אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חדווה בר לבנקים: להתכוננן לעזיבה של בכירים בעקבות חוק השכר

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
יעל מתגובה 17- עוררת אצלי חששות ........
האם יתכן שכל הדיווחים והסיפורים על הטרדות מיניות בתחום המדיה התקשורתית,בתחום הצבאי ובתחום המשטרתי . האם יתכן שהנ"ל ושכל הסיפורים הדרמאטיים שמופיעים השכם וערב בתקשורת נועדו ליצור מסך עשן על הסיפורים האמיתיים והמדאיגים שקורים באמת במדינת ישראל? האם כל ה"הפחדות" למיניהן באו להסיח את דעתנו מהמצב האמיתי? לי ולסובבים אות י אין תשובות לשאלות האלו.
ליאת | 08.04.16
17.
לכל אחד יש מחליף /אולי תחליף משופר
כל הזמן מנסים להפחיד את הציבור ומעסיקים אותו בזוטות. מה עם הדברים שבאמת חשובים??????!!!!!! מה עם המגנזיום במים?מה עם הבשר במסעדות? מה עם זיהום האוויר המחליא בחיפה וסביבותיה? מה עם החופים שנזלו ויגזלו מאיתנו? מה עם מצה בתי החולים? מה עם הנשק הגרעיני שיש לחזבאללה(דהיינו מיכל האמוניה במפרץ חיפה)?? מה עם האלימות? מה עם השחיתות(עוד מעט לא יהיה מקום ב"מעשיהו")?? מה עם הפערים הסוציואקונומיים במדינת ישראל? מדוע אנחנו הגרועים ביות בין מדינות המערב בתחום הזה? שיפסיקו לנסות להפחיד אותנו ויעסקו בבעיות החשובות באמת!
יעל | 08.04.16
15.
2.5 מליון לחודש יש כאן הרבה מוכשרים שיקפצו לעגלה
לכולם יש תחליף לצניעות אין תחליף ולכן ימצאו הרבה מאוד אנשים מוכשרים שיגידו תודה לשכר של 2.5 מליון וגם הרבה פחות ויתנו עבודה איכותית לא פחות מאחרים החזירות בעולם של בכירים לא הובילה את העולם לכלכלה טובה יותר . כבר שנים רבות הכלכלה בעולם שמנוהלת ע"י מנהלים מתוגמלים מאוד מדשדשת ולא מתפתחת . ובאופק לא רואים שינוי . אז כנראה אין שום קשר בין רמת שכר לרמת ביצועים .
חיים | 08.04.16
12.
פשוט מדהים. איך היא מתגייסת לטובת הבנקים. דיי לאיומים
חדוה בר יודעת בדיוק מאיפה היא באה ולאן תלך. צריך פשוט לךהקים וועדת חקירה על התפקיד שממלאים "המפקחים על הבנקים" לדורותיהם וכל אנשי בנק ישראל שכל מה שהם עושים זה להגן על הבנקים ואנשיהם עד כמה אפשר לסבול את ההתערבות שכל כך גלויה לעיין - ועדיין אף אחד -לא קם ומקים צעקה. איפה שלי, איפה שרגא, איפה כל אנשי התקשורת רביד וחבריו שעל כל מקרה אחר היו עושים כתבות תחקיר והנושא לא היה יורד מסדר היום. איפה. איפה כולם. דיי עם השחיתות
גליה מאוריוק | 07.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת