אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גפני נגד האוצר: ההון השחור סודק את הקואליציה

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
פניה לשר הבריאות מר ליצמן
נכבדי, כחבר בממשלת ישראל הנושא בתיק הבריאות החיוני כל כך והדורש הקצאת סכומי כסף אדירים לפעילותו השוטפת, לקידומו ולשיפור השירות לאזרחי המדינה מחד גיסא, וכחברו של ח"כ גפני למפלגת יהדות התורה מאידך גיסא, נראית לי מחויבותך המלאה למחות על מהלכיו של חברך גפני בועדות הכנסת המעכבים ( בלשון המעטה ) יוזמת חקיקה של חוק חדש אשר ייעל ויגדיל את הכנסות קופת אוצר המדינה ממסים ואף יביא להגדל תקציב משרד הבריאות אשר באחריותך .
יאיר | 10.03.16
3.
להלחם עד חרמה בבעלי הון שחור ובמעלימי מס
אמנם כב' ח"כ גפני הוא נבחר ציבור מטעם רשימה חרדית אך כח"כ הוא מחויב לשמור על החוק, ביחוד כשבאים למגר עבריינות שרשית ולפעול למען מדינת ישראל וטובתה . על נושא התפקיד המשפטי בכנסת ישראל לחקור ולבדוק היטב מה המניעים של כב' ח"כ גפני המקוממים אותו מול יוזמת החקיקה החשובה מאד לכלל אזרחי מדינת ישראל - האם יש במניעיו שמץ או יותר מכך של אי-חוקיות / שיבוש הליכים שיש בהם כדי לשפר את אכיפת החוק בגביית מסים חוקיים ???
יוסי | 10.03.16
2.
מלחמה בהון השחור ובמעלימי מס
כל חוק שיחשוף בעלי הון שחור ומעלימי מס - מבורך ויבורך !!! ממליצה ליור' הכנסת להציב בפני ח"כ גפני הנכבד לבחור רק באחת האפשרויות הבאות ף יור' ועדת הכספים של הכנסת או מ"מ בועד חוק ושפט של הכנסת : ח,כ מנוע מלחבוש שני כובעים או יותר בו זמנית . כמו כן ממליצה ליועץ המשפטי של הכנסת לבדוק ולחקור האם מניעיו של ח,כ גפני הנכבד תואמים את המסגרת החוקית או שמא חלילה יש בהם כדי "שיבוש הליכים"...
נעה | 10.03.16
1.
עכשיו אמחמו יודעים מי האלקטורט של יש עתיד
החברים המיליונרים של לפיד ! הצעת חוק מעולה שתכניס למדינה מיליארדים ממעלימי מס....ומי שמתרפד אותה הוא כנראה אחד כזה. הרי במי החוק הזה פוגע אם לא באיילי הון מעלימי מיסים? זה כמו לתרפד הצעת חוק של "אסור לשדוד עוברי אורח"...הגיוני שהיחידים שלא ירצו חוק כזה יהיו שודדים בעצמם.
שחר | 10.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת