אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אור לקחה ממני 100 אלף שקל בלי ערבות או הערת אזהרה בטאבו"

61 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

61.
הזוי
כל מי שחושב שהאשם הוא בקונה הוא חלק מהבעיה, זה שאנשים לא צריכים למסור סכומי כסף ללא תמורה זה ברור, אבל והאבל הוא עצום, בכל מצב בו קיים חשד לחוסר יושר (לכאורה) האחריות והאשמה הם בצד שלקח את הכסף. כמו שמישהו כתב לפני, פעם אנשים היו מתאבדים מהבושה, היום פשוט אומרים שאם אנשים היו מספיק טיפשים לתת אז טוב שיש מישהו שיודע איך לקחת
 | 03.04.16
57.
ל-31 השיטה עבדה ככה
תשלם עכשיו 100 אלף או שלא תהיה לך דירה. המטרה היתה לגרום לאנשים להתחייב ולהעביר את הכסף באופן מיידי. היא גם דאגה להבטיח שהכסף יוחזר אם יבטלו ונתנו להם 30 יום להחליט. הרעיון בגדול הוא פשוט - אחרי שאנשים משלמים כסף הם יותר מחוייבים. הבעיה היא שהיא עשתה את זה בצורה לא תקינה - במקום להכניס את הכסף לחשבון נאמנות היא הכניסה אותו לחברה. עכשיו כאשר יש לך עשר דקות להחליט אתה לא באמת בודק דברים בציציות אלא מסתפק בהסברים שאתה מקבל בנוסף היא השתמשה בשם שלה כדי לגרום לאנשים להרגיש בטוחים. אני מקוה שהמהלכים הללו שלה היו באמת עם כוונות טובות (ככל שהזמן עובר זה נראה פחות ופחות ככה)
ggg | 03.04.16
55.
מה שמדהים בסיפור הזה זה הנרקיסיזם, ההתעלמות מהמציאות הנרקמת סביבה וסרובה של
הגב' הזאת לראות דברים כהוויתם. כמו קצב בזמנו, היא מסרבת ללכת לישון אפילו כל העולם אומר לה שהיא שיכורה. אני מקווה שלא יהיה לה כסף מוחבא כדי לשלם לעו''ד מהשורה הראשונה, אמנים לגרירת זמן דיונים בבתי המשפט, כדי שאפשר יהיה למצות את הדין איתה, מהר ככל האפשר, ונראה את הפושעת הזאת נעולה מאחורי סורג ובריח, ומורחקת מהחברה לזמן רב. וגם אני מקווה שעוה''ד ורואי החשבון שהיו שותפים פעילים לפשעיה, ימצאו עצמם נחקרים וימוצה גם איתם את הדין. או שזו דרישה מוגזמת ממערכת אכיפת החוק הרקובה משהו של מדינת ישראל.
אבי | 03.04.16
53.
הבנקים על סף חדלות פירעון - בועת חובות משקי הבית
המפקידים והחוסכים בבנקים בסכנת חדלות פירעון !!! כשם שלגברת אור אין כסף לשלם אפילו שכ"ד לעזריאלי כך לבנקים אין כל אפשרות להחזיר למפקידים והחוסכים את כספם. חגיגת שכר למנכ"לים המשחתים + בועת חובות משקי הבית הפכו את הבנקים לחדלי פירעון !!! מפקידים וחוסכים - ראו הוזהרתם !!! גם אתם , כמו קרבנותיה של ענבל אור , לא קיבלתם ערבות מהבנקים על הפקדת כספכם אצלם !!!
בועת חובות משקי הבית בישראל | 03.04.16
48.
צריך להיות אדם ממש מעוות בשביל לגזול כסף מעניים.
איך את ישנה בלילה ביודעך שגזלת מאנשים שיש להם כל כך מעט, את כל כספם, בשביל לממן לעצמך אוטו חדש, או בוטוקס בשפתיים?! את מסתכלת במראה ובא לך להקיא, או שאת כל כך רקובה שאפילו אין בך את היכולת הדלילה לחוש אמפתיה לסבלו של אחר?!
מפיסטו השני | 03.04.16
40.
ככל שהיא מסתבבכת, הצילום הופך גרוע ומבזה
איזה עולב העיתונות הזאת. כל השנים כל העיתונים פרסמו תמונות שלה שהם קיבלו מייחצנים. פוטושופ שלט שם. פוטו שופ בולט שנראה כמו קריקטורה. עכשיו פתאום נזכרו לצלם אותה באמת...עיתונות פה בארץ אוהבת "מצליחנים" בגרוש, ושהם נופלים, היא מרוצה שבעתיים...
עופר | 03.04.16
31.
אנשים חוסכים כל חייהם ואז נותנים 100 אש"ח לאיזו שחורדינית כאילו כלום
הזוי. נכנסים למשרד ושולפים צ'ק של 100 אש"ח כאילו קנו 10 לחמניות ב-10 ש"ח, בלי הערת אזהרה, בלי נאמנות, בלי חוזה מכר, בלי כלום. טוב שלפחות היה להם השכל להתייעץ עם עורך דין לפני שהעבירו את 600 האלף הנותרים, אבל למה לא להתייעץ לפני ששולפים פנקס צ'קים???
 | 03.04.16
26.
אנשים כאלו צריכים לשבת 30 שנה בכלא ואסביר מדוע :
אם יוכח (וכמו שזה נראה) שהיתה פה תרמית ז"א ניצלו לקוחות פרטיים לצרכים אישים ועסקאות לא נעשו בתום לב וכדין אז יש מקום שהיא תרקב בכלא ללא חנינה שכן היא הרסה עשרות משפחות שנתנו בא אמון. אם הייתה פה נפילה בגלל ניהול כושל אזי זה חלק מעולם העסקים . בכל מקרה לי מהצד היא תמיד נראתה כמו בלון נפוח ללא קבלות. חבל לי מאוד על התמימים שקנו את התדמית ....
השפיץ של הקומקום | 03.04.16
24.
לקוחות אור סיטי הרוויחו ביושר את הפסד כספם
כבר שנים כותבת כל העיתונות הכלכלית שאור סיטי היא בועה וחבל לשים עליה שקל. ואתם הרחתם סירחון. לא קיבלתם הסכם, לא קיבלתם ערבות, הכסף לא הוכנס לנאמנות ובכל זאת נתתם לה כסף. כל כך הרבה נורות אדומות שאת כ ו ל ן ראיתם ובזמן אמיתי ובכל זאת נתתם כסף? אז לא מגיע לכם? מגיע לכם להפסיד.
יוסי | 03.04.16
21.
הקונים אשמים יותר ממנה!
איפה נשמע כדבר הזה שנותנים המחאות מבלי ערבות? מבלי לקבל עליהם אפילו לא התחייבות רכישה? ככה סתם אנשים חותמים על ש'קים ומעבירים למה? כי היא חייכה אליהם? הפעילו שיקול דעת רבותי לא תיפלו לבורות כי זה חתיכת בור ענק שבלונדה פרחה מכרה לכם ובוכה בטלויזיה שיש לה 4 ילדים גם לאלו שקנו יש ילדים אבל עם הרבה חובות עכשיו- בגללך.
רוי | 03.04.16
10.
אתם נתתם = היא קיבלה לא לקחה
הגיע הזמן שאנחנו , הציבור הרחב, נבין שאין מתנות חינם וניקח אחריות על מעשינו. ברור שעינבל אור גמרה את הקרירה ואלו שנתנו כסף "ללא ערבויות או רישום הערה" הפסידו את כספם. את עונשה היא תקבל. נשאר רק להפיק את הלקח - להיות אחראים ושמרנים עם הכסף שלנו.
משה | 03.04.16
5.
פ-ו-ש-ע-ת!!!
זה מה שאת!! את מוכרת בשיטת אובר בוקינג.. הכל טוב ויפה (לטעמי לא, אבל נגיד), למה לא להגיד בפירוש ללקוחות את זה? למה לתת אשליה שהם אשכרה רוכשים דירה? למה למכור כפל דירות? למה לא להכניס לחשבון נאמנות, למה להתנות התקדמות בתשלומי כספים כשהנייר לא שווה את החתימה עליו. למה??
לירון | 03.04.16
3.
מה שם עוה"ד המדופלם? עוה"ד אף פעם לא סייעו לי בכלום חוץ למגבות ממני כסף על כלום
זה הכל מתק שפתיים. עוה"ד לאולם לא סייעו לי בשום עיסקה אלא רק עשו לי נזקים אין להם שום ידע והם לא מסוגלים להגן על אף אחד , הכל מתק שפתיים ואם עוה"ד כל כך ידען אז שיפרסם את שמו יש סיכון בהרבה עיסקאות והרבה דברים שעושים בחיים, מי שלא רוצה סיכון שיפנה למסלול של קניית דירה עם הגנת חוק המכר. בשביל זה אל צריך עוה"ד אלא רק לקבל החלטה מי שרוצה דירה אולי זולה יותר או לנסות מסלול אחר , עליו לקחת סיכונים לעו"ד אין קשר וידע בעניין
דנה | 03.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת