אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון רוצה להעביר את הדחת הבכירים לנציבות שירות המדינה, אך הנציב עצמו מתנגד

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
כחלון פוליטקאי קטן. כל ההבטחות שלו טרום-בחירות נמוגו
כחלון, וה'כלבלב' שלו שי באבד - שני פוליטיקאים קטנים ואופורטוניסטים. ניצלו את הנאיביות והצורך של הציבור בפוליטיקה 'חדשה'. הבטיחו המון כדי להיבחר. בפועל, פועלים כמו אחרון חברי מרכז הליכוד האם מישהוא בדק את העבר האמיתי של שי באבד? - ולא רק את מה שהוא מספר על עצמו?
שי באבד - אופורטוניסט | 14.02.16
16.
כחלון ושי באב"ד 'מערבבים' את כולנו. פוליטיקאים קטנים
כחלון הוא בובה של חיים כץ. שי באבד - הוא בובה של כחלון, שיעשה ה-כ-ל כדי להגיע לפסגה ולעמדות כוח. אפס אידאולוגיה, אפס עמוד שדרה. העיקר השררה. חיים כץ - שונא את אורי יוגב, ש'העז' לראשונה לפגוע במעמדו, ולקדם מהלכים שמחשקים את הוועד המושחת של התעשייה האווירית. הדברים הגיעו לפיצוץ כשאורי יוגב התחיל במהלך לפיטורי של רפי מאור. רפי מאור יו"ר התעשייה האווירית הוא איש של חיים כץ. מרגע שהוא נבחר הוא דואג לחיים כץ ולחברי הוועד, במחיר של פגיעה בתעשייה האווירית, ויעידו על כך התוצאות הכספיות של התעשייה האוירית. רפי מאור וכל המושחתים חייבים לעוף הביתה
בושה וחרפה | 14.02.16
8.
יוגב פעל ליצירת רשות "טובה" במסווה של שחיתות..
בעצם מאגר הדירקטורים עזר ליוגב שרק "חבריו" ייבחרו.. אמנם אין עכשיו מינויים פוליטיים של ח''כים אבל יש מינויים ומשרות אמון של יוגב שממנה את כל חבריו לדירקטורים.. אחלה קומבינה עזה פה יוגב.. ולמה נראה לכם שיוגב בכלל ולא מושחת? כל חבר של נתניהו בעבר ובהווה היה מושחת בצורה כזאת או אחרת.. הגם שיוגב נראה כמו נוול מושחת קלאסי..
חצי האי קרימיהו | 12.02.16
7.
כחלון הוכיח שהוא בריון מושחת כמו כל החוברים שלו מהליכוד
הם בשלטון רק כדי לחמוס את המדינה ולסדר פרנסה לחברים המושחתים שלהם כמו חיים אביטן ורפי מאור. מי יממן את השחיתות הזאת - אוצר המדינה , המיסים של כולנו. ד"א כחלון יודע שכולנו לא תעבור את אחוז החסימה אז הוא מתכנן לחזור הביתה לליכוד
חיים כץ  | 12.02.16
2.
בצורה יפה ומכובדת להראות לאורי יוגב את הדלת ! הוא רק פקיד לא נבחר ציבור !
חברות וחברים מר יוגב לא השכיל להבין את מהות תפקידו ,ומנסה בכל פעם להכתיב חוקים חדשים אשר אינם בסמכותו ,בטוח ! הוא ניזון מכל מני שמועות ובמצבים מסויימים נראה כאילו שיש כאן שיכרון חושים ,לא יתכן שמאסו בו כמעט כל מי שבא במגע עבודה איתו,נשאלת השאלה האם כולם טועים. מר יוגב היקר,תודה על פועלך ומאחל לך הצלחה בהמשך דרכך,שלום,שלום,שלום !!
בן מרדכי | 12.02.16
1.
הם לא רוצים ללכלך ידיו של שופט - זה הכל
אם רגולטור יודח ע"י נציבות שירות המדינה - זו החלטה מנהלית - ואם אח"כ יעתור המודח לבית משפט יהיה דיון משפטי. ועדת טירקל יושב בראשה שופט ואין מקום לכך שיהיה מעורב שופט עוד לפני ההדחה. הדחה זה מעשה פוליטי. גם לא מובן לי הטיעון הזה שיש בעיה בכך שועדת טירקל מעולם לא נתבקשה להדיח. האם כאשר קיבלו את ההחלטה הקודמת שמעבירה את הסמכות לועדת טירקל - בדקו האם נציבות שירות המדינה שנשאה בו קודם עשתה עבודה טובה או לא? יש פה משחק עלבונות בירוקרטי מוזר. אם לממשלה היה מותר להעביר את הסמכות קודם - מותר לה להעביר אותה חזרה. אין שום בעיה משפטית.
 | 11.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת