אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גם חברות ואנשי עסקים ישראלים כלולים ב"מסמכי פנמה" המודלפים

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
עצם הקמת חברות בטריטוריות המוגדרות כמקלטי מס בינלאומיים אינה עבירה כשלעצמה,
עצם הקמת חברות בטריטוריות המוגדרות כמקלטי מס בינלאומיים אינה עבירה כשלעצמה, כל עוד שולמו מסים על הרווחים של אותן חברות הרי הם מקימים את החברות על מנת לא לשלם אז מה כל הקישקוש הזה כניראה הכנה להגן עליהם שחיתות של הון ושילטון כפי שאמרנו לא פעם טוב שיש מי שמפרסם מידיי פעם עוולות כאלה ניראה מה יהיה התירוץ שלהם עכשיו וכמה הנחה (100%) יקבלו על העלמות המס אין גבול לחזירות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAWK | 04.04.16
20.
הייתי פותח חברת OFFSHORE ומעלים מס אם היה לי כסף להקים אחת....
מישהו חןשב שרשות המסים באמת תמצה את הדין ותשלח את המליארדרים ועוזריהם לכמה שנות כלא תוך חילוט כספיהם ברמת קנס של פי כמה מההעלמה????? מישהו מאמין שרשות המסים יכולה לעו"ד ורו"ח מתכנני מקלטי המס????? כנראה שזה לא יקרה ואנחנו, השכירים, נמשיך לעשות מילואים ולשם מיסים יקרים.
דוה ןיבור בהפוכה | 04.04.16
15.
מתחת לבלטות
שיטה פרימיטיבית, אך יותר בטוחה. ומה יעשו להם, תשלום כופר ופתרו את הבעיה. בכמה מן המדינות המעורבות בשחיתות, יערכו בחירות מחדש. אך השחיתות במנהיגות תמשיך לחגוג, לא ניתן יהיה לעצור את זה. הכל שואפים למשרות גבוהות, לא מתוך דאגה לציבור הבוחרים, אלא רק ע"מ לצבור הון. כי שם למעלה ניתן להגיע לכך בדרכים לא חוקיות, בקלות יתר.
סמי | 04.04.16
4.
לא ברור הדבר:
אני כנראה בור בענינים שכאלה, אבל מקלטי מס הם עבור גופים שמסתירים את הכנסותיהם/חבויות המס שלהם משלטונות ארצם. אז מדוע פוטין, שהוא למעשה השלטון ברוסיה, צריך להלבין הכנסות לא חוקיות? שיקח את הכסף שנתנו החברים המושחתים ויקנה עוד כמה דאצ'ות. השלטונות יפתחו בחקירה נגדו? כנ"ל מלך סעודיה ושליטים אחרים.
קובי | 04.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת