אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נא להכיר: קפיטליזם מעקב

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לי רק שאלה.
מעולם לא הבנתי איך גוגל עושה כל כך הרבה כסף מפרסום, מיליארדי דולר כל רבעון. שנים יש לי פרסומות מפגרות על המסך, בכמויות אסטרונומיות, כמו באתר הזה, ומתוך עשרות אלפי פרסומות, הקלקתי אולי על אחת וגם זה היה בטעות. איך הם מרוויחים מזה כסף, אם בסופו של דבר אחד לא קונה את המוצר שלהם?
שדגשדג | 01.04.16
3.
הצפנה לא תעזור כי בניגוד למה שאומרים לנו - האינטרנט לא חופשי לחלוטין
ארה"ב הקימה את האינטרנט ומתפעלת אותו עד היום, והיא עוקבת אחר כל מילה, תמונה וצליל באינטרנט, היא יכולה לשתול כל מסר שהיא רוצה מבלי שנדע מה מקורו, ולהבדיל להסיר כל מסר (כולל של ארגוני טרור וכד') ושום הצפנה לא תפריע לה שכן היא האינטרנט! היא האח הגדול! ולכן מוזר כי שהשושנה הזו מציעה להצפין. היא בטח גם אחת משלהם, בדיוק כמו גוגל וצוקרבג.
 | 01.04.16
1.
לא הבנתי מה הפואנטה. כן, חברות אוספות מידע בשביל לפרסם לנו,
עשו את זה עוד משנות ה80. ואכן, זה נהיה טרנדי בעשור האחרון לבנות חברות שלמות סביב היכולת לחזות את הרצונות והצרכים של אנשים ולפרסם בהתאם (גוגל ופייסבוק הן רק הגדולות ביותר, התעשיה הרבה יותר מקיפה). אבל מה הפואנטה של המאמר? איפה ההסברים של מה בעצם בעייתי בזה? נכון, פייסבוק יודעים שאני חובב עיתונות כלכלית, וגוגל יודעים שאני מסתובב בשכונה שלי עם ווייז, אבל אם הפרופסורית טוענת שהיה עדיף שהייתי משלם להם 5$ בחודש במקום שהם ירוויחו מלפרסם לי, אז היא צריכה לתת טיעונים בעד. רק להגיד ״זה לא טוב״ זה לא טיעון.
הייטקיסט | 01.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת