אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך יוצאים מהמיטה בבוקר?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מה זה בדיוק המדור הזה?
ברור שמדור שעונה על שאלות יכול להיות דבר מועיל, ויש הרבה מדורים דומים מעניינים ומוצלחים אבל המדור הזה רדוד ועונה על שאלות שהן או מזוייפות או מועתקות. אמנם יש שם של כותב המדור - דן אריאלי - ויש אפילו מייל של כלכליסט לשאלות - askdan@calcalist.co.il - אבל השאלות עצמן מגיעות מאנשים עם שמות כמו דייגו ורוברט ובמדורים קודמים היו גם הלן, קים, אליזבת, אוולין או קתרין. גם השאלות עצמן מתייחסות לדברים שאינם קשורים לישראל, כמו מלצר במסעדה ניו יורקית, מחירי אובר (מחיר השירות שלא קיים בישראל שכן רינו חוקי כאן) וגם כשהשאלות מתייחסות למשהו יותר אוניברסלי ברור מהניסוח שלא נשאלו ע"י ישראלים. התשובות עצמן הן, לרוב, שטחיות מאוד, לא מועילות או כלל לא עונות על השאלה.
אמיר | 20.02.16
3.
טיפים נוספים להגדלת הטיפים - מבוססים על מחקרים
1. המלצר צריך להציג את עצמו כשהוא ניגש לשולחן לראשונה. 2. המלצר יכרע כשהוא לוקח את ההזמנה כדי להיות בקו העיניים עם הלקוחות. 3. לרשום "תודה" בכתב יד בגב החשבונית. 4. מלצריות שמוסיפות דבר מה לשיער (כמו פרח) מביאות להגדלת הטיפ.
החוקר מנוטרדם | 19.02.16
2.
פשוט תשים את השעון המעורר רחוק ממך בעוצמה גבוהה
אולי אפשר להיות עם שעון מעורר חזק 10 שניות, אבל לא הרבה אחרי זה זה מעצבן ואתה רוצה לכבות, מה שיכריח אותך לקום מהמיטה... עבור אנדרואיד, יש שעונים מעוררים שניתן לתכנת אותם ככה שידרשו ניעור או פתרון תרגיל חשבוני כדי שיכבו.
רן כהן | 19.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת