אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העליון דחה את ערעורו של ערן מזרחי שנידון ל-12 שנות מאסר בגין הונאת ענק

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ל- 2 אתה טועה בגדול!
ערן החביא כספים עצומים. גם ביום שברח עם מונית לחוף הים, לקח מאישה ברעננה 400אלף שקל מזומן בשקית ניילון. שכנע גם את נהג המונית להפקיד אצלו סכום גדול וברח. החביא הכל! הבריח כספים אצל אבא שלו.....שהיה יד ימינו. ובקשר לילדים - זה החינוך שקיבלו. אמרו להם שהוא רק שגה. לא סיפרו להם שהוא פושע נתעב!!! הם המשיכו בחוגי סוסים יוקרתיים ברמת גן...חיי שפע כמו שהרגילו אותם. מחליפים טלפונים יקרים ועוד. גם עלי ערן ניסה לעבוד, אבל זיהיתי את השקרים וההתחמקויות, ואפילו לא חשבתי להפקיד אצל טיפוס כזה.
אביבה | 04.05.18
7.
הכסף מוחבא! למה לא החמירו את העונש?
ביום ההמלטות שלו עוד גזל מאישה ברעננה 400,000 שקל וגם מנהג המונית שהסיע אותו אליה. מליונים הספיק להחביא. הוא לא ישלם את הקנס כי לא ירצה לחשוף את נתיבי ההברחה! למה העליון לא החמיר איתו? כי הוא לא אשכנזי. מיידוף קבל עונש הרבה יותר משמעותי! כך היה צריך לנהוג גם עם החלאה הזה.
אורית | 15.03.17
3.
לו היית עם שם משפחה אשכנזי, או אולמרט ומרמה מליונים אז היית מקבל שנה וחצי ,
השופטים האשכנזים מחמירים עם מזרחי, ולקולא עם אשכנזי זו השיטה על רגל אחת. ראה מקרה פרשת הולילנד כולם בעליון זכו להקלה מענש ואפילו לשחרורר כלל מעונש רק המהנדס המזרחי שטרית חף 7שנות מאסר . להקיא על המערכת המשפטית הישראלית.
יואב  | 18.03.16
2.
מרחם על הקורבנות. וגם על המשפחה שלו. וגם עליו.
קצת גם עליו. סליחה. לא נעים להגיד, בכל זאת הוא פגע בהרבה אנשים. אבל התחלתי לחשוב עליו ועל איך הוא הגיע למצב הזה כשקראתי שהוא הסגיר את עצמו למשטרה כשהמקרה נחשף וכששמע שמחפשים אחריו. שהוא הודה מיד ושהוא החזיר כנראה את מה שאפשר היה להחזיר מהכסף. ושבסוף הוא ומשפחתו נותרו חסרי כל. אני מרחם עליו כי הוא צריך לחיות עם הידיעה שגרושתו תגדל את הילדים לבד והם יגדלו בלי אבא בבית. שהם יתביישו באבא שלהם במקום להיות גאים בו. הוא לא יזכה להיות חלק מהילדות שלהם וסיכוי לא קטן שהם יתנכרו לו ולא ירצו איתו קשר. העונש מתאים. הערעור נדחה. אני רק מזכיר לעצמי שהוא לא רצח, לא אנס, לא איים או נהג באלימות. הוא כן שיכנע אנשים תמימים (מדי) שבעצמם היו מונעים מחיפוש אחר רווח קל או כפי שהשופט כינה זאת - בצע כסף, לתת לו כסף להשקעה שמראש הובנה על ידם כהימור ספקולטיבי שבו הם עשויים להפסיד את הכסף. והם אכן הפסידו את כסף. רק כסף. לעצמו הוא הרס לעצמו את החיים.
מודאג | 18.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת