אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה מסתתר בדו"ח ההוצאות של משרדי הממשלה?

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
קצת קטנוני לא ? שקיפות זה טוב אבל זה מה שקורה בכל מקום גדול
צריך מדדים קצת יותר טובים שישקפו את ההוצאות מול כלל התקציב, מול היקף הפעילות ומול כמות העובדים. אני מניח שצקציב המים המינרלים או הבורקסים של כל חברה גדול בסיכום שנתי יראה מוגזם. הרבה חברות בונות חדרי ישיבות ביותר מ 8000 שקל. ברור שיש הבדל בין כסף פרטי וכסף ציבורי אבל מה אנשים רוצים ? שבכירים במגזר הציבורי יעבדו מאוהלים, ישבו על כיסאות פלסטיק , לא יקיימו שום פעילות לעובדים ? טוב שיש ביקורת ושקיפות אבל לא צריך להגזים.
מ | 01.03.16
13.
לשתות מים ולהירגע
נא לזכור שכל התקציבים מאושרים על ידי החשכ"ל ולא בקלות. לגבי הפירות היבשים- מדובר בתקציבים ייעודיים למתנות לחגים- במקום להעניק סכום גדול אחת לשנה, מחלקים לסכומים קטנים שבהם רוכשים מתנות במועדים שונים, ועל כל זה העובד משלם מס. לא לשכוח גם שכל ההוצאות האלה מגולגלים אל האזרחים בצורת מקומות עבודה אצל הספקים, מיסים שהם משלמים ועוד.
עובד מדינה | 01.03.16
12.
ואיי ואיי ואייי, איזה בזבוז....אבל......
מעניין לקרוא שתמיד מתנפלים על המשרדים הממשלתיים ועל התקציבים אבל, בשום מקום לא כתובה התייחסות לכמות העובדים. למשל, הוצאה של 50000 ש"ח על סל פירות!!! נשמע הזוי ומקומם. אבל, נניח ומדובר על 200 עובדים אז מדובר על שי בשווי של 250 ש"ח לעובד. נכון ש-250 ש"ח זה לא מעט אבל זה לא שחילקו ל-10 עובדים צלחות פירות בשווי 5000 ש"ח. כל מי שמצוי מעט בעלויות של הקמת חדרי ישבות יודע ש-8000 ש"ח לחדר ישיבות זה הקצה של הקצה של הקצה של עלות חדר ישיבות. מעניין לדעת למשל, למה אף אחד לא כותב מדוע עובדים בתחומי הייטק וכו' לא משלמים מס על כל ההטבות שהם מקבלים, למשל ארוחות מסובדסדות, טיולים בחו"ל, ושאר פינוקים. המיסים שהם לא משלמים, משולמים ע"י כל השאר. אגב, אני לא עובד מדינה בשום צורה אבל, נמאס לקרוא את העליהום שעושים על העובדים הללו שאגב, רובם משתכרים משכורות ממוצעות.
 | 01.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת