אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הריבית הקצוצה והפגישה הלילית: התצהיר שחושף את מצוקת המזומנים של ענבל אור

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
היא מטורפת על כל הראש
מה שעשתה ללקוחות שלה זה רמאות פלילית וניבזית ומה שעשתה מול השוק האפור זה פשוט התאבדות. כידוע, האנשים האלה לא מפעילים רק עורכי דין... אני בכלל לא מתחיל אפילו להבין מה קו המחשבה שלה אלא אם כן מדובר ביצר הרס עצמי חסר רסן. שומר נפשו ירחק מאנשים כמוהה.
סוודר | 17.03.16
13.
כתבים שלא יודעים לחשב ריבית דריבית..., זה יותר מ 100% ריבית לשנה...
בדרך כלל ריבית מבוטאת במונחים של ריבית לשנה... ולא 26% ל - 4 חודשים... מדובר על ריבית של 6% לחודש, ובחישוב שנתי של ריבית דריבית... זה מגיע לריבית של יותר מ 100% לשנה... לכלכליסט אין כסף לשכור עורך מקצועי סביר?
עופר סוכן הביטוח | 16.03.16
7.
26% ל 4 חודשים זה 78% ריבית שנתית
מי שלוקח הלוואות בכזו ריבית זה רק אלה שנמצאים על סף פשיטת רגל או נרקומנים או מהמרים בקיצור אנשים שחייבים את ההלוואה כמו אוויר למשימה לדעתי השופט עשה טעות גדולה שלא אישר כינוס נכסים הוא כנראה הסתנוור מעוד וינרוט לא מכיר את המטריה לעומק אבל ממה שאני קורא בעיתונות הכלכלית מי שלא קיבל את הכסף בהתחלה הסיכויים שיקבל משהו לא גדולים בהמשך
 | 16.03.16
1.
עדיף להיות דרוויש ומאושר
הכסף אמנם מניע אנשים, אך גם משגע אנשים לרוב. הכסף כשלעצמו הוא דבר טוב, אך אנשים פועלים בדרך פסולה להשיגו, בכל מחיר. המקרה של אור ממחיש עד כמה העיוורון יכול להיות לבן אדם. לאור היה מכרה זהב ביד, אך בגלל חוסר אימון והתנהלות פסולה עם הכספים, היא הולכת לאבד את הכל. לאחרונה התרבו המקרים בכל העולם, של רמייה והתנהלות פסולה בכסף. אם תרצו באמת לדעת, כסף אוהב יושר וכנות. אם אין לכם את זה, הלך הכסף.
יואל | 16.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת