אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כל חניה בקניון עזריאלי ת"א שווה 150 אלף שקל

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
לשלם על חניה בקניון שאתה בא להוציא בו כסף זה גזל ושטות
אני תל אביבי וכמה פעמים נסעתי להרצליה לשבעת הכוכבים. שווה לנסוע 5 דקות יותר ולחסוך 50 שקל על חניה. מחוץ לתל אביב לא גובים על חניה או לפחות מזכים את החניה אם קונים בקניון. זה כמעט כמו שחנות תדרוש מכם כסף להיכנס לקנות בה. לעזריאלי אני נכנס רק אם אני חייב, אחרי 1700 כי זה 20 שקל לכל הערב. אין שם משהו שאין בשום מקום אחר. החניון שם דרך אגב דיי ריק. תמיד יש חניה כבר בקומה הראשונה.
יובל | 06.04.16
28.
ל 13 .. .במנהטן יש סאבווי ... מכל מקום לכל מקום.
אצלנו , אתה צריך רכב כדי להגיע לחניון של הרכבת ... ורכב מהחניון של הרכבת למחוז חפצך. במקרה של קניון עזריאלי יש רכבת .. אז זה קצת יותר נח ... לא סתם המחירים של החיניונים גבוהים, מדובר בביקוש והיצע ... אין חניה בתל אביב ...אין אלטרנטיבה ראויה לתחבורה ציבורית ולכן המחירים גבוהים. להשוות בין תל אביב למנהטן ? איפה אנחנו ואיפה הם ...
ך | 06.04.16
25.
מילא קניונים הם מרחב ששייך לידיים פרטיות
אבל מה תגידו על זה שגובים 15 ש"ח לשעה על חניה החל מהשעה הראשונה בבתי חולים?! אני מטופל עם בעיות בכליות שמוזמן הרבה לבית החולים רמב"ם בחיפה ומשלם כל פעם סכומים גבוהים עבור ביקור של כמה שעות. אני לא יכול להגיע ברגל או בתחבורה ציבורית כי זה דורש ממני מאמץ במצבי ולכן אני חייב להגיע ברכב ומכיון שבכל שכונת בת גלים יש מצב קשה של חניה, אין לי ברירה אלא להחנות בחניון החדש של בית החולים ולשם בכל פעם קרוב ל100 ש"ח עבור חניה. בית חולים זה מרחב ציבורי שצריך להיות מסובסד מבחינת חניה ושירותים אחרים לאזרחים, אך לא כך הדבר.
שי | 06.04.16
11.
לבריאות, עיני אינה צרה בהם. שיגבו הון על החניה בקניונים. הבעיה היא....
מחירי החניה בבתי חולים! קהל שבוי, במלוא המילה, שאינו יכול להתנייע בתחבורה ציבורית, שחייב שתהיה לו אפשרות קלה ונגישה עם הרכב- מחוייב לשלם עשרות רבות של שקלים כל יום על חניה בבתי החולים. פה כדאי לעשות את המהומה.
הרב פיינשמעקער | 06.04.16
10.
די כבר עם הקומוניזם הזה
"דופקים קופה" - מי ישמע? זה חנייה בת"א, ולא סתם חנייה אלא אחת ליד תחנת הרכבת הכי עמוסה שלה. אם חנייה הייתה חינם או בזול, פשוט היה מפוצץ שם עד אפס מקום, הם לוקחים כמה כסף שאנשים מוכנים לשלם על חנייה שם. עובדה - בשעות הערב, שהחניון משרת בעיקר את באי הקניון ולא את באי האיזור, מחיר החנייה צונח ל20 ש"ח מחיר חד פעמי עד סגירת הקניון (בלי מחיר לפי שעה).
יוסי | 06.04.16
9.
בעלי הקניונים שוכחים רק דבר אחד קטן
המבקרים בקניונים לא פראיירים. בקניון הגדול בפתח תקוה גובים תשלום חניה החל מהשעה השלישית, ולכן אני מקפיד להסתלק אחרי שעתיים. נקל לשער מה היתה התרומה לקניון אילו אני ושכמותי היו נשארים בקניון יותר זמן, מבקרים ביותר חנויות ומוציאים יותר כסף. בעניין עזריאלי - אני מקפיד לא לבקר בשעות בהן גובים מחירי חניה רצחניים, ומבקר בו (אם בכלל) אחרי השעה שש, שאז מחיר החניה קבוע. גם כאן, סביר מאוד למחירי חניה הגיוניים היו ממלאים את הקניון בשעות המתות בבוקר ואחר הצהריים. היה יותר חכם אילו היו גובים מחיר חניה רק ממי שלא ביצע קניה כלשהי בקניון, ואז היו ממלאים את המטרה של אי מילוי החניון על ידי חונים מהסביבה שלא באו לבצע קניות, ולא היו פוגעים בקונים.
סגולה | 06.04.16
4.
הקבלנים שוב משקרים?
למה הקבלנים מבקשים הבטחת רכישה מהממשלה, כדי להתחיל לבנות מהר? הרי הם טוענים שיש מחסור של 134,000 דירות ושכל שנה צריך עוד 55,000 דירות, כך שהמחסור אפילו במגמת גידול. אז למה הם מפחדים שלא יהיה מי שיקנה את הסחורה מהם???? אולי כי האמת היא שבשום שנה מאז 2011 לא הצליחו למכור יותר מ 43,000 יחידות דיור, וזאת ניתן לדעת כי המלאי הבלתי מכור שהם מחזיקים עולה כל שנה בעוד 4,000 דירות אם לא יותר...
אבי | 06.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת