אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בנצי טומייטוס

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
רעיון נחמד, אבל מיותר בקליפורניה
אהבתי את היוזמה, אבל יש עוד חברות שעושות את זה כאן בצפון קליפורניה. אבל בהן אין צורך. יש כאן שוקי איכרים מצויינים, יש רשתות מזון אורגניות וכו. את העגבניות אני מגדלת בקיץ אצלי בחצר. החלב כאן מעולה ואנו רוכשים אותו בצנצנת עם השמנת שמעל. כשגרים במנהטן אפשר להבין למה האוכל אינו מדהים. אבל אם גרים בקליפורניה, האוכל טרי וטעים.
הילה | 20.02.16
9.
מוצר יקר אם האימא הצעירה מחלקת הזמנות מדירת היוקרה במגדל
חסר שוקי איכרים מצוינים בארה"ב, בהם ניתן לרכוש תוצרת חקלאית ואורגנית שנקטפה בלילה שלפני? שלא לומר חלב מפרות שרעו באחו, בשר בקר, כבשים וחזיר מגידול במרעה טבעי, ביצים אורגניות ועוד שלל של מוצרים? אבל שלא יובן - איני יכול שלו לפרגן לבחור. מי שעובד קשה ומוצא שוק למוצריו שיצליח. וחבל שלא עשיתי בעצמי.. למגיב 8; במקום לקת את בינך (הרי לא שעית זאת) לבית המטבחיים, למה שלא תצא לטבע ותצוד את המזון לבד? זה הדבר הכי טבעי שיש ואז באמת מעריכים את האוכל וחיים בסינרגיה עם הטבע. אבל אתה מעדיף להפנות את תשומת הלב ממך נכון? אחרת, היית מזכיר באותה נשימה את מליארדי בעלי החיים שמאבדים את חייהם, כדי להביא לשולחנך את הירקות, הפירות, האגוזים, הקטניות והדגנים! ועל זה נאמר: אין הגמל רואה את דבשתו. במקומך הייתי מפסיק לאכול; זה הצעד הכי נכון על מנת לא לפגוע במשאבי כדור הארץ; הרי גם המים מחטאים כדי שלא תחלה ועל הדרך הורגים כל מיני יצורים שאינך רואה כי צריך מיקרוסקופ. ומה שרחוק מהעין רחוק מהלב. נא לא לצנזר!
רק באמריקה | 20.02.16
8.
רעיון מגניב אבל יש לי הצעת יעול חשובה
לגבי המשפט: "לעיני הלקוח הפוטנציאלי נפרשים ההיסטוריה של כל חקלאי וחווה ופרטים על שיטות העבודה, למשל האופן שבו הפרה נחלבת" הייתי רוצה גם לקבל תיאור נוסף, כמו נמשל איך הגיבה הפרה והעגל כשהוא הופרד ממנה בשביל שלא ישתה את החלב של הבני אדם, אפשר גם לשים סרטוני דוגמא מהחווה - איך משספים את גרונות העגלים הרכים, איך הם מתפתלים מכאב עד שמתים, איך מבתרים את הגופות שלהם לחלקים טעימים ועוד.. אה וגם אם אפשר לשים תמונות דוגמא של לקוחות מבוגרים נאמנים שצורכים חלב מדי יום, כולל כמובן התמונות שלהם בבית חולים בלי שיער בתור לכימותרפיה.. בכלל אני לא מבין גם משהו, רציתי לקחת את בני בן ה - 5 לבקר בבית מטבחיים שיראה איך מכינים את האוכל שלו או לראות איך מפרידים עגל מפרה, גורסים אפרוחים ועוד.. אך בכניסה לשם איימו עליי שיפנו לשירותי הרווחה שיקחו ממני את בני. אוקיי סבבה, אז אמרתי לכולם שאני פשוט אפסיק לתת לו לאכול בעלי חיים ותוצריהם כי אני לא מעוניין שיגדל צבוע כמו מרבית האנשים, שוב הרופאים איימו עליי שיפנו לשירותי הרווחה.. לך תבין..
איש עקרונות | 19.02.16
7.
איזה מגיבים קטנים..
מישהו קם מקים חברה ועושה משהו גדול , מה אתם לכל הרוחות עשיתם ? זרקתם לאוויר את המילה ״לא״ וזהו ? אז הוא יסגור את העסק כי איזה קשקשן מאחורי מקלדת כתב שזה לא יעבוד ? המשקיעים שלו פחות חכמים מכם? והוא פחות חכם? ברור לגמרי שזה העתיד בדיוק כמו איירביאןבי ואובר , איזה אנשים קטנים יש בארץ הזו, נהיים עוורים כשרואים ישראלי מצליח . בגלל זה המצליחים עפים מכאן , כי אתם פשוט תאכלו אותם כשהם יצליחו. אתם מאבדים אותנו, לאט ובטוח.
 | 19.02.16
2.
יש פה בפאלו אלטו. המבחר עונתי ומצומצם ולמרות הרצון הטוב- זה לא ממש עובד
כמות המשלוחים בפאלו אלטו, שזה המקום הכי חם של הדברים האלו, מעידה. זה פשוט עסק קטן ולא סקיילינג. ייתכן טריידר ג'ו או הול פוד ירכשו חברה כזו. אבל לא מאמין שהם באמת זקוקים לזה...כי זה עוקף אותם והנפח לא גדול מספיק. עוד ישראלי שחושב שהוא ממציא את הכדור.
שרון | 18.02.16
1.
איפה להתחיל....
קודם כל זה קיים. בשכונה שלנו זה עובד ללא האפליקציה. מספר קטן של חוות מוכרות לאנשים וגם דרך בית כנסת. אז ככה, אחוז האנשים שקונה אורגני הוא מזערי ובטח בארץ ההמבורגרים והצ'יפס. כאן אין מודעות לאיכות ובטח לא לטעם. המחיר הוא פקטור רציני. כשמחיר העגבניה הוא פי 4 מהסופר אז גם אני חושב פעמיים. מי שלא דופק חשבון למחיר גם לא מתעסק עם קניות דרך קבוצה. המארגנים, כמו שבנצי אומר, הם זמניים. האימא שנשארה בבית לכמה חודשים לא תעשה את זה לנצח. זה נהיה ישן די מהר. התמורה מהמכירות היא מעליבה. הרעיון של הקבוצה והחברות הוא נחמד אבל קצת נאיבי. שוב פה זה ארה"ב. רעיון מצויין אבל לא כעסק.
 | 18.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת