אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החיים הטובים של ענבל אור: בגדים, תכשיטים, אופנוע וחופשות בחו"ל על חשבון החברה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
ענבל לא תיפול
אנשים כאלה, חסרי מצפון, לא נופלים. הם ממשיכים ועוקצים שוב כי אנשים ימשיכו לקנות ת'חיוך ש'לה. וגם, איך אפשר ליפול אם מלכתחילה כל המיליונים האלה לא היו שלה? אני צריך להזכיר לכם את רשימת ה"טייקונים" ששווי חברותייהן נמחק מהיום למחר? ומה עם בטר פלייס שאני זוכר בבירור (ואני זוכר איך לא קניתי את הפרסומים ההזויים שלה כי אני יודע שאין לקנות חשמל ממאכר שעושה עלי סיבוב..) איך העריכו את שווי החברה ב 4.5 מיליארד(!) דולר כשמספר חודשים לאחר מכן היא עמדה למכירה והציעו לקנות אותה ב 10 מיליון שקל בצ'ק שחזר כי אין כיסוי.. זוכרים? נכון שרובכם חושבים "ניקוי אורוות"? אז זהו, שלא. עוד נכונו לנו ימים קשים יותר כי האוכלוסיה העולמית בגידול מתמיד וכידוע לרובכם - פראיירים לא מתים..
מימי | 31.03.16
9.
אצלנו אומרים בעיראקית חליאה לאללה...
מסכנים הרוכשים. קצת מחשוף בלונד משרדים נוצצים והתעוורו. כשראיתי את הבניינים הקטנים שהיא אפילו לא סיימה לבנות וכבר היתה קופצת לבנות עוד הבנתי שלבחורה אין הוכחות לבניין אחד שהושלם זה היה בזמנו. למדתי שבחיים צריך לעשות עסקים עם אנשים בעלי-מוניטין מוכח ולא כל אחד ולהיות חשדן לא מזיק אף פעם.. ליבי עם הקונים
לא פראייייר | 31.03.16
4.
נוק אוייט לענבל
אפשר לומר שענבל כרגע נמצאת על הקרשים אחרי הנוק אוייט של היום. למעשה עדיף לה ככה, לסיים את הסיוט המתמשך והמתמשך... לאחר הפירוק תוכל להמשיך הלאה בתחום אחר, המתאים למידותיה. זהו לקח לכולם, שלא להיות בעל עיניים גדולות ולפעול בהתאם לכישורים של כל אחד ואחד. רצוי מאוד להיות הוגן עם עצמך ועם כל אחד.
יהודה | 31.03.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת