אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אושרה הצעת חוק נגד סגירת סניפי בנק

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כל הכבוד, בחולון נסגר סניף של מזרחי
באמצע שכונה קשת-יום, ואז נפתחו שני סניפים מרחק 200 מטר אחד מהשני בשכונה החדשה. תודה באמת, אספר את זה לכל הלקוחות שבאמת צריכים אוטובוס כדי להגיע לסניף החדש. אגב, הסניף הישן היה בגודל קופסת קרטון ובאיזור לא עשיר, כך שהרבה כסף לא נחסך שם. בעיקר הרעת השירות ללקוחות הותיקים.
שרית | 07.03.16
2.
רבאק, נשאר סניף אחד של בנק פועלים בהוד השרון, עיר של 50 אלף תושבים.
סגרו את הסניף במגדיאל אחרי עשורים, פישלו בהעברת הנתונים ועשו בעיות על ימין ועל שמאל. הייתי צריך להגיע לסניף היחידי שלהם ששרד בזמן הכמה ימי חופש שהיו לי במדינת פח שלנו, ולהתמודד עם ערימת עובדים לא יוצלחת כמותה לא ראיתי זה זמן רב. הגעתי ב8:20 בבוקר, 10 דקות לפני הפתיחה, עדיין חיכיתי בתור, לפחות עובדת אחת במחלקה האישית התייחסה אלי כמו למטומטם, האחראית עליה התייחסה אלי כמו לזבל שמבזבז את זמנה. אני שונא את המדינה הזאת, הכל פה מתנהל בצורה מפגרת, והלקוח תמיד טועה, זה אחרי שהלקוח הזה לקוח של הדבילים האלה כבר 13 שנים והעברתי דרכם מאות אלפי שקלים והחזרתי בשלווה הלוואה על רכב במלואה. לעומת זאת, HSBC פה, הסניף הכי עמוס בעיר, מכניס אותי לפגישה עם הבנקאית בלי תור, מציע לי קפה שאני לא שותה, ומתייחס אלי כמו בנאדם, למרות שאני חבר שם בקושי כמה חודשים. פתחו לי חשבון בנק והנפיקו כרטיס אשראי בלי לשאול שאלות על בסיס מכתב אומלל מהאוניברסיטה שאומר שאני הולך לקבל XYZ בשנה הקרובה. נתנו לי מסגרת פסיכית של 15 אלף שקל שלא ביקשתי ואם כל זה לא מספיק, הם לא לוקחים עמלות על כלום חוץ מהעברת כספים לחו"ל וגם זה- הפלא ופלא, לוקחים שליש מבנק הפועלים. אני ממש רוצה לשטח פה ערימת קללות על דרך ההתנהלות הדפוקה במדינת ישראל ועל היחס המזלזל, אבל במקום זה, אחרי שאני אגמור לשלם את הרופא שיניים שטיפל בי בחופשה בישראל וקנס אותי באלף שקל, אסגור את החשבון שלי בישראל, ובדרך החוצה אבצע כמה תנועות מגונות כמו שהצד היותר ישראלי שלי שממנו עשיתי טובה והתעלמתי רוצה לעשות כבר מספר שנים. והשהאחרון יסגור את האור,.
.... | 06.03.16
1.
מתייעלים,
המפקחת על הבנקים אומרת שהבנקים לא יעילים,אז מה חשבתם שמנהלי הבנקים . יקבלו 50,000 אלף לחודש כדי להיות יעילים ,מה פתאום , הם יפטרו עובדים, ככה יהיו יעילים היום יש מושג חדש בכלכלה ,תעשה פחות תרוויח יותר .לכן הם סוגרים סניפים. הבנקים ימשיכו לסגור סניפים למרות החוק כי המפקחת תאשר להם. אין סולידריות חברתית. אין עתיד לצעירים איפה ילכו לעבוד הכל כסף כסך כסף כסך.
עמרם הגיבור | 06.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת