אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בזמן המשבר: ענבל אור רכשה תכשיטים בכחצי מיליון שקל

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מנוף להוצאות פרטיות
לא פעם מחדדים רואי החשבון עד כמה כדאי לעבוד במסגרת חברה ולהגדיל הוצאות. ספרים שעושים קניות בהיקפים משולשים על החברה ובעצם רוכשים מוצרים פרטיים, של כל דראגסטור, פקידים שרוכשים ריהוט משרדי שהוא בעצם סלון הביתה, השתת עלויות אדירה של הוצאות הבית על כך שרשמת שהמשרד בבית, כל אלו הם חלק מהסירחון הקבוע שאנחנו האזרחים הישרים סופגים על חשבון המיסים
שימוש בחברה פרטית | 09.04.16
10.
בקיצור, בחורה רעבה שהקיאה בולמוס אכילה,
רצתה להתעשר ולחיות בעולם שהיא בנתה לעצמה בפנטזיות כי היא לא יציבה, משהו נפשי השתחרר לה מהשכל. היא לא נשמעת בריאה בנפשה אבל כנראה שזה עזר לה בלהתעשר ברמות האלה עד שלמישהו נמאס היה להשקיף מהצד ולשתוק. לדעתי, תיבת פנדורה רק נפתחה, מחכים לנו עוד מלא סיפורים וסודות רעים עליה. אנחנו גם נגלה כספים מולבנים בחו"ל, תיקי ני"ע ומנות נסחרות בחו"ל, בית נוסף בחו"ל בטח גם רומנים או סיפורי מין שהיתה מעורבת בהם כדי להשיג כספים לכיסוי חובות ופנטזיות כי סך הכל, הוכח שהיא לא יודעת לנהל. הדבר היחיד שחשוב לה הוא איך היא נראית ואיך היא מאופקת ורגועה ומינית מול המצלמה. בטוחני שבנווה שבנווה תרצה היא תעלה את הקול ותענטז פחות.
סוראייה | 08.04.16
4.
אם נכון - מוכיח כמה היא מטומטמת!
לקנות תכשיטים, ציפורניים, בוטוקס שעושה שפתיים של ברווז, טיול לחו"ל על חשבון חברה זו עבירה פלילית. גם גונבים מהחברה וגם מרמים מס הכנסה. אם כבר את גונבת - אז למה לממן מהחברה רק חלק מהתכשיטים ולא הכל? או הרבה יותר פשוט - להעביר מזומן מהחברה ישירות לחשבון הבנק שלה. כי התכשיטים שווים חצי אחרי שנרכשו.
atuk19 | 08.04.16
3.
זו דעתי - ומה דעתך ?
גילוי דעת ועובדות נסתרות - ההסכם שנחתם בסוף בין העירייה לבין מוכר האופציה יבהיר שהיה טמון מכשול למימוש זכויות הבניה שבאופציה ואולי זו הסיבה לנפילה ולהסתבכות - כנראה שהנפילה החלה מהאופציה שרכשה וההשקעות שהשקיעה בבבלי וכנראה היא הסתבכה כי בזמן ששילמה וקנתה את האופציה לא גילו לי פרט מהותי ביותר - שבעצם אגף נכסי העירייה מנע את מימוש זכויות הבניה בבבלי ודרש ממוכר האופציה ושותפיו במושע שיקח על עצמו לפנות מחזיקים ממגרשי העירייה לבניה למגורים וממגרשי ציבור. לאחר שהיוזם המובס מבבלי פעל בזמן האופציה ומוגר האופציה והעירייה חתמו הסכם לפיו העירייה הסירה מניעתה למימוש זכויות הבניה בבבלי, פקעה האופציה של ענבל אור אבל היוזם המובס מבבלי שתכנן לבנות מגדל למיליארדרים ולאוליגרכים בבבלי הביא משקיע עם כל הכסף 210,000,000 ש"ח בתשלום אחד וללא תנאים אבל אברמוביץ התעלם ומכר בהפתעה ב 197,500,000 ש"J בלבד ובכך מנע מהיוזם המובס מבבלי את הרווח הצפוי וגרם לו להפסד הבית ועינבל אור נותרה עם חוב גדול שצברה בהסתמך על האופציה שמכרו לה בבבלי. אתה יכל לבדוק בעצמך ולברר בעירייה ולוודא שבזמן שענבל אור רכשה מאברמוביץ אופציה לא גילו לי שאגף נכסי העירייה מנע מימוש זכויות הבניה בבבלי והראיה שלקראת פקיעת האופציה אברמוביץ והעירייה חתמו הסכם לפיו העירייה הסירה את המניעה להיתר בניה בבבלי. - מה דעתך ?
היוזם והקורבן בבבלי | 08.04.16
1.
עם ישראל אוהב להמליך מלכים אבל אוהב עוד יותר לקבור אותם
סה"כ הגברת אור עשתה הרבה שטויות פיננסיות והתנהגה בחוסר אחריות מוחלט, שאננות ויהירות אבל לא נראה שהיתה כאן פירמידה לשם עוקץ וסה"כ הרבה אנשים חייבים לה תודה על כך שיש להם בית בפרוייקטים שהסתיימו. היא גם לא היתה ממונפת עד מעל לראש כמו דנקנר או תשובה והויכוח שלה עם רשות המיסים הוא בטווח האפור והיה יכול להיפתר ע"י רו"ח טוב. גם כל הניסוחים כאילו היא מכרה דירות למספר אנשים במקביל הוא אינו נכון כי היא מכרה זכות לדירה (שזה לא אותו הדבר) מתוך ידיעה שהיא תצליח להגדיל את זכויות הבניה עם הגשת התוכניות... עובדה שבפרוייקטים קודמים זה עבד כראוי. מסריח אבל כשר ויעיל.
הילדון | 08.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת