אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"רק עם אוכל איטלקי אפשר להרוויח פה"

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
תשלומי שכר
הדרך הכי קלב להרוויח כסף הוא לא לשלם לעובדיו, חבל שלא שאלו אותו את השאלות האלה, אהה ומה לגבי הקורונה נורא זול להעסיק עובדים ערבים סודנים וכו ולא לשלם להם משכורות אלה לשלוח אותם לביטוח לאומי. חבל בתור אחד ששירת גם כן בחיל הים ומכיר לא מעט שייטים הוא עושה בושה לחיל
יובל | 05.06.20
35.
גו'יה
כל עובד שמגיע לעבוד במסעדה הזאת דע לך , הם מעסיקים עובדים בינהם עובדים זרים ולא משלמים מה שצריך, גנבו ממני כסף תדעו לכם ! הוא עושה כסף על חשבון העובדים שלו . סוגר את החברה שלו כי אין לו כסף לשלם ואז פותח עוד מספר מקומות . תחזיר תכסף גנב . לא מאמינים לי? מזמין אתכם לבדוק מזמין אתכם לבדוק חפשו מגנוס איתן
מגנוס מגנוס מגנוס  | 05.11.19
34.
מנסה להבין
אם הבשר אנטריקוט הכי איכותי עולה בערך 120 שקל לק"ג (אם לי בקצביה עולה 150 אז אני מניח שמסעדה מקבל זול יותר בגלל כמויות), ומוכרים 300 גרם -בהרבה מעל 100, זהו רווח של מעל 100%. כנ"ל 2 שיפודי פרגית (בקושי 400 גרם) שעולים מקס 50 לקילו, ומוכרים במעל-50-60 ש"ח. וכן, מבחינתי סלט חסה וקצת תפ"א או ציפס עולים אפס. אז איך בדיוק זה לא רווחי? מתי תקום המסעדה שתגיש כל יום, כל היום, בשרים מצויינים במחירים שפויים? ארוחת המבורגראו פרגית ב-50, סטייק טוב ב-100? אני מבטיח למסעדן שיעלה נוסחת הקסם מסעדה מלאה לאורך כל שעות היום ורווח דמיוני.
מיקי | 14.04.16
32.
גו'יה רמת החייל
גו'יה רמת החייל הייתה פעם מסעדה מעולה, בשנה האחרונה איכות האוכל הדרדרה, ובחומרי הגלם היקרים כמו בשר מתקמצנים בצורה מוגזמת: נסו להזמין פסטות עם בשר (טליטלה ראגו למשל), ואתם לא תצליחו למצוא שם טיפת בשר אפילו. לא פלא שהמסעדה ריקה לגמרי בשעות הצהריים, כשכל המסעדות מסביב מפוצצות באנשים.
טל | 11.04.16
30.
למה זה תמיד נשמע כאילו אנשים מתלוננים?
מישהו אילץ אותו להיות מסעדן, כמו שעושים בסינגפור נגיד - קובעים לכל אחד מה יהיה התפקיד שלו לכל החיים? לא מתאים לך, לך למקצוע אחר. אתה בחרת להיות מסעדן, תתמודד, תיאבק, או שתצא מהתחום ולך למשהו יותר רווחי מבחינתך. לא רוצה? תישאר, אבל די להתלונן. מספיק. נמאס.
רותי | 11.04.16
29.
בקיצור, הבנאדם הוא בעלים של מלכודות תיירים ושל מסעדות שמוכרות אוכל נחות במחיר יקרים
מספיק לראות את רשימת המסעדות כדי להבין שחומרי הגלם והאיכות של המנות לא עומדים בראש מעייניו של האיש. לא פלא שחלק מהמסעדות האלה פשוט ריקות, ואלה שכן מצליחות הן לא בתל אביב, שם אין הרבה תחרות (חוץ מהתיירים שממלאים את קפה מצדה בחוף תל אביב בלית ברירה). בתל אביב פרנצ'סקה ניסתה את מזלה ונסגרה, מרתה ריקה, אונו מדשדשת, אוונגרד - עבר זמנה מזמן, ועל הסניף של ג'ויה בסינימטק אין מה לדבר - כל מסעדה בסביבה יותר טובה ומלאה ממנה. לנסות ולהציל אותה יהיה כמו ניסיון להחיות גופה. תל אביבים לא אוהבים רשתות חסרות ייחוד, וג'ויה בדיוק כזו. סושי סמבה הייתה מסעדה מעולה עם אוכל איכותי וטעים, והיא הצליחה כי לא מכרו שם בולשיט או פחמימות ריקות. חבל שזו המסקנה של הבנאדם, אבל זו בטח לא תכנית מוצלחת לעתיד.
ניב | 11.04.16
19.
עוד נתונים חסרי בסיס..
דוגמא: ריגטוני מלנזנה חציל, עגבניות, אפונה ופטרוזיליה 58 שח כלומר 150 גרם פסטה פלוס מעט ירקות עולה 15שח (25%)?! גם אם הוא היה קונה את האיכות הכי טובה (והוא לא) זה לא היה עולה יותר מעשר שח לפי מחירי סופר הוא עושה בערך 700% רווח על מוצרי גלם - שזה המון לאוכל (שתייה זה סטנדרט) השיטה העלובה של לזרוק מלא מספרים לא מרשים בכלל והנתונים שלו מתבססים על שליפה מהמותן. אולי כדאי שיעבור לפוליטיקה אחרי זה..
שחר | 10.04.16
17.
אין פה מסעדות ששוות את הכסף
מוכרים לכם אוכל זול במחיר מטורף כדי שהמנה תכסה שכירות ומשכורות של מנהלים למינהם...אין בארץ אף מסעדה ששווה את הכסף. אני אוכל במסעדות רק בחו"ל. פה אפילו לקנות סלט בבית קפה זו שחיטה. בכלל המסעדות בארץ ובתי הקפה מרויחים הון תועפות מהשתיה בעיקר
לא כדאי | 10.04.16
3.
תעשו חשבון לבד
100 ₪ מחזור לאדם כפול 4 סועדים לשולחן כפול מס' השולחנות והזמן (בערך 1/2 שעה לשולחן). עכשיו תורידו שעות מתות ו 18% מזה וזה הרווח הגולמי (לפני הוצאות). עכשיו תורידיו תפעולי: שכ"ד, אגרות, כשרות, משכורות, ביטוחים וכד' ולא לשכוח מיסים. מסעדות ובתי קפה לא ריווחיים כמו שחושבים. את רשתות קופיקס וכד' אין מה להזכיר שם זה בועה אמיתית של עסק שלא מרוויח כלום בניגוד למאות הצעירים הנרשמים אצל מר כץ שהולכים להפסיד את המכנסיים. (חוץ ממנו כמובן)
 | 10.04.16
2.
כיצד יודעים שאדם מתחמק מתשובה?
כאשר הוא אומר את המשפט "הוא לא מביא בחשבון שאני משלם על הנכס בתל אביב 60 אלף שקל בחודש עבור השכירות.". זו דרכם של החכמולוגים לברוח מדיון מהותי בשאלת העלות מול הרווח. כן, בצק זול מדגים ובשר אבל מה שמניע אותו הנה היכולת להרוויח יותר - לא הרצון להיטיב עם הסועד. חוץ מזה שמפסטה כמעט ואינה מככבת במטבח האיטלקי כמנה עיקרית, אלא כמנה קטנה לאחר האנטיפסטי (הראשונות), כאשר לאחריה מגישים מנה בשרית או דגים. אם בחרתם לראיין מישהו תשאלו שאלות קשות, אלא אם זו כתבה מוזמנת. אבל אז נדרש גילוי נאות סורי אבל איני מתרשם מהמסעדנים בארץ
 | 10.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת