אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוועדה הסודית למינוי מקורבים למשרדי הממשלה

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
אתה יכול לא לאשר. שמעת על זה פעם. נכון.
מר נציב שירות המדינה הנכבד. גדל סוף סוף זוג ביצים, תפסיק להיות עוד חותמת גומי על המינויים. תפעיל שיקול דעת , סרב או אשר בהתאם לכך , אם אני קולט אותך נכון - על יושרה וטוהר כפיים נלחמים. עומדים על הרגליים האחוריות ושואגים. ..,.ראבק....!!!.
שי | 07.03.16
49.
ככה זה שהפקיד הבכיר משה דיין בעצמו נבחר בוקמבינה בלי כישורים וללא מכרז
משה דיין, נציב שירות המדינה, נבחר אישית ע"י נתניהו לתפקיד, ללא מכרז, ללא כישורים, כשהוא בסך הכל היה ממונה קודם על שלושה עובדים ובבת אחת קפץ להיות אחראי על כל השירות הממשלתי בן עשרות אלפי העובדים. תשאלו מה הכשיר אותו למשרה הרמה? אישתו היא אחות של חברה טובה של שרה נתניהו. וכך נתמנה הסוס של קליגולה לנציב שירות המשינה. עכשיו אתם מצפים שאדם כזה יצא נגד מינויים פוליטיים או של אנשים חסרי כישורים????
אסף רוזנברג | 03.03.16
48.
ל-40: ציון, גם בארגנטינה בחרו את פרון ומי שלא הסכים שוכב היות בתחתית הריו-פלטה.
פרשנותך לתוצאת הבחירות מעוותת לחלוטין!!! לפי תפישתך בחירת ליכוד מקנה לו זכות לפרק את הדמוקרטיה ולעצב את חוקי המדינה לפי ראות עיניו של המנהיג הנבחר (זוכר את שמש העמים?) הליכוד נבחר ברוב דמוקרטי (ואני מכבד זאת!) כדי ליישם את מדיניותו בדרך דמוקרטית ובהתאם לחוק במדינה!!! הפיכת ישראל לדיקטטורה פאשיסטית תחת שלטונו היחידי הנצר הישיר לדוד המלך ביבילה' ומלכת הלבבות שלו שרהלה' אינה מדיניות חוקית ומתקבלת. יכול להיות שהוא חס-וחלילה יצליח, ביום שזה יקרה תיזכר בתגובה זו כשהשב"כ יבוא לדפוק לך בדלת.
דניאל | 03.03.16
44.
השלב הבא במלחמת השחרור של העם בישראל צריך להיות שחרור מממשלות נתניהו.
כיצד יכולה ישראל להיות מדינה שוויונית חפשית ודמוקרטית אם יש יש לנו ראש ממשלה שלא מתחלף ופועל בשיטתיות למוסס ולהפר כל תקנה אפשרית שמטרתה להגן על מנהל תקין ועל אופיה השוויוני של המדינה. ע"פ יסודות הדמוקרטיה העם יכול לבחור באופן חפשי אך ורק בין מפלגות שמקבלות על עצמן את כללי הדמוקרטיה ואת שלטון החוק במדינה. אם כללזה היה מיושם שני שלישים מהמפלגות (מימין, משמאל ומינ-אללה) היו מוצאות את עצמן ובצדק מחוץ לכנסת. מלחמת השחרור נגד אויבינו מבחוץ אולי הסתיימה אבל המלחמה על הדמוקרטיה רק התחילה.
Daniel | 03.03.16
39.
שלטון רקוב מהיסוד.והעדר המטומטם ימשיך להצביע ביבי
בלי קשר לימין או שמאל- שלטון וראש ממשלה שהשתן עלה לו לראש, ששלושים המנדטים הפכו אותו למפלצת שלטונית מגלומנית, שמחזיק בתיקי ממשלה, שרק פוטין וארדואן יכולים להתחרות איתו, ראש ממשלה שהוא דמגוג גאוני, שבז למזרחיים- וקונה אותם בזול בזכות הבנתו ששנאת ערבים היא מילת הקסם והערצת הכוח האנטי דמוקרטי בעליל,ברור שיש צורך דרמטי להחליף שלטון. בתחומי הבטחון לא יהייה הבדל גדול. אבל שלטון חדש בראשיתו לא יהייה כזה מושחת! שלטון ביבי ובנט ואילת שקד ומירי רגב וכל השאר הוא אסון נורא לישראל כמדינה דמוקרטית, קם כאן גטו לאומני-דתי מושחת, על סף פאשיזם עם עלה תאנה דמוקרטי. זה כשלעצמו מהווה סכנה נוראה לקיומנו, הרבה יותר מהגרעין האיראני! אני "ימני" בכמה מהשקפותי אבל בלי קשר- ישראל מידרדרת לתהום מדינת עולם שלישי.
רונן | 03.03.16
37.
בנציבות קבילות הציבור על השופטים - ריקבון מוחלט
יש לפתוח בחקירה כיצד עובדים מנציבות שירות המדינה עוברים לתפקידם בהם הם חושקים כדוגמת - איוש תפקידים בכירים בנציבות התלונות על השופטים. בעוד נציב התלונות על השופטים מכהן לזמן מוגבל. הם מאפשרים לעצמם לעבוד שנים רבות ולטפל גם בתיקים שקיימת ביניהם ובין המתלונן ניגוד עניינים מובהק. עיתונאים - התחילו לבדוק את העניין לעומק.
אזרח מודאג | 03.03.16
30.
בבחירות שנה שעברה ביבי אמר שהם בגלל "חוסר משילות" כאשר כוונתו היתה הרחבת
השחיתות ושליחת יד עמוקה שלו אל משרדים ממשלתיים כדי למנות מקורבים לצלחת ולהבטיח את המשך השחיתויות והביזבוזים של השלטון הרקוב והמאוס שלו והמשך שמירת התחת שלו מפני ערעור שלטונו של העריץ. שיביא הוכחה אחת שהוא עשה משהו טוב עבור הציבור.
ששש | 03.03.16
28.
כץ לא מטפל בתחבורה אז למה לתת לו גם תקני מודיעין???
הגיע הזמן שכץ יודה שנכשל בתחבורה... בונה מחלפים שמזיזים את הפקק עד למחלף הבא ובעיקר בונה ומשקיע מליארדים במסילות רכבת שלוקחות 3 אנשים ביום... אז מה בדיוק הוא אמור לעשות במודיעין עם כל ההצלחות התחבורתיות שלו???
אזרח מודאג | 03.03.16
25.
כל הכבוד לצה"ל
רגע, שכחתם את הקומבינה שמאפשרת לקחת פורשי צה"ל עד שנה, לא משנה באיזו דרגה (!!!) ולמנות אותם ללא מכרז לתפקידים בשירות הציבורי, לרוב במשרות של חוזה בכירים. תבדקו במשרד התחבורה למשל: ראש הרשות לתחבורה ציבורית, מנהל אגף הרישוי, מנהל אגף הרכב, ועוד. כולם הוצנחו לשירות הציבורי ללא רקע קודם בתחום המקצועי עליו הם אמונים. יופי של סידור עבודה. וזו רק דוגמא במשרד אחד. חייבים לשנות את התקשי"ר ולעצור את האפליה הזאת !
דודו | 03.03.16
23.
הכותב אינו מכיר את החוק, ולכן הוא כותב שטויות על "ועדות סודיות" וכו' כאילו גילה את אמריקה.
הנהלים שהוא מתאר מעוגנים בחוק ובתקשי"ר מאז ימי בן-גוריון. חלק מהם בעייתיים וראויים לשינוי אך הממשלה הזאת לא המציאה שום דבר שלא היה בעבר תחת כל הממשלותואף קיבלו הכשר בתי המשפט כי הם כדין.
יצחק קליין | 03.03.16
18.
מינויי מקורבים
מיום ליום אנו מגלים שהמדינה מנוהלת ע"י קולקציה מושחתת אין שום קשר בין מי שהעם בחר לבין מי שבפועל אכן מכהן . האנשים שהשררה עלתה להם לראש בוחרים ונבחרים בלי קשר ליכולותיהם ובלי לחשוב בכלל על טובת המדינה לדורותיה הבאים והקיימים. כל החלטה ושיקול של החונטה המושחתת הזאת הוא שיקול הישרדותי אישי בלבד.
 | 03.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת