אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חצי שנה אחרי הפריצה לאשלי מדיסון: ההאקרים סוחטים את מנויי האתר

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל 3. מגיב 1 צודק. לא היו נשים באתר ועדיין אין.
לא סתם אמרו מהאוויר, לקחו את בסיס הנתונים של האתר שפורסם וניתחו אותו סטטיסטית. התגלה רוב הודאות הראשונות שגבר היה מקבל היו מגיעות מתוכנה ושאר התקשורת נוהלה מהמשרדים של החברה. את זה יודעים לפי כתובות אינטרנט של שולח ההודאה. היו שם רק כ 5% נשים אמיתיות באתר וחלקן הגדול בכלל סימנו את עצמן כמעוניינות בנשים בלבד.
דב | 04.03.16
4.
אשלי מדיסון לא אתר בגידות. אלא אתר לאיסוף כסף מגברים מתוסכלים
לפי המחקרים שנערכו על בסיס הנתונים שפורסם הסתבר שכמעט ואין שם נשים. רוב ההתכתבויות בין גברים ונשים באתר התנהלו כאשר הצד הנשי הוא רובוט או עובד חברה שהתכתב אם הגברים כדי לגרום לגברים לשלם על שילחת הודאות.
דב | 04.03.16
2.
כמה תובנות
1. אנשים מפגרים. מאמינים שהמידע שלהם ברחבי הרשת מוגן. 2. עסק שכל כולו מושתת על סודיות, מאפשר פרצה כזאת. זה יותר חמור מהסחטנים עצמם. 3. ההאקרים רק עושים טובה לבוגדים ולמשפחותיהם שהם מציפים את כל הביוב של מערכות היחסים הרקובות האלה. 3. אנשים ימשיכו לבגוד כל עוד החברה מאמינה במונוגמיה בשילוב העובדה שהטבע האנושי מחורבן. 4. כולי תקווה שהמפגרים שמתייחסים לאינטרנט כאל "יומני היקר" יצמיחו לעצמם קצת שכל, יבינו שהמחדל פה הוא של אשלי מדיסון (ולא שיש האקרים בעולם), ויתבעו להם את הצורה. 5. תהיו כנים עם בני ובנות הזוג ובעיקר עם עצמכם.
 | 03.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת