אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נגד התקנות: קק"ל מנסה למנות את שלמה דרעי לדירקטור ברמ"י

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
כל מי שבוחן את עסקאות הנדל"ן של עו"ד שלמה דרעי- באמצעות אנשי הקש שלו מבין ש..
אם זה היה כשר הוא לא היה עוטף אותן בכל כך הרבה אנשי קש, וקרובי משפחה תמימים. מסקנה אחת זה לא כשר. . . וזה מסריח הגיע הזמן שרשות המיסים תתחיל בחקירה עמוקה מה קורה בכל עסקאות הנדל"ן האלה, איך הן הפכו למכבסה להלבנת הון
חיים שאול | 04.04.16
39.
יותר מארץ המושחתים, זו ארץ היללנים.
כל אחד פה גיבור גדול מאחורי המקלדת אבל ברגע האמת "הערבים באים" ו"חייבים לשמור על הצביון הדתי דורסני של המדינה". פעם היו אומרים שישראלי הוא לא פראייר, היום אנחנו מבינים שאין פראייר יותר גדול מהישראלי המצוי. תן לו שתי אופציות והוא כבר יבחר בזו שדופקת אותו. מתי יעלו איזה שלוש מאות אלף איש להפגנה מול הכנסת? אה, סליחה, יש איזה תוכנית ריאלטי בטלוויזיה. טוב, נו. לא משנה.
 | 03.04.16
38.
זכות השתיקה
מפלגת העבודה בצרות גם פה בוז'י שומר על זכות השתיקה. רק שלא יאיים. אם היתה הנהגה ערכית למפלגת העבודה, דברים כאלה לא היו קורים !! בוז'י! אתה לא יכול לשמור במקרה הזה על זכות השתיקה!! אתה צריך להשמיע את קולך ברמה. עם התנהלות כזו המפלגה הזקנה והלא רלוונטית פשוט תיעלם מהמפה הפוליטית.
אבי | 03.04.16
33.
הם השתגעו לגמרי
דני עטר הבטיח שהקק"ל תנוהל על פי אמות מידה טובות יותר מאשר בעבר. המינוי המוצע הוא הזוי לגמרי. עושים צחוק משלטון החוק. הריקבון המאפיונרי מחלחל לרמות השלטון הגבוהות ביותר. על זה נאמר : ובימים ההם אין שופט בישראל וכל אחד יעשה את הישר בעיניו". אין להם מעצורים. השחיתות מרימה ראש בראש חוצות ואין פוצה פה ומצפצף
אביטל | 03.04.16
19.
שלמה דרעי מכשיל את אחיו השר דרעי...
נראה שעו"ד שלמה דרעי חסר שכל ציבורי. בהתנהלות זו בה הוא דוחף עצמו למנגנוני המערכות הקרן הקיימת ורשות מקרקעי ישראל הוא מכשיל את אריה דרעי השר בממשלה. אם היה נבון יותר וצנוע בתחום הכוחניות והניסיונות לשלוט במנגנונים ציבוריים עתירי הון, היה מסייע לאחיו מנהיג מפלגת ש"ס. אך שדה המוקשים אליו נכנס אריה דרעי בעת האחרונה לא מבשר טובות למפלגה ולעומד בראשה. אז....שלמה מוסיף זרדים למדורה.....חה, חה , חה.
משפטן | 03.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת