אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביהמ"ש המחוזי בחיפה: קודי חוקי, תוכנות ההרחבה לא

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
זכויות הפצה ושידור, לא זכויות יוצרים
היוצרים מתוגמלים במלואם על ידי מס קלטות ותיקוניו השונים לאורך השנים. כל יוצר בעולם מקבל תגמול מלא מהקהל הישראלי שצורך תכנים שלא דרך ההפצה הרשמית. ארגון זיר"ה לא מגן על אף יוצר תוכן, אלא אך ורק על חברות בעלות רשיון להפצה ושידור.
הג'וקר | 04.03.16
16.
המקרה בקצרה...
העסק הנתבע פשוט עשה טעות טיפשית , הוא התקין בנוסף לקודי(חוקי!!) הרחבות !!! ...אופס...בעייה. זיר"ה קפצו על המציאה וכשהם בעליונות משפטית סחטו אותם להתחיבות להמנע מלהתקין את קודי על הסטרימרים בכלל! *****קודי לחלוטין חוקית !!!! ומיותר לציין שגם הסטרימרים למיניהם. אבל האנטי מחיקון 1980...זו בעייה.
אנטי מחיקון 1980 | 28.02.16
12.
המדינה הזו הופכת נאצית מרגע לרגע...
די כבר! חאלאס! תנו לאנשים לנשום, תנו לאנשים לראות סדרות שגם ככה לא משודרות בישראל ואין שום דרך אחרת לראות אותם חוץ מלהוריד... ולשום גורם בישראל אין סמכות להגיד לנו לא לעשות את זה... האינטרנט יהיה תמיד חופשי, לא בגלל הממשלות - בגלל האנשים... אז כל הארגונים והממשלות יכולים פשוט לקפוץ לנו... אתם נלחמים מלחמה אבודה ומבזבזים את כספי המיסים של האזרחים במלחמה נגד האזרחים...
שמעון | 28.02.16
6.
לא משנה כמה גבוהה תהיה הגדר עץ שאתם בונים, צונאמי היא לא תעצור.
למה שלא ימכרו את אותם הסטרימרים ללא KODI? מי שקונה סטרימר עם KODI, ומשתמש בו, מספיק חכם גדי לדעת להתקין אותו לבד. היום אפשר להרכיב כזה סטרימר לבד בבית, בעלות של 35$ (Raspberry Pi Zero וכמה תוספות). ניתן אפילו להמיר נייד ישן לסטרימר...
טכניוני | 28.02.16
1.
לא מבין איך שני בני זוג בחיפה אשמים, ובזק - שמכרו לי סטרימר עם קודי - צחים כשלג
עוד כותרת מפוצצת שמאחוריה בלון נפוח. ע"פ הנאמר, בני הזוג הגיעו להסכם פשרה, בו לא הודו בדבר ולא הואשמו בדבר ולא נדרשו לשלם אפילו גרוש אחד פיצויים. בסך הכל נדרשו לא להמשיך למכור את הממיר עם קודי מותקן עליו. כלומר, נדרש עוד קליק אחד לחנות הגוגל-פליי, כדי להתקין אותו... ואז לעשות מה שרוצים. ועל זה זיר"ה חוגגים. מעניין מאוד. ועוד יותר מעניין שבזק עצמם משווקים סטרימר בסבסוד ניכר, שמותקן עליו קודי.
יוסי  | 28.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת