אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסעיף הסודי: נמל אשדוד ירכוש ציוד, העובדים יקבלו תוספת שכר

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
ל31 - זה שנתנו לך לעבוד במכרה זהב לא מקנה לך זכות לזהב - אתה עובד מדינה
אם היית משקיע מכספך בנמל כחברה פרטית - אם היית בעלים, היה מגיע לך. אבל אתה עובד מדינה - אתה שכיר של כולנו, והכוח שלך נובע מחוסר תחרותיות ומפעולות בלתי חוקיות. אם למנהלים שלך, ששכרנו, היה עמוד שדרה מינימלי, היית ברחוב, כמו שצריך. הנמל לא שלך, אתה עובד בו, ואתה בלתי יעיל מאד, הוא פשוט השער הכי גדול למדינה, ואתה פשוט גונב נתח מכל מי שמשתמש בו.
נמרוד | 19.03.16
29.
למגיב 21 - כתבת ש"אתם שמים עלינו אתם יודעים מה"
זה כסף של כולנו. כספי המיסים שאנחנו עובדים לא פחות קשה מכם להרוויח אותו. אין כל הצדקה לעושק שלכם. זה שאתם נלחמים זה יפה אבל יש הבדל גדול ממשכורת מינימום למשכורות עתק העושקות את המדינה ואותנו, משלמי המיסים. זה לא עניין של נלחמים אלא שוחד בחירות ולחץ בלתי הוגן כאשר אזרחים שאינם עובדים בתאגידי ענק כמוכם, אין להם את אותו הכוח להילחם. זה שלא אכפת לך מאחרים הבנו אבל אל תצפה שלא יילחמו נגד העושק והגניבה והשוחד שלך ושל חבריך. קפיש ?
אחד מהעם | 17.03.16
26.
מדינה כמו בית מרזח
מה לא נאמר על הבית בושת הזה????נדמה שתושבי ועובדי אשדוד הם הם הבעלים של הנמל של כולנו.עשינו להם טובה -ותראו.....והשר העלוב-שיקר??????פונה לתנועה לאיכות ומבקר המדינה-מה זה??נורמה?זה בסדר???למה אין חקירה?למה אין השעיה??לעיתים נדמה שדיירי הכנסת סידרו לעצמם תנאי הפקרות של זכויות בלבד.פשיטת רגל של מדינה בהתרסקות.אבל כאשר מדובר בלובשי מדים היחידים במדינה שעובדים 7 ימים בשבוע ובסיכון חייהם-כל עלובי החיים ממנגנון רקב זה פותחים ג"ורה של צבועים.בושה.
אליפז וגמלאי צה"ל | 17.03.16
21.
אתם אוכלים את הלב, אנחנו נהנים
תמשיכו לסבול בשקט. אנחנו מרוויחים יפה מאוד כי אנחנו מאוגדים ונלחמים אחד בשביל השני ושמים עליך אתם יודעים מה. תתאגדו גם אתם וגם אצלכם מחסנאי ומלגזן יקבלו 20 אלף בחודש + בונוסים והטבות. הכל בכוח האיגוד. במקום שהמנהלים שלכם והבעלים יקבלו מיליונים אתם תקבלו מיליונים. מי אמר שמחסנאי צריך להרוויח מינימום ולא 30 אלף בחודש ?! למה מה קרה ? כואב לכם הלב כי אתם מקנאים בנו.
עובד נמל אשדוד | 17.03.16
9.
תשאירו את העובדים עם הציוד הישן.
מה נאמר? יופי של הסכם עבודה. כל השנה ישנם עיכובים כי העובדים טוענים שהציוד מיושן ומקולקל. המנופים מושבתים כי חסרים חלקים, המלגזות מבלות בבתי המלאכה. ולכן רחמנא ליצלן אוניות מתעכבות והעובדים סובלים בציוד המיושן. כעת כאשר מגיע ציוד חדש הם מקבלים תוספות, דהיינו ציוד שיקל עליהם מפצים אותם על כך, מישוה יסביר מדוע? תשאירו אותם עם הציוד הישן ולא צריך לשלם תוספות. איזה כייף להיות פנסיונר של חברת חשמל, בתי זיקוק או הנמלים. אותם לא תראו מחטטים בפחי אשפה.
דני ב. | 17.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת