אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שחקן בלי תג מחיר

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מולר:
כמו שראיתם אתמול, מולר הוא אחת החוליות החלשות בבאיירן כאשר הוא משחק מאחורי חלוץ לפי האסטרטגיה של גוארדיולה. הפעולה היחידה חוץ מהשער שלו (חוש טוב לכיבוש שערים ע"י מיקום) הייתה המסירה הקצרה לטיאגו בשער השלישי. פעולה כזאת בצפיפות שיוצרת היריבה הוא כמעט לא מצליח לעשות ובעיקר שהקבוצה היריבה עדיין לא מותשת, מכיוון שההנגיעה הראשונה שלו בכדור (טכניקה) לא מהטובות בלשון המעטה.
ד | 17.03.16
8.
לכל אוהדי מולר
מי שעוקב אחריו בבאיירן במשחקים האחרונים, יכול להבחין שאין לו דריבל טוב, אין לו טכניקה שמאפשרת לו למסור כדורים בדיוק גבוה ואין לו את היצירתיות של שחקן מאחורי חלוץ(לא ממש מספר ה - 10 הקלאסי). מה שכן, יש לו חוש מפותח לכיבוש שערים ועבודה קשה. מי שאוהב סוג כזה של שחקנים שיהנה. אני לא נהנה משחקנים כאלה וזה באמת עניין של טעם וריח.
ד | 15.03.16
2.
שחקן הכדורגל הטוב בעולם
למספר 1 - של נעליך מעל רגליך. השחקן הכי אנדרייטד בעולם. שחקן עם עשירית מהכשרון של מסי וחבורתו אבל עשה פי 2 מהם בקריירה שלו באופן יחסי: עשה מונדיאל ראשון מעולה ובמונדיאל השני שלו הביא תואר עולמי לגרמניה (מה שאין לאף אחד מכוכבי העל שמשחקים היום). שחקן שנולד בכפר ליד מינכן - סמל אמיתי. שחקן שכובש כמויות שערים שהם פי 10 מהפוטנציאל שלו. לקח צמפיונס ליג והיה עוד פעמיים בגמר. בעל סיכוי טוב להיות הכובש הגדול בכל המונדיאלים. בקיצור - כוכב כדורגל אמיתי כמו של פעם ולא כמו שלהקת המעודדות העולמית אוהבת היום: מסי, ניימר רונלדו זלאטן ושות'... לא סתם אוהדי באיירן איימו שישרפו את המועדון אם הוא יימכר.
מעריץ | 14.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת