו
במשך 7 שנות שלטונו נתניהו הצליח בדבר אחד: להרוס כל חלקה טובה: שימו יד על הלב ועצמו העיניים: זו אותה מדינה היום לעומת המדינה שהיתה לנו לפני 7 שנים.. השנאה בין הימין לשמאל שליבה איש זה במודע לאן היא מובילה אותנו? תחשבו על זה. אם בכלל יביאו את מה שכתבתי לידיעתכם......
אביחי | 11.02.16
11.
דמוקרטיה היא לא שלטון הפקידים!
מה לעשות, אבל השלטון נבחר ולא הפקידים! ולא התקשורת! במשך שנים "הפקידות" והתקשורת לא מאפשרים שילטון לא מאפשרים מדיניות לא מאפשרים משילות. ישנה חונטה היסתורית לא נבחרת במשפט בתקשורת ובפקידות עם אג'נדה מאוד ברורה מאוד שמאלנית מאוד סוציאל קומוניסטית מאוד אנטי ציונית אנטי יהודית אשר מנסה בכל אמצעי פסול לשרוד ולהכשיל את השלטון הנבחר. אז כן הגיע הזמן לחסל אותה.
דני | 11.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת