אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לברון ג'יימס, אלוף לשעבר

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
בלאט ליקק ללברון כל יום כל היום, ללא הפסקה.
זה היה כל כך מביך לשמוע אותו פותח ומסיים כל ראיון עם ליקוק תחת ללברון, גם לאחר הפסדים. איך בלאט התדרדר לזה? בכל אופן, הוא שילם על זה. אתה לא יכול להיחשב מנהיג אם אתה לקקן. ולברון? האגו עלה לו לראש. הוא לא יזכה בעוד אליפות. מצבו הנפשי (מגלומניה קיצונית) לא מאפשר זאת.
חיים | 03.04.16
6.
ל 5 גם לברון אוהב את המשחק - אומרים שהוא מהשחקנים המעמיקים ביותר
מה שנראה הוא שהוא גם מאד אוהב את עצמו, וכנראה שהרבה אנשים גרמו לו לחשוב שהוא יותר גדול מהמשחק ושהוא כל כך גדול על הליגה שלמעשה ההחלטות שלו כמו איפה ישחק יכולות לקבוע את גורל האליפות. אגב, זה לא כל כך רחוק מהמציאות ... ראה את קליבלנד: בהחלטה של לברון לבוא לשם היא הפכה להיות מהקבוצה עם המאזן מהגרועים בליגה לאלופת המזרח ומרחק של נצחון סידרה מאליפות. עדין, זה לא מספיק לאליפות (וטוב שכך).
מ | 03.04.16
2.
אופי קשה מאד לשנות ...בטח לא בגיל שלו
שחקן שמהרגע הראשון לא חשב רק על כדורסל באופן ישר מזכיר את המעבר למיאמי שכלל סוג של קומבינה שאיפשרה טריו עם וויד ובוש... התנאים שהציב לקליבלנד ? העובדה שהוא מחדש חוזה לעונה אחת כל פעם ולא מאפשר לקבוצה בניה לטווח ארוך. אין אף שחקן שעשה את זה לפניו. כולל כוכבים גדולים כמו מייקל , קובי ועוד. אני לא מדבר על נאמנות לקבוצה .. אלא על ההפנמה ששום מערכת ללא יציבות לא תוכל להצליח (תמיד יש יוצאים מהכלל אבל בד"כ זה ככה) לפי מה שמפורסם שחקנים מגיעים לקליבלנד רק אם לברון מאשר, יש שחקנים שהוא ביקש וממש לא מזמן ראינו שככה זה עובד גם עם המאמן. יגיד כל ילד ששיחק בשכונה שלא בא לו לרוץ להגנה והתקפה כל הזמן בלי לקבל כדור ... בקליבלנד כל השחקנים יודעים שהם שם רק בשביל לעבוד בשביל לברון וזה מוריד מאד חזק מהתפוקה שלהם. רק שחקן כמו ג'יימס הארדן היה יכול לעשות משהו לצידו עד שהיו רבים. ג'ורדן, נתן כבוד לסקוטי ולכל הצוות כולל לשחקני מטרה כמו פקסון וסטיב קר - כי מה שחשוב זה הקבוצה , רק לברון לא מבין את זה. אי אפשר לנסות לשחק עם הכללים כל הזמן לחתום חוזים קצרי טווח כי שנה הבאה אפשר להוציא חוזה יותר טוב וכדי שהקבוצה תדע שהוא יכול לעזוב מתי שהוא רוצה. ככה לא לוחקים אליפות .. ויש להם מזל שהם במזרח אחרת הם בקושי שווים פליאוף
n | 01.04.16
1.
מתסכל הדרך הקלה שהוא עובר במזרח
אם כל זה שקליבלנד לא נראים טוב העונה ולא נראים כמתמודדים ראויים לאליפות, ברור שקליבלנד תגיע די בקלות לגמר המערב. אפילו העונה שמדברים על זה שסוף סוף המזרח ניצב באותה רמה של המערב הקבוצה הכי טובה שקליבלנד תצטרך לעבור בדרך לגמר היא לא בארבע הגדולות העונה בנבא.
בנימין | 01.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת