אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיסקונט רוצה לרכוש 20% ממחשבון הביטוח Wobi

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
העסקה ההזויה של העשור (אם תקרה בכלל)
א. מדובר בחברה שפועלת בשוק המקומי בלבד. אין לה שום פוטנציאל התרחבות גלובלי אמיתי - בתחומה יש מאות חברות מסטראטאפים עד חברות מבוססות בכל אירופה, ארה"ב ואסיה. ב. המודל שלה בתחום הגמל נכשל טוטאלית - עד כמה שאני יודע מכל קמפייני הענק היא לא הצליחה להעביר בפועל כמעט שקל של לקוחות, למרות מאות אלפי נרשמים. ג. אין שום ערך משמעותי למאגר המידע, בטח לא כזה שמצדיק שווי גבוה כזה. זה מאגר כמעט ציבורי שכל אחד יכול לבנות בהשקעה של מיליוני שקלים בודדים. ד. אין לה קשר מתמשך עם כמעט אף לקוח. ה. קשה להאמין שהחברה הזו מרוויחה יותר מ-10 מ' שקל לשנה אם בכלל. זה מכפיל מהירח.
מוסדיקו | 09.03.16
5.
אני בודק בWOBI- ומניסיון,קחו את המחיר הכי זול,תורידו 25%
מי אתם חושבים שמשלם עבור הפרסומות שלהם?! בביטוח שבדקתי, המחירים נעו מ 870-1300 - התקשרתי לזה שהיה נמוך יותר, לאחר שיחה של דקה - המחיר ירד ל-600 ₪!!! בשל "הנוחות" - מי שמשתמש בשירותים שלהם - משלם להם עמלה של מאות שקלים! אנשים עצלנים - שישלמו. מי שטורח להרים טלפון - מרויח.
זה המחיר שאפשר להשיג | 09.03.16
4.
בנק דיסקונט ובנקים בכלל
אם בנק ישראלי רוכש דבר מה כלשהו, זה רק ע"מ לסחוט עוד קצת מכיסו של הציבור, לא טובת הציבור עומדת לפניו. אחרי הרכישה, וובי תעבור שיפוץ יסודי כיד הדמיון. בנק דיסקונט יהפוך את וובי, לעוד מסחטת עמלות יעילה יותר ממה שהיא כיום, בנוסף לאלה שכבר קיימות.
סמי | 09.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת