אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מינהל התכנון לא שמע על פינוי מכון וולקני

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אם רוצים תנופה לגליל למה מביאים לשם בני/בנות זוג של 1000 עובדים שיהיו מובטלים חדשים?
אם רוצים תנופה לגליל למה מביאים לשם בני/בנות זוג של 1000 עובדים שיהיו מובטלים חדשים? חכמים שכמותכם- אם הכוונה ליצור מקומות עבודה בגליל תקימו משהו חדש שייקלטו בו מקומיים. מה יועיל לצפון שיעבירו אותם מהמרכז וכל בני הזוג שלא עובדים בוולקני שהרי לא ימצאו מקומות עבודה בצפון (הי, הרי רובם מבוגרים שלא ימצאו עבודה אפילו במרכז אם יעזבו את מקומות העבודה שלהם)? ברור שהכוונה של ביבי ושל שר החקלאות היא ממש לא מה שהם מצהירים.
דודי | 28.03.16
5.
שקרנים ומושחתים. לא מסוגלים להוציא מילת אמת מפיהם
ביבי תמיד שאף להפריט כל מה שאפשר (ולאכול גלידת פיסטוק). אלא שבמקרה הזה הפרטה משמעותה הרס מוחלט של המחקר הציבורי, החקלאי שמביא כבוד, הכנסה לחקלאים ומהווה מקום עלייה לרגל לאורחים מכל העולם אז מה עושים?צובעים את זה בבניית דירות (נו מי יתנגד לזה?), וסיוע לפריפריה (ציונות ממש! בטח אף אחד לא יתנגד לזה). בעבר נלחמו כל שרי החקלאות לשמר את וולקני אבל סוף סוף הגיע שר שכל מה שמעניין אותו זה קומבינות והחטיבה להתיישבות... ומנכל שהינו עו"ד נדל"ן שעדיין בחקירות על המשרה הקודמת שלו... כשרצו להקים בית ספר לרפואה בצפת לא עקרו בית ספר כזה קיים מאוניברסיטה אלא בנו חדש כי ידעו שזה לא יעבודכשרצו לעודד את ההתנחלויות הקימו אוניברסיטה חדשה באריאל. לא העבירו לשם את אוניברסיטת תל אביב. הם יודעים מה יעבוד. לכן כל בר דעת מבין שהם יודעי שככה יחסלו את וולקני.
דני | 28.03.16
4.
חלם בהיתגלמותו
אינני קשור למכון ואינני תושב ראשון- ייתכן שיש הגיון בפיתוח הגליל לנושא מזון או חקלאות אבל לא חסרים תחומים חדשים למי שלא שמע העולם משתנה.מה הבעייה שמכוו וולקני ייפתח סניף עצמאי בצפון עם הנהלה עצמאית שתתרכז בתחום מסויים או בתחומים משיקים.אין להשוות לצבא.מדוע לפגוע במשפחות שכבר מבוססות במרכז- מי שיירצה ייעבור ביוזמתו עקב עניין או כל סיבה אחרת.
חושב בהגיון | 28.03.16
2.
במשרד האוצר לא שמעו?
הם לא שמו לב למילארד שקל שהם ״צבעו״ לטובת החטיבה להתיישבות? הכסף כבר מחכה בתוך תקציב משרד הביטחון. השר והמנכ״ל רקחו עיסקה מלוכלכת לסגירת מכון וולקני תמורת מימון גופים שקשורים למפלגה שלהם. על הדרך, עו״ד לעיניני נדל״ן יעשה קופה של מיליונים (ומי שלא מאמין שיבדוק מה קרה במשרד השיכון וראשות מקרקעי ישראל).
מקור פנימי | 28.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת