אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנפילה התחילה במגדלים בבבלי

93 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

93.
זהבה גולדרט לא למדה שום דבר מהדיווחים של החברה לבורסה?
גננת בת 70 שביקשה להישאר בעילום שם, אבל שמה מופיע יופי יופי בדוח הדירקטוריון של החברה. מסתבר גם שהיא היתה פעילה ביותר, ופספסה רק שתי ישיבות דיר'. קדימה, יש כאן שעת כושר לרשויות. יש פה דירקטורית לא מקושרת, שלא ידעה מה היא עושה, ואין אף אחד שיגן עליה. הגיע הזמן לנעוץ בה שיניים למען יראו ויראו.
 | 28.03.16
86.
רציתם בזול?1
עכשיו תשלמו על זה ביוקר. אני לא שמח על זה שהיא נפלה. עצוב לי על אלה שרצו לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים על דירה ועכשיו נשארו בלי דירה ועם חובות... והיא?! אז היא תשב כמה שנים בכלא(אם בכלל)תצא ותחיה את חייה על רמה גבוהה(כי היא בטח תכיר איזה שוגר דדי) הקיצר... גועל נפש ..
1 מהעם | 25.03.16
82.
מה שנכון שכל הנוחי ופוכי הגברים האשכנזים גנבו פי אלף יותר ממנה
ההבדל הוא שהיא פרימיטיבית ושקופה וזאת בושה לכל מי שהאמין לה לשניה. גם נכון שהנוחים גנבו דרך הבנקים ולא מפרטיים. הלקח, מי שרוצה לגנוב - לך לבית ספר טוב שילמדו אותך איך להתלבש ואיך לדבר ולא לעשות ניתוחים פלסטיים בעשרה שקל - כך תוכל לגנוב מיליארדים במשך עשרות שנים. זה למדנו מהאמריקאים גדולי הגנבים שלמדו מהבריטים שלומדים לגנוב ביעילות בהרוורד ביזנס סקול. לפחות במקרה שלה יש מצב לכלא - בגלל שהיא כל כך בהמית.
בבו | 24.03.16
78.
למרות הכל -ענבל היא תותחית
בימי הזוהר שלה כל הגברים שכעת כותבים עליה דברי רפש וגועל ודברי הסתה , פינטזו עליה , חלמו עליה , עלו אליה לרגל , היו מוכנים ללקק לה את הכפות הרגליים , ולעשות כל מה שביקשה או תבקש וכעת אתם לא מתביישים בראש חוצות כמו שוגון הירושלמי ועוד חלאות ללכלך על המלכה , לא יעזור לכם כלום -היא לא תגיע לנווה תרצה כמו שאתם מייחלים , והיא עוד תראה לכם עד כמה היא תותחית ומלכה אמיתית ודרך אגב היא לא מרוקאית ולא טרופוליטאית ולא מזרחית היא אחת ויחידה והיא שמה בכיס הקטן את כל הנשים שלכם . הייתם רוצים שתהיה לכם אישה כזאת !!! אתם עוד תתחננו לעבודה אצלה אתם עוד תבקשו סליחה ממנה
השור הזועם | 24.03.16
74.
ענבל אור הייתה יחצנית ומתוווכת דירות ונשארה כזו
מי ששיחק לה המזל והצליחה עם כל מיני קומבינות בשוק דירות שבו המחירים רק עולים והקונים מתנפלים על הסחורה נכשלה בצורה עלובה כאשר הגיעה לפרוייקט רציני משום שלנהל היא לא יודעת ולא מסוגלת. שלא לדבר על כך שבמשך השנים יצרה לעצמה מוניטין מפוקפק של אחת שאין לה מילה ואינה עומדת בשום התחייבות. מה הפלא שלא הצליחה לגייס כסף חוץ מהנרקיס הזה שגם הוא טיפוס מפוקפק שאף אחד לא רוצה להתקרב אליו ולעסקיו שוברי העצמות. מה שבאמת מפליא זה איך היא הצליחה עד עכשיו?
עם סטייליסטית צמודה | 24.03.16
72.
יש כוכב צפון ויש כוכב שביט - האחד מסמן כיוון,השני מתישהו נופל
תבדקו את היחסיות בין נפילות לבין המלכת כוכבים בידי התקשורת ותמצאו תאימות מעניינת. לבחורה הלך קלף מענין עד אשר ניסתה לקפוץ גבוה מדי,הפכה לכוכב שביט,הכוכבות הפכה להיות שליט ומכאן מגמת הנפילה כבר היתה כתובה בשמים חבל שכך-יכולה היתה להצליח
והירח אומר עולם כמנהגו נוהג | 24.03.16
70.
לא תומכת בה, אבל אם היא היתה גבר אף אחד לא היה תוקף אותה כך.
אין לי שום אהדה לענבל אור, אולם עדיין מקומם לדעת שאם ענבל היה גבר , היחס והתגובות נגדה היו שונות לחלוטין למה אף אחד לא אמר על נוחי דנקנר שלקח מיליונים בחסות הבנקים ולא החזיר, שהוא איזה פרח או ערס או מה הוא מבין מהחיים שלו וכל מיני מילות גנאי למה כאשר מדובר באישה אז מותר לומר פרחה על עקבים או כל מיני אמירות נחותות ???? ואם היא היתה מכוערת אז היא היתה נראית יותר אמינה ?
 | 24.03.16
65.
לתגובה מס 10
גם אם חישובייך נכונים,ואני מניח שאולי כן, יש לקחת בחשבון שאחרי עשרים שנה הדייר נותר בלי כלום,ובעל הנכס נותר עם נכס,מה גם שבכל השנים הללו הדייר גר בנכס שאינו שלו,נתון לחסדיו וטוב ליבו של בעל הנכס, לא מוגן בשום דרך כי בישראל אין לא דין ולא דיין בנוגע לשוק השכירות, גם לזה יש ערך רב. פרט לכך זה לא ממש קשור לנושא הכתבה.
 | 24.03.16
63.
א מתקשר לע
א - מתי אקבל את הדירה ע - על איזו דירה אתה מדבר? א - על הדירה שמכרת לי ! ע - אני לא מכרתי , אתה קנית ! א - את שפויה ??? איפה אני אגור ??? ע - יש דירה פינתית בבבלי עם נוף לים ! א - מעולה ! מכיר ! אז אקח אותה ! ע - זאת תיהיה מעט בעיה א - למה ? עוד כסף ? ע - לא ! כי היא לא שלי , גרים שם אנשים , אבל תודה שזאת אחלה דירה !
VINI | 24.03.16
60.
לא שונה ממה שכל אנשי העסקים עושים, רק שהם עושים את זה בעקיפין
יצחק תשובה. נוחי דנקר וכמובן אילן בן דוב (שלקח כסף מחברה אחת, לקנות אחרת ובסוף הרס את שתיהן אבל יצא ברווח אישי יפה). כולם לקחו הלוואות מהבנק (שממן את זה מהחשבונות שלכם!) ביצעו רכישות גדולות במינוף אדיר. חלק הצליח - ואז גרפו רווחים לחשבונם האישי. חלק כשל - ואז ביקשו תספורת על חשבון הבנק ובעלי המניות - בעצם מדובר באותו הדבר רק שהכל וירטואלי מוניטרי ולא פיזי כמו דירה. גם כאן בעלי עסקים לוקחים כסף. משקיעים אותו וכשהם נכשלים לא מחזירים אותו. המשקיעים נשארים בלי כסף ובלי רווח. הבנק מפסיד כסף - שהוא הרוויח מריביות על חשבונכם. רק שאנשי העסקים הממולחים עבדו מסודר והצליחו להתחמק. ענבל אור משכה אש ועבדה ישירות מול "האנשים הפשוטים" ולכן צולים אותה. אם החובות שלה היו לבנק ובעלי מניות לא היתם שמים לב. תחשבו על זה..
יובל | 24.03.16
48.
אני קונה רק מה שאני רואה ולפני גמר.
אין יותר טוב מזה לא יכולים למכור לך לוקשים דירה שנותרה 3 חודשים לפני הכניסה זה הדבר הנכון לעשותו אם רוצים ביטחון כספי. ככה קניתי את דירת ה6 חדרים שלי במיליון שבע מאות וכעת היא שווה 2.5 מיליון. אין מה לעשות- לוקחים סיכונים בחיים
קשקשן | 24.03.16
44.
לצערי הכל היה מתוכנן. דקי האבחנה שמו לב שעינבלי קודם התגרשה ודאגה לעצמה.....
היא התגרשה באמצע 2014 אחרי שהבינה שהיא בברוך רציני בגלל מגדל בבלי. על ידיד גירושין היא הצליחה להוציא כסף ונכסים למשפחה שלה על חשבון הלקוחות שלה. עכשיו לא ניתן יהיה לדרוש כלום מבעלה ומהילדים ומהנכסים שקיבלו בעקבות הגירושים. למעשה כבר באמצע 2014 היא הכינה את הנפילה שלה. ומאז היא מושכת זמן באמצעות פרמידה. עכשיו בנפילה היא שורפת את המזומנים האחרונים שנשארו בחברה. מבחינתה זה תמות נפשי עם פלישתים. אני מציע לכל הלקוחות להיכנס למשרדים שלה ולקחת מכל הבא ליד. ללכת לדירות שעל שמה ולפלוש אליהן. הכסף שלכם איננו. זו המציאות . נגמרו החלומות.
תומר | 24.03.16
43.
מגדלי הצעירים כבר היו נפילה
כבר בפרוייקט הזה היא ניסתה לקפוץ כמה מדרגות בבת אחת, ומה שיצא ממנו זה כמה מנופים ניצבים ליד נתיבי איילון, ואינסוף דחיות. כל מי שעשה עיסקה איתה בשנים האחרונות כנראה הסתנוור מהמחירים הנמוכים שהציגה ומהמחשוף העמוק ולא בדק את הפרוייקטים הקודמים שלה.
גל | 24.03.16
42.
אור סיטי נדלן
רבותי היקרים חג פורים שמח. קשה להבין איך אנשים קונים משהו שאין ... ואח"כ בוכים. יש הרבה יזמים וקבלנים , ועדיין עובדים ובונים לפי חוק . בואו לפני שאומרים לענבל אור רמאית וכו... נחשוב לרגע מה קרה? התשובה : אנשים קנו על הנייר דירה במחיר לא ריאלי וחשבו שהם חכמים . אז ככה קורה שקונים חתול בשק , יש להלין רק על עצמך .
גלעד וינקלר | 24.03.16
23.
תגובה למגיב 4........
זה אומר שהבורסה לניירות ערך פשטה את הרגל. הם מתפשרים על ערכי ניהול תקינים כי המקום כבר מזמן הפך למדבר שממה. אפילו את שוק האופציות הבינאריות המזעזע שעובר על החוק שנים רבות הם מוכנים להכיל. אם תסתכל טוב, מיד תראה שמתוך כמה מאות מניות שיש שם, רק שלוש ארבע ראויות להשקעה, וכל היתר זה לא יותר מאשר ערימה ענקית של זבל.
:::::::::::::::::::: | 24.03.16
15.
הסיפור האמיתי של ענבל אור
הסיפור כתוב יפה ומעניין, אבל כמי שעבד עם אור לפני כמה שנים, בתקופה השחורה בחייי, אני יכול להגיד לך שמעשי הרמיה נוכלות של אור התחילו עוד לפני הנפילה בבבלי. הם היו דרך חיים ודרך התנהלות. כל הזמן התחלפו אצלה עובדים, ספקים, עורכי דין, קבלנים ויועצים. מי שעזב או הועזב היה מתחיל במסע מייגע לקבלת כספו כאשר ענבל אור עושה הכל כדי ללכלך עליו ולהתחמק מתשלומים. נכון שכאשר מצוקת המזומנים התגברה היא התחילה לחמוס בלי אבחנה כל מקור כספי, תוך רמאות לשמה, הטעיה הגובלת בגניבה (לא אתפלא אם היא תגיע בסוף לכלא, גזילת כספים שאסור היה לה לגעת בהם, אבל התופעה עצמה התחילה הרבה קודם. אישה ערמומית שסיגלה לעצמה דיבור רך ותדמית מצודדת, שכבה דקה של תרבות ששמסתירה אדם חסר מוסר ועכבות בסיסיים. כל אדם שעבדה מולו הוא כמו מסטיק, ברגע שהטעם נגמר, זורקים לפחו ומחפשים מסטיק חדש, בלי לשלם על הקודם, כמובן.
ישראל | 24.03.16
10.
כל מי שקונה דירה להשקעה בת"א, בעצם מסבסד את זה ששוכר. הדייר שורף פחות כסף ממנו:
התשואה מהשכרת דירה בת"א עומדת על כ 2.8% לשנה, כאשר לאחר הוצאת מס רכישה, עורך דין, מתווך, זמן ללא דייר בנכס והוצאות תחזוקה שוטפת, התשואה היא פחות מ 2.4% בשנה. לעומת זאת, הריבית הממוצעת על המשכנתא עלתה לאחרונה ועומדת על 3% לשנה, לא כולל הוצאות על ביטוח משכנתא ועמלות. המסקנה היא שאין שום כדאיות כלכלית לרכוש דירה בת"א, כי בשכירות שורפים פחות כסף מאשר בקנייה. הערה: גם אם יש לכם הון עצמי לחצי דירה ומחייבים אותכם ב 3% ריבית רק על חצי מערך הנכס, יש לזכור כי פגיעה דומה אתם סופגים מעצם העובדה שההון העצמי שלכם לא עובד בשבילכם יותר כך שגם עליו אתם מפסידים תשואה בגובה הדומה ל 3% בשנה. כך שבהחלט ניתן לקבוע שבעל הבית בת"א מסבסד דירה עבור הדייר שגר בה. רכשתם דירה כי אתם מאמינים בעליית ערך? אתם מהמרים נגד משרד האוצר, ונגד עליית הריבית בארה"ב. אתם ספקולנטים, לא משקיעים התופעה של חוסר כדאיות כלכלית שתארתי, מצביעה על סוף של בועת נדלן. בכל העולם זה היה הסימן להחלשות הביקושים ונפילות המחירים. אבל יש עוד זמן, כי לא כולם קולטים את מה שכתבתי. חכו עוד שנה.
שימו לב טוב | 24.03.16
9.
אני סתם שאלה
היא שילמה למשפחת זיתוני ואברמוביץ 11 מיליון שח בשביל הזכות לקנות ראשונה את השטח בעלות של מאות מיליוני שקלים לבסוף היא לא קנתה את השטח. אני לא בא להצדיק אותה מהכתבה היא מצטיירת כנוכלת אם הדברים כאן נכונים, אבל כמה רוע לב יכול להיות למיליארדרים האלו זיתוני ואברמוביץ שלא מחזירים את ה11 מיליון שקלים האלו אפילו בהתניה שזה יוחזר ללקוחות שלה ? אם היא לא מימשה את הזכות תחזירו את זה לקונים שלה. אחרת זה נשמע כאילו הלקוחות שלה כמוה פאונים במשחק של טייקונים חסרי הלב.
מה? | 24.03.16
5.
רק לי הפריע שמסע הפירסום עלה 14 מיליון !!!
כל בוקר באותה תקופה הייתי מגיע לתחנת אוטובוס ומגחך על המפרסמים שמפרסמים דירות של 4 מלשח בתוך תחנת אוטובוס. לפעמים בפירסום צריך להבין מי קהל היעד שלך... אני דיי בטוח שאותם אנשים שעמדו כמוני בתחנת האוטובוס כי הם אינם יכולים להרשות לעצמם רכב לא רכשו דירות בפרויקט.
צרכן | 24.03.16
3.
אמיצה
גברתי חברת הדירקטוריון את בהחלט צודקת היא נלחמת ומגיע לה על זה הרבה קרדיט כאשר אחרים כבר מזמן רוקנו קופה וברחו לחו"ל חבל מאוד שלא מעריכים את מעשיה היא יכלה לתרום המון לכלכלת ישראל אל תשכחו שהיא יוצרת מקומות עבודה ופרנסה להרבה משפחות יישר כח על אומץ ליבך אף על פי שבכל זאת את יודעת שאולי חלילה כספך לא יושב לך סוף סוף כתבה מאוזנת על עינבל אור
 | 24.03.16
1.
לקח מגדל בבל
ענבל אור חטאה בחטא היוהרה, בכך שרצתה להקים "מגדל בבל" לעצמה, להוכיח את עצמתה ואת יכולותיה, כיזמית עם "ביצים". כפי שמגדל בבל במקרא הביא למפלה מוחצת לאנושות, כך היהירות של ענבל, גרמה לקריסת מפעל חיים. להצליח זה אומר, להתקדם בצעדים קטנים מדודים ומחושבים. עוד משהו חשוב מאוד לחיים, הצניעות מעל לכל.
רחמים | 24.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת