אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יחימוביץ' וגלאון: להקים מיד ועדה לגיל הפרישה

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
להחזיר גיל פרישה לגברים ל 65 !!
עכשיו שהתגלה גז , יהיו מסים וניתן יהיה להחזיר את הצדק!! גברים חיים פחות מנשים וכל השקרים בדבר תוחלת חיים שעולה ת זה סיפורי סבתא. רשות האוכלוסין יודעת את האמת . שום דבר לא באמת השתנה בשנים האחרונותת מלבד האמת המרה שביטוח לאומי לא רוצה לשלם והפנסיות תופסות על החוק הזה טרמפ.
ירון | 13.02.16
12.
לא למנוע מנשים לחיות בכבוד
שכר נמוך פנסיה מוקדמת ...גזרת עוני ,כיום נשים מבינות שאם הן עובדות עד 64 הן יוצאות עם פחות פנסיה ולכן הן מבקשות מהמעסיק להאריך את גיל הפרישה עד 67 כמו גברים .... אם המעסיק מסכים הוא מאפשר אבל הוא לא חייב ,הנשים בכנסת לא מייצגות אותנו, תבדקו את הנתונים אתן לא מאפשרות לנו לחיות בכבוד ! תלחמו על השוואת שכר אבל לא על גיל הפרישה .
לאה | 12.02.16
5.
פמינסיטיות ? רק כשזה משתלם !
הנה הכוהנות הגדולות של הפמיניזם בכנסת. זו למשל שמדברת גם לגברים בלשון נקבה, אבל כשזה אומר גם נטל חובות משותף...אז זה פחות מתאים. כמה קל להמציא "מתווה חלופי" שבו נשים מקבלות גם פנסיה מוגדלת וגם קיצבת זיקנה מוקדמת, חכם ונוח, בייחוד כשאין לך שום אחריות על מקורות הכנסה או כספים ליתר המערכת. נכון, גם הנשים בביתי ירוויחו מכך, אבל איפה ההוגנות? איפה היושרה ? איפה הערכים הבסיסים שלאורם אתן הולכות? נשים שוות לגברים או לא??
 | 11.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת